بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سیر تا پیاز زندگی نامه و عکس های جنجالی میثم پسر مالک در سریال زخم کاری را در ادامه این مطلب ببینید.

زندگینامه و عکسهای جنجالی مرتضی امینی تبار، بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری اهل افغانستان که در کنار جواد عزتی و سارا حاتمی در این سریال حضور دارد، در ادامه این مطلب از سوربان جزئیات بیشتری از زندگی خصوصی مرتضی امینی تبار بخوانید.

میثم پسر مالک در سریال زخم کاری کیست؟ | سیر تا پیاز زندگی نامه و عکس های جنجالی

بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری کیست؟

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری است که در ۱۶ مرداد ۱۳۷۸ در قم متولد شد.

تحصیلات مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار تحصیلکرده رشته بازیگری می باشد که هنر را با تئاتر دانشجویی شروع کرد.

خانواده مرتضی امینی تبار

پدر و مادر مرتضی امینی تبار از اقوام تاجیک می باشند که در سال 1375 به ایران مهاجرت کرده اند و در شهر قم ساکن شده اند. مرتضی امینی تبار دارای یک خواهر به نام لیلا می باشد.

آیا مرتضی امینی تبار اصالتا افغانی است؟

میثم پسر مالک در سریال زخم کاری کیست؟ | سیر تا پیاز زندگی نامه و عکس های جنجالی

مرتضی امینی تبار بازیگر زخم کاری بازگشت اصالتا افغانی است، او در ایران به دنیا آمده و تا کنون سه بار و برای مدت کوتاهی به افغانستان سفر کرده است.

ازدواج مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد.

سابقه مجری گری مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار از دوران نوجوانی به بازیگری و مجریگری علاقه داشت، او در 15 سالگی به عنوان مجری در یک شبکه انگلیسی زبان مشغول شد.

ورود به دنیای هنر

مرتضی امینی تبار از 17 سالگی تئاتر را به صورت حرفه ای شروع کرد و بعد از یکسال با قبولی در رشته بازیگری به دانشگاه تهران رفت و در آنجا به تحصیل پرداخت.

مرتضی امینی تبار تئاتر

میثم پسر مالک در سریال زخم کاری کیست؟ | سیر تا پیاز زندگی نامه و عکس های جنجالی

مرتضی امینی تبار با نمایش راز بقا به کار گردانی صالح علوی زاده به صورت حرفه ای بر روی صحنه رفت، او در نمایش بی مکان به کارگردانی لعبت شعار و نمایش چهلم امیر پیشوایی و مشاهیر افشین واعظی نیز بازی کرده است.

اوج شهرت مرتضی امینی تبار، بازیگر افغانستانی زخم کاری

مرتضی امینی تبار با بازی در سریال زخم کاری در نقش پسری عاشق پیشه به نام میثم به اوج شهرت رسید، جالب است بدانید زخم کاری اولین تجربه این بازیگر می باشد.

فیلم و سریال های مرتضی امینی تبار

به دلیل جذاب شدن بازیگر نقش میثم در زخم کاری 2 یا همان زخم کاری بازگشت، برای شما مخاطبان، لیست فیلم هایی که او در آنها به ایفای نقش پرداخته است را آورده ایم.

مرتضی امینی تبار در زخم کاری

میثم پسر مالک در سریال زخم کاری کیست؟ | سیر تا پیاز زندگی نامه و عکس های جنجالی

مرتضی امینی تبار سال 1400 اولین تجربه تصویری خود را با سریال زخم کاری شبکه خانگی فیلمیو تجربه کرد. زخم کاری یک مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین مهدویان است.

بازیگران این مجموعه جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، مرتضی امینی‌تبار، امیرحسین هاشمی و مائده طهماسبی هستند.

مرتضی امینی تبار توسط کیومرث مرادی استاد تئاترش به آقای مهدویان معرفی و از او تست گرفته شد و به این ترتیب برای نقش میثم انتخاب شدند.

مرتضی امینی تبار در زخم کاری بازگشت

سریال زخم کاری:بازگشت در ژانر درام و خانوادگی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال 1402 ساخته شده است. در این سریال جواد عزتی، رعنا آزادی ور، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، سعید چنگیزیان، سیدجواد هاشمی، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به هنرمندی پرداخته‌اند. در این سریال مرتضی امینی تبار نقش میثم را بر عهده دارد.

مراسم اکران مردمی قسمت اول سریال زخم کاری بازگشت با حضور بازیگران و عوامل این سریال 16 شهریور در پردیس سینمایی چارسو ساعت 21:30 برگزار شد.به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز