بنر
بنر
بنر
بنر
ترنچ کت یکی از لباس‌های بسیار کاربردی و زیبا به خصوص در فصل پاییز است که از آن در استایل‌های مختلف استفاده‌های زیادی می‌شود در ادامه استایل هایی زیبا و شیک با استفاده از ترنچ کت را ببینید.

در فصل زمستان و پاییز اکثر افراد به دنبال خرید لباس گرم‌اند؛ لباسی که بتواند در برابر سرما مقاومت خوبی داشته باشد. مدت زیادی است که ترنچ کت‌ها از اصلی‌ترین آیتم‌ها برای لباس‌های پاییزی و زمستانه‌ به شمار می‌روند.

سبکی، ضد آب بودن، بروز بودن و ست شدن راحت با استایل‌های مختلف باعث شده هر فرد بتواند از کت‌های ترنچ استفاده کند. این مدل کت‌ برای هر دو جنسیت (زن و مرد) قابل استفاده است و در سایز، جنس و رنگ‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود.

اگر برای استایل های پاییزی دوست دارید ترنچ کت بپوشید اما نمیدانید آن را با چه لباس هایی ست کنید تا انتهای این مطلب از سوربان همراه ما باشید چراکه ۸ استایل زیبای پاییزی با ترنچ کت را به شما معرفی خواهیم کرد و شما میتوانید از این استایل ها ایده بگیرید.

alt

بنر

ترنچ کت چیست؟

ترنچ کت، پوششی بارانی دارای کمربند، دو ردیف دکمه و بند روی شانه است که معمولاً از پارچه نخی تولید می‌شود. تاریخچه استفاده از این کت‌ها به سال‌ها پیش در جنگ جهانی اول می‌رسد که نام این لباس هم برگرفته از همین موضوع است.

تاریخچه این کت به بریتانیا بر می‌گردد. سبکی، طراحی راحت و کاربردی و امکان استفاده از جزئیات نظامی مانند سر دوش‌ها دلیلی بر استفاده از این نوع پوشش توسط ارتش بریتانیا بود. لباس ارتشیان از پارچه پنبه‌ای گاباردین تولید شده بود. گاباردین پارچه‌ای ضد آب است و استحکام بالایی دارد که می‌تواند افراد را در برابر سرما و بارش باران محافظت کند. گفته می‌شود در جنگ جهانی اول معمولاً فقط افراد بالا رتبه از این کت استفاده می‌کردند.

پس از جنگ جهانی دوم زنان از لباس‌های نظامی مازاد استفاده کردند و باعث شد امروزه پوشیدن ترنچ کت برای زنان هم رایج به نظر برسد. بازیگران هالیوود در شخصیت‌هایی مانند گانگستر مهربان، جاسوس فریبنده یا کارآگاه باهوش نقش بسیاری در گسترش این پوشش داشتند. تطبیق پذیر و انعطاف استایل نیز از جمله ویژگی‌های مهم کت‌های ترنچ هستند که باعث شده افراد با استایل‌های مختلف بتوانند از این نوع کت استفاده کنند.

8 استایل زیبای پاییزی با ترنچ کت

۱. ترنچ کت کوتاه ، شلوار جین اسکینی و نیم بوت

alt

۲. ترنچ کت بلند ، شلوار جین اسکینی و نیم بوت

alt

۳. ترنچ کت بلند ، شلوار مام استایل و کتونی

alt

۴. ترنچ کت بلند ، ست هودی شلوار و نیم بوت

alt

۵. ترنچ کت کوتاه ، شلوار جین مام استایل

alt

۶. ترنچ کت بلند ، شلوار جین راسته و کتونی

alt

۷. ترنچ کت کوتاه ، شلوار جین اسکینی و کتونی

alt

۸. ترنچ کت کوتاه ، لگ چرم و بوت بلند

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز