بنر
بنر
بنر
بنر
اگر سریال جذاب و پر بیننده افسانه خورشید و ماه را دنبال کرده باشید حتما برایتان جالب خواهد بود که تصاویری از بازیگرات این سریال را بعد از ۱۳ سال ببینید.

سریال “افسانه خورشید و ماه″، سریال کره ای به کارگردانی کیم دو هون، لی سونگ جونس است.این سریال در ژانر درام و عاشقانه در سال ۲۰۱۲ ساخته و منتشر شد.این سریال در سال ۹۳ از شبکه سه سیما پخش شد.

در ادامه این مطلب از سوربان ضمن معرفی سریال افسانه خورشید و ماه و بازیگران آن تصاویری از بازیگران سریال افسانه خورشید و ماه بعد از ۱۳ سال آورده ایم که باهم میبینیم تا انتها با ما همراه باشید.

alt

بازیگران سریال افسانه خورشید و ماه بعد از ۱۳ سال

کیم سوهیون درنقش شاهزاده لی هون

بنر

alt

کیم یوجونگ درنقش یون وو (نقش ۱۵ سالگی)

alt

جانگ ایل وو درنقش شاهزاده یانگ میونگ

alt

یئو جین گو در نقش ۱۷ سالگی شاهزاده لی هون

alt

کیم سو هیون درنقش جوانی یون بوکیونگ

alt

لی تائه ری درنقش جوانی شاهزاده یانگ میونگ

alt

خلاصه داستان سریال افسانه خورشید و ماه

سریال کره‌ای «خورشید و ماه» داستان یک پادشاه و خانواده‌اش را دربر می‌گیرد که برای حفظ امپراتوری تلاش می‌کنند و مضمون آن هم به احقاق حق و عدم تغییر سرنوشت ازلی انسان‌ها برمی‌گردد. امپراتور پدر می‌خواهد برای لی هون ولیعهد خود همسر انتخاب کند. او با ۲ گزینه مصاحبه می‌کند؛ ولیعهد لی هون، عاشق دختری به نام یئون وو می‌شود که دوست خواهرش، شاهزاده است.

وی از پدرش می‌خواهد که آن‌ها را به ازدواج هم در آورد. یئون وو که دختری اشراف زاده هست همسر ولیعهد می‌شود و همه از هوش و درایت او تعجب می‌کنند. ملکه مادر و وزیر اعظم (یون) و خاندان یون که از انتخاب او برای همسری ولیعهد ناراضی هستند به بانو اعضم ناکیونگ می‌گویند که را با سم بکشد ولی ..به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز