بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

چگونه دختری کیوت باشیم؟ چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم ؟ چطور کیوت باشیم؟ کیوت یک عبارت انگلیسی است به به فارسی به معنای بامزه می باشد، یک دختر کیوت دختر بامزه و جذابی است که می تواند به راحتی خودش را در دل همه جا کند. اما کیوت بودن کار هرکسی نیست، نیاز به عادات رفتاری خاصی دارد که در ادامه با شما مرور می کنیم!

چگونه دختری کیوت باشیم؟ چطور دختر جذابی باشیم؟ چطور کیوت باشیم؟

چگونه دختری کیوت باشیم؟ 10 قدم برای تبدیل شدن به یک دختر کیوت و دوست داشتنی

به احتمال زیاد شماهم با دختران کیوت و دوست داشتنی برخورد کرده اید و از حضور آن ها لذت برده اید. این دخترهای جذاب و دوست داشتنی معمولا رفتار خاص و شیرینی دارند و می توانند به راحتی دیگران را به خودشان جذب کنند. کیوت بودن آن ها باعث بالا رفتن اعتماد به نفسشان شده و معمولا در رابطه هایشان نیز موفق عمل می کنند.

ظاهرتان در کیوت به نظر رسیدن شما اهمیت زیادی دارد

دختران کیوت معمولا لباس های پسرانه و اسپرت نمی پوشند، استایل و تیپ آن ها فانتزی طور است و از رنگ های شاد و زیبا در تیپ خود استفاده می کنند. آن ها به تمیزی و پاکیزگی استایلشان توجه می کنند و سریعا متوجه می شوید که مدل موی خاصی هم دارند. استفاده از رنگ موی فانتزی هم باعث می شود کیوت تر به نظر برسید. می توانید از کاپشن های پف دار استفاده کنید، لباس های دخترانه با رنگ های شاد بپوشید، موهایتان را مدل های مختلف ببندید و یا این که هودی هایی که رنگ روشن مثل صورتی یا بنفش را دارد امتحان کنید.

اکسسوری های خاص خودتان را داشته باشید

اگر دختر کیوتی در نزدیکی خود دارید به دقت به وسایل او نگاه کنید، دختری که کیوت و تو دل برو است معمولا از وسایل و اکسسوری های بامزه و خاص استفاده می کند، می توانید از عینک آفتابی هایی با قاب رنگی استفاده کنید، کیف های فانتزی را امتحان کنید یا این که تینت های عروسی در کیفتان بگذارید. از گردنبندهای بامزه و زیبا استفاده کنید و تا می توانید سعی کنید که اکسسوری هایتان باهم دیگر هماهنگ باشند.

آرام و مودب صحبت کنید

دخترانی که کیوت و بامزه هستند رفتار دخترانه و مودبانه ای دارند، معمولا از آن ها هیچ کلمه زشت و نامتعارفی نمی شنوید و با احترام خاصی با شما برخورد می کنند. اگرحس می کنید رفتارتان کمی از حالت دخترانه خارج شده آن را اصلاح کنید. همینطور باید اشاره کنیم که به نوع راه رفتن، نشستن و ایستادن خود توجه کنید، دختر کیوت لحن آرامی دارد و حرکاتش ظریف و ملایم است.

فعال باشید

اگر از خود می پرسید که چطوری تو مدرسه کیوت باشیم، شرکت در فعالیت های مدرسه یکی از راه حل هاست. شرکت در فعالیت های مدرسه مانند بازی ها، رقابت ها، کلاس های ورزشی و هنری و …، باعث می شود که شما با دانش آموزان دیگری آشنا شوید و در کنارشان وقت خوبی داشته باشید.

دختری باشید که به خودش علاقه دارد

اگر دایماً خود را با دیگران مقایسه کنید و كارهایی كه انجام می دهند را تقلید كنید، هیچ لذتی نمی برید و خودتان را دوست نخواهید داشت. معمولا دختران کیوت و بامزه خودشان را دوست دارند و با اعتماد به نفس خاصی رفتار می کنند.

شوخ و با جنبه باشید!

حتی اگر شما یک مقدار شجاعت نداشته باشید، یاد بگیرید چند شوخی ساده و خنده دار را به کار ببرید. یکی از راه های برجسته شدن و کیوت بودن، استفاده از طنز و شوخی های خوب است.

یاد بگیرید چطور داستان خوبی تعریف کنید

هر چیزی که به ذهنمان میرسد در مکالمات خود استفاده نکنیم، به طرز هدفمندی افکار خود را شکل دهیم که وقتی آنها را به زبان می آوریم، جذاب باشند. شاید تجربه ها و اطلاعات زیادی در ذهن داشته باشید ولی اگر نتوانید آنها را با دیگران در میان بگذارید، فایده ای ندارد. صحبت کردن و تعریف کردن به نحوه درست را همیشه مرور کنید.

با افراد جذاب وقت بگذرانید

به گروه هایی از افراد علاقه مند که به دنبال جستجوی علایق خود هستند، بپیوندید. اگر همراه با افراد خسته کننده، بدخلق یا جدی باشید؛ احتمالاً خیلی زود مثل آن ها می شوید. افرادی که با آنها وقت می گذرانید، شخصیت شما را تحت تأثیر قرار می دهند. این امر در مراوده با افراد جذاب هم صادق است.

دوست و اکیپ های جدید پیدا کنید

باید جمعی را پیدا کنید که به خوبی متوجه ارزش های شما میشوند و جذابیت شما را درک میکنند. شاید یکی از دلایلی که باعث میشود احساس جذاب بودن نداشته باشید، این است که با افرادی وقت خود را می گذرانید که شما را تحسین نمی کنند. با جمع های جدید بیرون بروید و انسان های دیگر با نظرات و دیدگاه های متفاوت را تجربه کنید.

شاد باشید

دیدار با دخترانی که متفاوت هستند، خسته کننده نیستند و بودن با آن ها جذاب است، انرژی بخش است. تفاوت مزاج و طبیعت دخترهای معمولی و جذاب تا آسمان است و این تفاوت همان ظاهر شادی است که دارند. دختران شاد و کیوت برای دیدن دیگران هیجان دارند، در صحبت راجع به هر موضوعی که پیش بیاید و همینطور در انجام هر چیزی هیجان دارند. در راه رفتن جست و خیز دارند که دیگر دختران آن را ندارند و شور و شوق آن ها جذاب است. زنان شاد، جذاب تر هستند و این شادی را انتقال می دهند.

 

در این مطلب اشاره کردیم که چطور می توانیم دختر کیوتی باشیم و جذابیت خود را افزایش دهیم. حالا نوبت شماست که یک مورد به لیستی که تهیه کردیم اضافه کنید. در بخش نظرات با ما همراه شوید و بگویید که بهترین راه برای تبدیل شدن به یک دختر جذاب و بامزه چیست؟!به این مطلب امتیاز دهید:
(32 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز