بنر
بنر
بنر
بنر
کت جین یکی از آیتم های کاربردی و محبوب اغلب خانم ها محسوب می شود. استفاده از کت جین تنها به یک فصل یا زمان خاص محدود نیست، بلکه می توان آن را در تمامی فصول با لباس های مختلف استایل کرد.

اگر از طرفداران استایل‌های کژووال هستید، بدون شک یک یا چند کت جین در کمدتان دارید. کت جین از آیتم‌های جذاب و کاربردی است که طرفداران بسیاری در بین خانم‌ها دارد. کت جین را می‌توان در فصل‌های مختلف به راحتی با چند آیتم دیگر ترکیب کرد و استایل‌های زیبایی ساخت.

از این آیتم همیشه ترند و جذاب در پاییز و زمستان امسال نیز می‌توانید استفاده کنید و بدرخشید. البته در این خصوص باید به نکات ظریفی توجه داشته باشید. با ما در این مطلب از سوربان همراه باشید تا شما را با نکات استایل با کت جین آشنا کنیم و ۶ استایل شیک و امروزی با کت جین را به شما آموزش دهیم.

alt

کت جین لباسی است که برای استایل‌های کژووال و به خصوص سبک استایل تام بوی کاربرد زیادی دارد. سبک تام بوی سبکی خاص و الهام گرفته شده از پوشش آقایان است که در آن از لباس‌های جین، لباس‌های اوورسایز و کفش و کلاه کژووال استفاده می‌شود.

بنر

کت جین می‌تواند برای علاقه‌مندان این سبک خاص بسیار پر کاربرد باشد. البته علاوه بر این سبک پوشش، دیگر سبک‌های کژووال نیز می‌توانند استایل‌های زیبایی با کت جین خلق کنند. در ادامه به معرفی چند استایل شیک و زیبا که می‌توانید با کت جین داشته باشید می‌پردازیم.

کت جین رو با چی ست کنیم؟

استایل با کت جین و دامن جین

alt

یکی از استایل های زیبا که امسال ترند شده استفاده از دامن جین به همراه کت جین است که یک استایل خاص و زیبا برایتان به ارمغان می‌آورد.

کت جین و شلوار مام فیت

alt

کیت جین و شلوار مام فیت نیز یکی دیگر از استایل های زیبایی است که میتوانید با کت جین داشته باشید.

کت جین، شومیز و شلوار بگ

alt

کت‌های جین علاوه بر اینکه با شلوار جذب بسیار زیبا هستند، با شلوارهای بگ و گشاد نیز بسیار جذاب می‌شوند. ترکیب این شلوارها استایل را از حالت کژووال، به حالت نیمه رسمی در می‌آورد. از مزیت‌های شلوارهای بگ این است که برای اکثر فرم‌های اندامی مناسب هستند و کمک به خوش فرم‌تر دیده شدن اندام می‌کنند. توصیه می‌کنیم این مدل شلوار را با کت جین و شومیز حتما امتحان کنید. پشیمان نمی‌شوید.

کت جین و شلوار کارگو

alt

شلوار کارگو هم از ترند های امسال است که خیلی طرفدار دارد شما میتوانید با شلوار کارگو و کت جین یک استایل جوان پسند و زیبا داشته باشید شلوار کارگو سن شما را کمتر نشان میدهد.

کت جین و شلوار خمره ای

alt

ترکیب کت جین و شلوار خمره ای هم از دیگر استایل های جدید و تازه ترند شده است که یک استایل خاص و زیبا برایتان به ارمغان می‌آورد.

کت جین و شلوار بوتکات یا دمپا گشاد

alt

شلوارهای دمپا که به شلوارهای بگی نیز شناخته می‌شوند یکی از مدل‌های محبوب در استایل‌های زنانه هستند. همان‌طور که می‌دانید شلوارهای دمپا از کمر تا زانو تنگ، و از زانو به پایین گشاد می‌شود. این فرم شلوار موجب می‌شود استایل شما از یکنواختی خارج شود. نکته مهم دیگر این است که استفاده از تکنیک تضاد رنگی به شدت می‌تواند جذابیت ظاهر شما را افزایش دهد. برای مثال شما می‌توانید از یک لباس سفید در زیر کت جین به همراه کتانی سفید استفاده کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز