بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بحث و اختلاف نظر در مورد تغییر ریشه ای چهره بهنوش طباطبایی پس از تشییع پیکر آتیلا پسیانی آغاز شد که در عکسی مشاهده می کنید که تغییر چهره بهنوش طباطبایی در طول زمان را نشان می دهد اما اگر دوست دارید بدانید او چه عمل هایی را برای این چهره انجام داده است تا انتها همراه ما باشید.

بحث‌ها و اختلاف نظرها درباره تغییر چهره اساسی بهنوش طباطبایی از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی شروع شد. آن‌جا بود که برای اولین بار جراحی‌های متعدد خانم بازیگر مشهود شدند و سایت‌های مختلف و حساب‌های کاربری زیادی شروع به اظهار نظر درباره چهره او کردند.

این واکنش‌ها اما زمانی چندین برابر شد که خانم بازیگر مشهور چند روز بعد از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی با چهره‌ای متفاوت‌تر در مراسم تشییع داریوش مهرجویی حاضر شد.

خیلی‌ها معتقد بودند که بهنوش طباطبایی هرروز زیباتر می‌شود و برخی هم بر این باور بودند که او در جراحی زیبایی افراط می‌کند و چهره قبل از جراحی او بهتر بوده.

ما اما در ادامه این مطلب از سوربان قصد داریم بدون نقد یا تحسین جراحی‌های زیبایی خانم طباطبایی به شما بگوییم که بهنوش طباطبایی دقیقا چه کار کرده که این شکلی شده؟ چطور تا این حد توانسته سنش را پایین‌تر بیاورد و به قول برخی کاربران شبیه کره‌ای‌ها شود.

4 عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود! + عکس حیرت آور و جزئیات عمل ها

۴ عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود

۱. عمل سانترال لب

4 عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود! + عکس حیرت آور و جزئیات عمل ها

شاید فکر می‌‎کردید تزریق ژل و فیلر به لب‌ها تنها کاری است که می‌شود برای تغییر فرم لب‌ها انجام داد، اما خانم طباطبایی اینبار روش بهتری را به شما معرفی می‌کند. عمل سانترال با لیفت لب که باعث می‌شود لب بالای فرد تا حد طبیعی بالاتر کشیده شده و اصطلاحا لیفت شود. این لیفت لب باعث می‌شود لب‌ها هم قلوه‌ای‌تر و جذاب‌تر دیده شوند و هم طبیعی‌تر باشند. این از جراحی‌های اخیر بهنوش طباطبایی به حساب می‌آید که تاثیر زیادی هم بر تغییر چهره او داشته.

۲. جراحی بینی ؛ تاثیرگذارترین عمل بهنوش طباطبایی

4 عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود! + عکس حیرت آور و جزئیات عمل ها

جراحی زیبایی بینی را شاید بتوانیم پرطرفدارترین جراحی زیبایی کل دنیا بدانیم، که البته به جز در موارد خاص، تاثیر بسزایی هم بر تغییر چهره و زیباتر شدن افراد می‌گذارد. گفته می‌شود که بهنوش طباطبایی تاکنون دوبار جراحی زیبایی بینی انجام داده. یکی چندین سال قبل که مربوط به دوران پیش از مشهور شدن او می‌شود و یکی هم در سال‌های اخیر برای ترمیم ظاهر بینی. تغییرات بینی در تصاویر او در سال‌ها مختلف کاملا مشهود هستند.

۳. فیلر زیر چشم

4 عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود! + عکس حیرت آور و جزئیات عمل ها

یکی دیگر از عمل‌های زیبایی خانم طباطبایی، که اسمش را نمی‌توانیم جراحی بگذاریم، تزریق فیلر به قسمت‌های مختلف صورت و به‌خصوص زیر چشم‌هاست. این عمل زیبایی اگرچه در برخی تصاویر به نظر می‌رسد که او را زیباتر کرده، اما در تصاویری که بهنوش طباطبایی می‌خندد می‌بینیم که فیلر زیر چشم‌ها آنقدر زیاد است که چشم‌ها واضحا پف کرده‌اند. به نظر می‌رسد خانم طباطبایی باید بخشی از فیلر زیر چشم‌هایش را با آنزیم تخلیه کند که اینقدر غیرطبیعی به نظر نرسد.

۴. عمل بلفاروپلاستی یا لیفت شقیقه

4 عمل زیبایی که بهنوش طباطبایی انجام داده است تا شبیه کره ای ها شود! + عکس حیرت آور و جزئیات عمل ها

تغییر دیگری که در چهره بهنوش طباطبایی شدیدا مشهود است، تغییر فرم چشم‌های اوست. برای این تغییر فرم دو راهکار اصلی وجود دارد. بلفاروپلاستی و لیفت شقیقه. هر دو جراحی می‌توانند تاثیر زیادی بر تغییر فرم چشم‌ها، اصطلاحا گربه‌ای‌تر شدن چشم‌ها و درشت‌تر دیده شدن داشته باشند، اما درباره اینکه خانم طباطبایی کدام یکی از این جراحی‌ها را انجام داده نمی‌توانیم نظر مطمئنی بدهیم!

بهنوش طباطبایی این روزها زیباتر است یا چند سال پیش؟

درباره تغییرات ظاهری بهنوش طباطبایی نظرات کاملا متفاوت بودند. برخی بر این باور بودند که چهره این بازیگر کاملا از حالت طبیعی خودش دور شده و چهره سابق او زیباتر بوده و برخی هم معتقدند که او بهترین جراحی‌های زیبایی را انجام داده و چندین سال جوان‌تر و در نتیجه زیباتر شده.

حقیقت امر این است که زیبایی چهره امری کاملا سلیقه‌ای است. زشت و زیبا به معنای واقعی وجود ندارد و امری کاملا نسبی‌ست. اما جراحی‌های زیبایی تا جایی که منجر به تغییر کلی چهره نشوند و اصالت چهره فرد را حفظ کنند پذیرفته‌شده هستند. اینکه همه ما طبق معیارهای زیبایی رایج در جامعه پیش برویم چیزی است که شاید حداقل برای یک روانشناس بالینی پذیرفته شده نباشد!به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز