بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
چه شلواری رو با چه کفشی باید بپوشیم تا ظاهر شیک و زیبایی داشته باشیم؟ دانستن اینکه با شلوار بگ، اسلش، شلوار واید لگ، شلوار مام استایل و... چه کفشی بپوشیم در استایل ما تاثیر به سزایی دارد.

امتحان کردن مدل‌های جدید می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد، اما این سوال را نیز به همراه دارد که “با هر شلوار چه کفشی بپوشیم؟” ما شما را راهنمایی می کنیم؛ برای اینکه بدانید کدام مدل کفش با مدل‌های خاص شلوار جفت می‌شود.

در این مطلب از سوربان در مورد کفش‌هایی که می توانید بخرید و با شلوارهای خود ست کنید اطلاعات مهمی را جمع آوری کرده ایم، ما جذاب‌ترین ترکیب‌های کفش و شلوار را به شما نشان خواهیم داد. چگونه مدل های کفش خود را با شلوار خود هماهنگ می کنید؟

یاد بگیر با هر مدل شلوار چه کفشی بپوشی تا یک استایل بی‌نظیر داشته باشی+ عکس

با هر شلوار چه کفشی بپوشیم؟

ست کردن کفش با شلوار موضوع مورد بحث ماست. ممکن است برای خرید کفش و شلوار دلخواه خود هزینه ی زیادی کرده باشید اما از هماهنگی میان آن ها ناراضی باشید. این امر نیازمند این است که بدانید چه مدل کفشی را با چه مدل شلوار ست کنید.

بنر

بسیاری از خانم ها دوست دارند ست کردن کفش با شلوار خود را به بهترین شکل با متد روز انجام دهند. از این رو به دنبال این هستند که نحوه ست کردن کفش با شلوار را بدانند. ما در ادامه شما را برای ست کردن کفش با شلوار راهنمایی خواهیم نمود.

با شلوار راسته چه کفشی بپوشیم؟

یاد بگیر با هر مدل شلوار چه کفشی بپوشی تا یک استایل بی‌نظیر داشته باشی+ عکس

یکی از انواع مدل شلوار زنانه زیبا که بین بانوان محبوب و جزو ترند های زنانه به شمار می‌آید، شلوار مدل راسته است. برای ست کردن شلوار راسته، میتوانید از مدل های کفش لوفر، کفش پاشنه بلند، کفش کتانی و صندل های مدل حصیری استفاده کنید.

با شلوار بگ/ نیم بگ چه کفشی ست میشه؟

برای ست کردن انواع مدل شلوار بگ و انواع شلوار نیم بگ، میتوانید از کفش های مدل ونس، انواع صندل و کفش های مدل لوفر استفاده کنید.

شلوار بگ به زیبایی با مدل های کفش لوفر و ونس قابل ست کردن است. این ترکیب زیبا به خصوص در انتخاب لباس بانوان، نقش زیادی در زیبایی شما خواهد داشت.

ست کردن صندل با کفش لوفر، برای انواع استایل نیز، کاربرد داشته و میتوانید از این ترکیب زیبا در مهمانی ها و یا مجالس و محل کار، استفاده کنید.

کفش مناسب برای شلوار بوت کات زنانه چیست؟

یاد بگیر با هر مدل شلوار چه کفشی بپوشی تا یک استایل بی‌نظیر داشته باشی+ عکس

برای ست کردن شلوار بوت کات، باید از تکنیک های خاصی بهره برد. ست کردن این مدل شلوار، کمی سخت بوده و نیاز به دانش لازم را دارد.

برای ست کردن شلوار بوت کات، از انتخاب کفش هایی با پاشنه بسیار بلند، پرهیز کنید. کفش کتانی و لوفر، بهترین گزینه برای ست کردن با شلوار مدل بوت کات است.

شلوار جاگر زنانه را به چه کفشی ست کنیم؟

یاد بگیر با هر مدل شلوار چه کفشی بپوشی تا یک استایل بی‌نظیر داشته باشی+ عکس

شلوار جاگر، که فرم راحت و تقریبا آزادی دارد، باید با مدل های خاصی از کفش ست شود. شما میتوانید از کفش های مدل جردن، کتانی، کفش جورابی و کفش ونوس برای استفاده در کنار شلوار مدل جاگر استفاده کنید.

این مدل تیپ، بیشتر برای پیاده روی، مکان های دوستانه و صمیمی و مهمانی های خانوادگی مناسب است. سعی کنید، شلوار خود را در کنار سایر اکسسوری های مناسب مانند انتخاب انواع مدل سوتین مناسب، تکمیل کنید.

لگ رو با چه شلواری بپوشیم؟

یاد بگیر با هر مدل شلوار چه کفشی بپوشی تا یک استایل بی‌نظیر داشته باشی+ عکسبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

بهترین ایده ها