بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
میدونی با چه کفشی چه شلواری رو باید بپوشی تا بهترین و شیک ترین استایل خودتو داشته باشی؟ در ادامه راهنمای انتخاب قد شلوار متناسب با نوع کفش را خواهید خواند.

فراموش نکنید که کفش و شلوار هردو دو تا از آیتم های مهم در استایل هستند که می توان گفت باید نسبت به یکدیگر انتخاب شوند. فراموش نکنید که اگر شما استایلی کاملا زیبا و حرفه‌ای برای خود داشته باشید اما در نهایت انتخاب مناسبی برای کفش نداشته باشید کل استایل‌ تان را زیر سؤال می‌ برید.

حال به نظرتان اولین نکته ای که باید به آن برای انتخاب کفش دقت نمایید چی می تواند باشد؟ در جواب باید بگوییم که نوع و قد شلوار مهم ترین ویژگی هایی هستند که شما باید قبل از انتخاب شلوار برای استایل خود به آن ها توجه نمایید.

جالب است که بدانید شما با انتخاب نا مناسب قد شلوار ممکن است به کل استایل زیبا و جذاب خود را به یک استایل شلخته و نامناسب تبدیل نمایید. در نتیجه می توان گفت انتخاب قد شلوار مستقیما با نوع کفش شما در ارتباط است، برای مثال شلواری که برای کفش کالج مناسب است با شلواری که برای کتونی و یا کفش پاشنه بلند باید استفاده شود کاملا متفاوت است.

از طرف دیگر دنیای مد و فشن به صورت روزانه در حال تغییر هستند، و ما یکی از تغییراتی که شاهد آن هستیم ترندهای متفاوت کفش است. در ادامه این مقاله از سوربان همراه ما باشید تا با انواع قد شلوار برای کفش های مختلف آشنا شوید.

با کفش هات شلوار اشتباه نپوش!【راهنمای انتخاب شلوار متناسب با نوع کفش】+ عکس

با کفش پاشنه بلند چه شلواری باید بپوشیم؟

از اصلی‌ ترین روش‌ های شیک‌ پوش بودن، توجه به نوع لباس و هماهنگ کردن کیف و کفش و اکسسوری‌ های مختلف با آن است. با اینکه این روزها بسیاری از جوانان تیپ‌ های خاص و گاهی عجیبی می‌ زنند و هر لباسی را به هر چه دلشان می‌ خواهد می‌ پوشند، اما برای اینکه یک استایل خوب داشته باشید لازم است به نکات مهم اصول پوشش توجه کنید.

با کفش هات شلوار اشتباه نپوش!【راهنمای انتخاب شلوار متناسب با نوع کفش】+ عکس

برای مثال اگر کفش پاشنه بلند به پا کرده اید می توانید شلوار بگ، بوت کات و یا راسته را با آن ست نمایید ولی دقت کنید که شلوار بگ و بوت کات می توانند بلند باشند در حدی که روی کفش بی افتند ولی شلوار راسته حتما باید کمی بالاتر از قوزک پا بایستد در غیر اینصورت اصلا ظاهر مناسبی نخواهد داشت.

با کتونی چه نوع شلواری بپوشیم؟

شاید برایتان عجیب باشد ولی به تازگی یکی از ترندهای دنیای مد و فشن پوشیدن کتونی با شلوار رسمی و پارچه ای است ولی به نظرتان در چه شرایطی؟ خب در جواب باید بگویم که در حالتی که قد شلوار شما بالای قوزک باشد و به هیچ عنوان روی کفش نیافتد.

فراموش نکنید که شلوارهای مام فیت زنانه را هم می‌توان با مدل‌ های مختلف کتونی ست کرد، زیرا این شلوارها به دلیل قد کوتاهی که دارند با کفش‌ های کتانی لژدار، خیلی هماهنگ هستند.

در عین حال با این شلوار شما می‌ توانید انواع کفش‌ های اسپرت مانند کالج را هم امتحان کنید. اما پیشنهاد اصلی ما کفش‌ های کتانی و ورزشی هستند. ترکیب کفش ورزشی سفید با شلوار مام فیت آبی تیره و روشن، یک ترکیب روزانه بسیار خوب است.

با صندل تابستانی چه شلواری را می توان ست کرد؟

در فصل تابستان بهترین انتخاب برای شلوار اسکینی و اسلیم فیت، صندل است. اگر قد شلوارتان کوتاه باشد،‌ می‌ توانید از صندل‌ های بندی که بند آن‌ ها تا بالای مچ بسته می‌ شوند استفاده کنید. تابستان فصلی است که شما به‌ راحتی می‌ توانید انواع رنگ‌ های کفش را با شلوار جین خود ست کنید.

پس خیلی درگیر انتخاب رنگ نباشید. ولی فراموش نکنید که قد شلوار آیتم بسبار تاثیر گذاری روی انتخاب کفش شما می باشد. شما می توانید به همراه صندل های تابستانی شلوارهای پارچه ای و راسته را هم ست کنید، البته به شرطی که قد شلوار انتخابی از قوزک پا بلندتر نباشد.

با نیم بوت چه شلواری بپوشیم؟

با کفش هات شلوار اشتباه نپوش!【راهنمای انتخاب شلوار متناسب با نوع کفش】+ عکس

با کفش هات شلوار اشتباه نپوش!【راهنمای انتخاب شلوار متناسب با نوع کفش】+ عکس

با کفش هات شلوار اشتباه نپوش!【راهنمای انتخاب شلوار متناسب با نوع کفش】+ عکسبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: