بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شلوارها مدل­‌های متفاوتی دارند از جمله: راسته، بگ، دم­پا گشاد، وایدلگ، مام استایل، اسکینی، بوت کات، اسلش و … اما آیا میدانید چه شلواری مناسب اندام شما است؟ حتماً این سوال برای شما هم پیش آمده است در ادامه همراه ما باشید تا ببینید هر اندام چه مدل شلواری باید بپوشد.

شلوار مناسب هر اندام

شلوار مناسب برای هر اندام کدام است؟ کدام شلوار ها مارا لاغر تر نشان می دهند؟ کدام شلوار ها ما را پر تر نشان می دهند؟ ما با کدام شلوار ها قد بلند تر نشان داده خواهیم شد و...

یکی از دغدغه های اصلی همه ی افراد این است که بدانند با کدام شلوار ها چگونه دیده شوند. یا اینکه کدام شلوار با استایل آنها بیشتر ست می شود. لاغر و یا چاق نشان دادن اندام ها معقوله ایست که هیچگاه در دنیای مد برای طرفداران مد از بین نمی رود.

همیشه دسته ای از افراد هستند که تمایل دارند اندام خود را به گونه ای دیگر نشان دهند. برخی اوقات این تغییرات را بوسیله ی شلوار در ساق پا شاهد هستیم. گاهی اوقات در ران ها و گاهی اوقات هم بصورت یکدست شاهد تغییرات خواهیم بود.

برای اینکه بدانید چه شلواری مناسب چه اندامی است در ادامه با این مطلب از سوربان همراه ما باشید. و با دقت این مطلب را که در ارتباط با شلوار مناسب برای هر اندام است مطالعه کنید.

بنر

alt

شلوار بگ مناسب چه اندامی است؟

شلوار های بگ شلوار هایی هستند که هم در فصل های گرم و هم در فصل های سرد بسیار پر طرفداراند. فقط کافی است در فصل مناسب نوع پارچه ی مناسب همان فصل را برای شلوار بگ انتخاب کنید.

شلوار های جین بگ برای فصل های تابستان و زمستان مناسب اند و شلوار های پارچه ای اکثرا برای فصل های گرم سال مناسب می باشند.

alt

این نوع شلوار ها قد شما را کشیده تر می کنند. به دلیل اینکه تقریبا تا حدودی از کفش شما را می پوشانند می توانید کفش های لژ دار و یا کفش های پاشنه دار را به خوبی همراه با آنها بپوشید.

افراد لاغر و قد بلند در پوشیدن شلوار بگ دقت داشته باشند که این شلوار را با طرح ساده انتخاب کنند. و شلوار آنها همرنگ مانتو و یا در یک طیف رنگی از مانتو باشد تا شما را کشیده تر نشان دهد. افراد قد بلند می توانند شلوار رنگ روشن و طرح دار هم انتخاب کنند.

شلوار راسته برای کدام اندام مناسب است؟

alt

شلوار های راسته از آن دسته شلوار هایی هستند که مناسب برای هر سن و سالی است. که در رنگ های بسیار متنوع دوخته و به بازار عرضه می شوند. این شلوار ها را می توانید با اکثر مانتو ها ست کنید. ولی دقت داشته باشید که شلوار های راسته ی پارچه ای استایل شما را رسمی تر می کنند.
این مدل شلوار ها برای افرادی است که تمایل دارند از کمر تا ساق پای یکسانی داشته باشند. بطور مثال برخی از افراد هستند که ساق پای آنها نسبت به سایر اندام هایشان پر تر است پس می توانند از شلوار های راسته استفاده کنند تا کل پایشان یکدست شود.

دامن شلواری مناسب چه اندامی است؟

alt

دامن شلواری، مدلی جذاب و تلفیقی از دامن و شلوار است. از آن جایی که این مدل هر دو ویژگی های شلوار و دامن را داراست، کاربرد بسیاری دارد. دامن شلواری های کمردار و کمی کوتاه می توانند انتخاب خیلی خوبی برای یک دورهمی تابستانی باشند. این مدل شلوار با انواع مانتوهای نخی و کوتاه نیز ترکیبی بسیار شیک و ترندی می سازد.

شلوار مام فیت مناسب چه اندامی است؟

alt

شلوار مام استایل و مام فیت چند سالی هست که بین خانم های جوان محبوب و پر کاربرد شده است. به طوری که در انواع استایل شان مثل استایل روزمره، استایل داشنجویی دخترانه، محل کار، پاساژ گردی و… استفاده می شود.

این دو شلوار از نظر ظاهری بسیار شبیه به هم هستند اما تفاوت جزیی دارند ان هم این است؛ شلوار مام استایل در قسمت ران کمی گشاد تر از شلوار مام فیت است. هر دو فاق بلند هستند.

شلوار پیلی دار مناسب چه اندام هایی است؟

alt

شلوار بوتکات مناسب چه افرادی است؟

alt

شلوار های بوت کات بدلیل آزاد بودن برش شلوار هم برای افراد پر مناسب است و هم افراد لاغر. شما می توانید با خیال راحت این مدل شلوار را بپوشید. اگر قدی کوتاه دارید می توانید از ترفند شلوار بگ استفاده کنید پس این مدل برای افراد قد کوتاه عالی ترین انتخاب است. ( کفش پاشنه دار استفاده کنید چرا که شلوار بوت کات قسمتی از کفش شما را می پوشاند).به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها