بنر
بنر
بنر
بنر
تاثیر انواع مدل های شلوار را روی قد دست کم نگیرید، آیا میدانید کدام شلوار ها قد شما را کوتاهتر از آنچه هست و کدام یک قد شما را بلنوتر از آنچه هست نشان میدهند؟

تاثیر انواع مدل های لباس روی استایل را دست کم نگیرید یکی از آیتم های مهم در استایل شلوار است، انواع مدل های شلوار تاثیر زیادی رو قد دارند و قطعا برایتان جالب خواهد بود بدانید هرکدام از مدل های شلوار چه تاثیری روی اندازه قد ما دارد و کدامیک قد ما را بلندتر و کدامیک کوتاهتر نشان می‌دهند!

در ادامه این مطلب از سوربان همراه ما باشید تا تاثیر انواع شلوار روی قد را بررسی کنیم و ببینیم کدامیک از مدل های شلوار قد ما را کوتاهتر از آنچه هست و کدامیک قد ما را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

alt

تاثیر انواع شلوار ها روی قد

شلوار بوت کات

alt

شلوار بوت کات از گذشته در استایل خانم ها استفاده می شد اما چند وقتی هست که مجدد به بازار مُد ایران و جهان بازگشته و شاهد استایل های بی نظیری با این شلوار جذاب هستیم.

شلوار های بوتکات قد افراد را بلندتر از چیزی که هستند نشان می دهد.

شلوار خمره ای

alt

شلوار خمره ای به دلیل طراحی خاصی که در ناحیه باسن و ران دارد، به شکلی منحصر به فرد و جذاب روی بدن می نشیند و باعث می شود که اندام شما زیباتر دیده شود. این شلوارها در رنگ‌ها، طرح‌ها و مدل‌های مختلفی در دسترس هستند و می‌توانند با بلوز و تاپ‌های مختلف به راحتی ست شوند. شلوار خمره ای قد را کوتاه تر نشان میدهد.

شلوار راسته

alt

شلوار های راسته برای افراد قد کوتاه و لاغر اندام گزینه مناسبی است و به بلند قد نشان دادن افراد کمک می کند. اما باید توجه داشته باشید که با سایر لباس های شما هماهنگی داشته باشد.

شلوار مام استایل

alt

شلوار جین مام استایل هم یکی از گزینه های عالی برای افراد قد بلند است چراکه قد را کمی کوتاهتر از آنچه هست نشان میدهد.

شلوار بگ

alt

هر چند شلوار بگ دخترانه برای افرادی با جثه درشت مناسب تر است اما اگر قد کوتاهی دارید و تصمیم به استفاده از شلوار بگ دخترانه در استایل خود دارید، بهتر است رنگ شلوارتان را همرنگ لباس های دیگرتان و با طرح ساده انتخاب کنید تا کشیده تر بنظر برسید. همچنین توجه کنید که قد شلوارتان زیاد بلند نباشد.

شلوار وایدلگ

alt

شلوار واید لگ را در اندازه و جنس های مختلفی اجرا می‌کنند. تفاوتی که شلوار واید لگ با بگی دارد را می‌توان در آزادی بیشتر دمپا شلوار دانست. واید لگ بیشتر چیزی بین دامن شلواری و شلوار بگی است.این شلوارها یکی از پرکاربردترین مواردی است که می‌توانید در کمدتان داشته باشید. مزیت  شلوار وایدلگ این است که برای افراد قد بلند بسیار مناسب است و قد را کمی کوتاهتر نشان میدهد.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها