بنر
بنر
بنر
بنر
سریال خونه مادر بزرگه یکی از محبوب‌ترین سریال‌های گروه کودک و نوجوان در دهه ۶۰ و ۷۰ بود، این مجموعه تلویزیونی عروسکی که هنوز هم جذابیت قدیم خود را دارد، در ادامه با صداپیشگان این کارتون بی‌نظیر بیشتر آشنا شوید.

مجموعه تلویزیونی «خونهٔ مادربزرگه» به کارگردانی بانو «مرضیه برومند» از سال 1366 تا 1368 از تلویزیون ایران نشر می شد و محبوبیت زیادی بین مردم داشت.

در این مجموعه گودی گردانان و صدا پیشگان زیادی همکاری داشته اند که تعداد زیادی از آنان در حال حاضر از بزرگان سینما و تلویزیون ایران هستند.

در ادامه این مطلب از سوربان قصد داریم تصاویری از گویندگان این کارتون محبوب و خاطره انگیز را برایتان بیاوریم، اگر دوست دارید بدانید گویندگان کارتون خونه مادربزرگه بعد از ۳۷ چه شکلی شدند و چند سال سن دارند این مطلب را از دست ندهید.

alt

گویندگان کارتون محبوب خونه مادربزرگه یهویی بعد از 37 سال

هنگامه مفید صداپیشه مادربزرگ ؛ ۶۵ ساله

alt

راضیه برومند صدا پیشه مراد پسر همسایه ؛ ۶۸ ساله

alt

بهرام شاه محمدلو صداپیشه مخمل ؛ ۷۱ ساله

alt

فاطمه معتمد آریا صداپیشه گل باقالی خانم ؛ ۶۱ ساله

alt

آزاده پورمختار صداپیشه نوک سیاه ؛ ۶۷ ساله

alt

مریم سعادت صداپیشه نوک طلا ؛ ۶۳ ساله

alt

هرمز هدایت صداپیشه هاپوکومار ؛ ۷۷ ساله

alt

خلاصه داستان کارتون خونه مادربزرگه

مادربزرگ با یک گربه به نام مخمل و یک خروس و خانواده اش زندگی می کردند. خونه مادر بزرگ آرام بود تا اینکه این آرامش با حضور آقاحنایی و گل باقالی خانم که دو جوجه فرزند داشتند برای مخمل که گربه یکی یکدانه مادربزرگه بود به هم ریخت و شلوغ شد. در هر قسمت از این فیلم اتفاقات جالب رخ می دهد …به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها