بنر
بنر
بنر
بنر
۳۲ سال از اولین پخش سریال خاطره انگیز و قدیمی روزی روزگاری میگذرد اگر دوست دارید بدانید بازیگران سریال روزی روزگاری بعد از ۳۲ سال چه سرنوشتی پیدا کردند ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سریال «روزی روزگاری» ساخته امرالله احمدجو یکی از مهم‌ترین تولیدات تلویزیون در سال‌های پس از انقلاب است که خاطرات فراوانی را برای مردم رقم زده است. این سریال از سال ۷۰ تا ۷۱ روی آنتن رفت.

روزی روزگاری در زمان پخش خود با موفقیت روبرو شد و پربیننده‌ترین اثر آن زمان تلویزیون بود و تحسین منتقدان را هم برانگیخت روزی روزگاری تبدیل به یک اثر ماندگار و نوستالژیک برای بینندگان تلویزیون شده و از آن به عنوان یکی از بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیون یاد می‌کنند، موفقیت این سریال باعث شد امرالله احمدجو ده سال بعد سریال تاریخی دیگر به نام تفنگ سرپر را بسازد و در سال ۹۱ هم پشت کوه های بلند که به نوعی تداعی‌کننده روزی روزگاری بود را برای آنتن شبکه سه ساخت که البته این دو اثر نتوانستند به موفقیت روزی روزگاری دست پیدا کنند.

اگر از طرفداران این سریال قدیمی و نوستالژیک هستید و این سریال را دیده باشید حتما برایتان جالب خواهد بود بدانید بعد از گذشت ۳۲ سال چه بر سر بازیگران سریال روزی روزگاری آمد!

alt

بنر

سرنوشت بازیگران سریال روزی روزگاری بعد از 32 سال

مرحوم خسرو شکیبایی در نقش مراد بیگ

alt

زنده یاد خسرو شکیبایی در سن ۶۴ سالگی و بر اثر ایست قلبی درگذشت.

محمود پاک‌نیت در نقش حسام بیگ

alt

ژاله علو  در نقش خاله لیلا

alt

زنده یاد جمشید لایق در نقش قلی‌خان

alt

مرحوم جمشید لایق در سن ۷۸ سالگی و بر اثر ایست قلبی درگذشت.

محمد فیلی در نقش  نسیم بیگ، بسیم بیگ

alt

مرحوم حسین پناهی در نقش جوانی گل‌آقا

alt

مرحوم حسین پناهی در سن ۴۸ سالگی و بر اثر سکته قلبی درگذشت.

شهره سلطانی در نقش معصومه

alt

محمود جعفری  در نقش شعبان

alt

زنده یاد پرویز پورحسینی در نقش قدرت، رستم

alt

زنده یاد پرویز پورحسینی در سن ۷۹ سالگی و بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

گوهر خیراندیش در نقش نرگس

alt

مرحوم جمشید اسماعیل‌خانی در نقش نایب

alt

زنده یاد جمشید اسماعیل خانی در ۵۱ سالگی و بر اثر سکته قلبی درگذشت.

خلاصه داستان سریال روزی روزگاری

داستان راهزنی معروف به نام مرادبیگ است که طی نزاعی با گروه راهزن دیگری که سردسته آن فردی به نام حسام بیگ است مجروح شده و توسط خانواده روستایی از مرگ نجات پیدا کرده و طی زندگی با این روستاییان تحولاتی عمیق در زندگی او رخ می‌دهد. رفته رفته در طول داستان متحول و به فردی صالح تبدیل می‌شود. روزی روزگاری در واقع داستان کمال یافتن انسانی است. امرالله احمدجو که خود این شیوه زیست را تجربه کرده، صحنه ها و اکشن ها را بسیار طبیعی طراحی کرده است. این سریال تاکنون چندین بار از شبکه های مختلف صدا و سیما بازپخش شده است.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز