بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سریال گل پامچال بـه کارگردانی محمد علی طالبی تولید سال 1370 می‌باشد این سریال جزو محبوب ترین سریال ها در زمان خود بوده است حال بعد از گذشت ۳۲ سال ببینید چه بر سر باریگران این سریال آمده است!

سریال تلویزیونی گل پامچال به‌کارگردانی محمدعلی طالبی در 32 سال پیش یعنی سال 1370 تولید شده است. گل پامچال که اولین سریال محمدعلی طالبی محسوب می‌شود و توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 7 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم گل پامچال را اثری باکیفیت و باارزش ارزیابی می‌کنند. بدین‌ترتیب این اثر در زمان خودش ظهور کارگردانی آینده‌دار را در ایران نوید داده است.

محمدعلی طالبی تهیه‌کننده گل پامچال این سریال را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. گل پامچال در تاریخ 1398/07/02 پخش خود را آغاز کرد.

اگر این سریال خاطره انگیز و نوستالژیک را دیده باشید قطعا برایتان جالب خواهد بود بدانید بعد از 31 سال چه بر سر بازیگران سریال گل پامچال آمده است تا انتهای این مطلب از سوربان همراه ما باشید.

alt

بنر

داستان سریال گل پامچال

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان گل پامچال منتشر شده است، می‌خوانیم: «داستان این سریال درباره زندگی دختری است به نام لیلا که پس از بمباران شدید محل زندگی‌اش در جنوب کشور و کشته شدن تمامی اهالی آن به پیرمردی پناه می‌برد و از او برای یافتن خواهرش که در شمال کشور زندگی می‌کنند کمک می‌گیرد...»

سرنوشت بازیگران سریال گل پامچال بعد از 32 سال

ستاره جعفری

alt

فاطمه معتمدآریا

alt

داود رشیدی

alt

تانیا جوهری

alt

رضا بابک

alt

کیومرث ملک مطیعی

alt

فاطمه طاهری

alt

پروین سلیمانی

alt

روح‌لله مفیدی

alt

نیره فراهانی

alt

محمود بصیری

alt

کیانوش گرامی

alt

مهری مهرنیا

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها