بنر
بنر
بنر
بنر
برخی از بازیگران پیش از بازیگری شغل دیگری داشتند، اگر برایتان جالب است بدانید بازیگران مشهور قبل از اینکه وارد عرصه بازیگری شوند به چه شغلی مشغول بودند این مطلب را از دست ندهید.

هنرمندان یکی از اقشار مورد توجه در جامعه هستند که دانستن جزئیات زندگی آنها برای طرفدارانشان بسیار جذاب است.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، برخی هنرمندان از همان ابتدا زندگی لاکچری نداشته و حتی قبل از بازیگر شدن شاغل بوده و شغلی معمولی داشته اند. اگر می خواهید بدانید شغل اول بازیگر مورد علاقه شما چه بوده این مطلب از سوربان را از دست ندهید. اطلاعات موجود در این مورد چندان گسترده نیست و در همین حد که در ادامه خواهید خواند، میتوان به آن پرداخت.

alt

از شغل اول بازیگران قبل از بازیگر شدن خبر دارید؟

محمدرضا گلزار

بنر

alt

محمد رضا گلزار یکی از معروف ترین بازیگران سینماست که قبل از بازیگر شدن به عنوان نوازنده برای گروه آریان کار می کرد. او در خزر شهر در کافی شاپی، ایرج قادری کارگردان را برای نخستین کنسرت گروه آریان دعوت کرد و ایرج قادری نیز او را برای بازی در فیلم «سام و نرگس» دعوت نمود و اینگونه وارد دنیای بازیگری شد.

پرویز پرستویی

alt

پرویز پرستویی بازیگر معروف فیلم آژانس شیشه ای پدرش دستفروش و مادرش خانه‌دار بود، او قبل از بازیگری در نوجوانی برای گذران زندگی کارگری می کرد و مدتی هم دروازه بان تیم کارگردان بود. او سال 1360 در 26 سالگی مدتی بعنوان منشی دادگستری کار می کرد اما این شغل را بخاطر تئاتر رها کرد.

مرحوم خسرو شکیبایی

alt

زنده یاد خسرو شکیبایی که همه بازی درخشان او را در سریال خانه سبز به یاد دارند، 28 تیرماه 1387 در 64 سالگی در اثر ایست قلبی درگذشت. این هنرمند در ابتدا به شغل خیاطی مشغول بوده است و بخاطر وضعیت زندگی مجبور بود مدتی در کانال سازی، آسانسوری سازی نیز کار کند.

رضا عطاران

alt

رضا عطاران بازیگر طناز سینما و تلویزیون و کارگردان سریال های خانه بدوش و متهم گریخت، دانشجوی انصرافی رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران می باشد که در کنار بازی، خوانندگی و کار تدوین هم کرده است.

بر اساس گفته ها رضا عطاران قبل از بازیگر شدن مدتی را راننده وانت بوده اما حالا ماشین ندارد و از ماشین خوشش هم نمی آید و می گوید به نظرم دنیا ارزش خیلی گیر دادن و توجه به جزئیاتش ندارد.

علیرضا خمسه

alt

علیرضا خمسه بازیگر سریال های طنز کشورمان که در 26 سالگی برای فرا گرفتن دوره های مربوط به پانتومیم و بازیگری به فرانسه رفت، قبل از بازیگری دستفروش بوده و علاقه زیادی دارد یک روزی دلقک شود.

منوچهر هادی

alt

منوچهر هادی کارگردان توانمند کشورمان و همسر یکتا ناصر بازیگر با استعداد کشورمان در ابتدا و قبل از کارگردانی راننده بوده است.

ثریا قاسمی

alt

مولود ملاقاسم با نام هنری ثریا قاسمی تنها فرزند حمیده خیرآبادی است که مانند مادرش در بسیاری از سریال ها نقش مادری مهربان را بازی می کند. خانم قاسمی که برای بازی در فیلم «مارال» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شد، در زمان جوانی قبل از بازیگری در کافه ای مشغول به کار بوده است.

زنده یاد پرویز پورحسینی

alt

زنده یاد پرویز پورحسینی هنرمند با سابقه تلویزیون سینماست که متأسفانه در سال 1399 به دلیل ابتلا به کرونا در گذشت. این بازیگر توانمند قبل از بازیگر شدن مشغول کار صحافی کتاب بوده و عنوان کرده است که اگر بازیگر نمی‌ شدم، حتما دوست داشتم در کار چاپ و نشر کتاب فعالیت کنم.به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها