بنر
بنر
بنر
بنر
سریال پس از باران یکی از خاطره انگیزترین و ماندگار ترین سریال های صدا و سیما بود در ادامه تغییر چهره و سرنوشت بازیگران سریال ماندگار پس از باران را ببینید.

سریال “پس از باران″، سریال خاطره انگیز ایرانی به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه است. این سریال در ژانر درام و خانوادگی در سال ۷۸ ساخته و برای اولین بار در سال ۷۹ از شبکه سوم سیما منتشر شد. حالا قرار است بار دیگر این سریال در روزهای پاییزی امسال بر روی آنتن صدا و سیما برود.

اگر این سریال ماندگار و خاطره انگیز را دیده باشید قطعا برایتان جالب خواهد بود بدانید بازیگران سریال ماندگار پس از باران بعد از ۲۳ سال چه شکلی شدند و کجا هستند برای دیدن تصاویر بازیگران سریال پس از باران در گذر زمان تا انتهای این مطلب همراه سوربان باشید.

alt

خلاصه داستان سریال پس از باران

سریال “پس از باران” روایتگر ماجراهای ارباب و رعیتی در زمان پهلوی اول است. این سریال با موضوع قراردادن زندگی خانواده یک “ارباب” و حضور دختری با عنوان “همسر دوم ارباب”، به نمایش شرایط جدید و مخالفت‌های خانواده ارباب «همسر اول» و عواقب و عوارض چنین حضوری می‌پرداخت.

بنر

در خلاصه داستان این سریال آمده است که زوجی، در راه سفر به گیلان و در اثر یک سانحه رانندگی جان می‌بازند. فرزندان آنان که به اتفاقی بودن مرگ والدین خود مشکوک‌اند، با مرور دفتر خاطرات مادربزرگشان “شهربانو”، از سرگذشت او آگاهی یافته و اطلاعات بیشتری از گذشته خانواده‌شان به‌دست می‌آورند‌…

چهره‌ی جدید و سرگذشت بازیگران سریال ماندگار پس از باران بعد از ۲۳ سال

محمود پاک نیت در نقش عزت سالاری(ارباب)

alt

مرجان محتشم در نقش شهربانو(خانم کوچیک)

alt

مهوش صبرکن در نقش طاهره (مادر خانم بس)

alt

زنده یاد نیکو خردمند در نقش خاله خانم

alt

مرحوم کیومرث ملک مطیعی در نقش نصرالله

alt

رحیم نوروزی در نقش جوانی فرخ

alt

جهانگیر الماسی در نقش پیری فرخ

alt

امیر آتشانی در نقش جوانی غلام

alt

مهناز انصاریان در نقش پیری شیرین

alt

پوراندخت مهیمن در نقش ستاره (مادر مرضیه و مسعود)

alt

صبا کمالی در نقش مرضیه

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها