بنر
بنر
بنر
بنر
اگر دوست دارید بدانید بازیگران فیلم قدیمی و خاطره انگیز گلنار الان بعد از ۳۳ سال کجا هستند در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

فیلم گلنار مربوط به سال 1367 است و اخیرا بازیگران این فیلم پس از 33 سال عکس های جدیدی از خود را منتشر کردند. اگر دوست دارید ببینید بازیگران سریال گلنار بعد از ۳۳ سال چه شکلی شدند و کجا هستند تا انتهای این مطلب از سوربان همراه ما باشید.

alt

خلاصه داستان فیام گلنار

گلنار با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کند. روزی به کنار چشمه می‌رود تا آب بیاورد. باد دستمال آبی او را، که یادگار مادرش است، با خود می‌برد. گلنار در پی دستمال به جنگل می‌رود و راه را گم می‌کند و گرفتار خاله خرسه می‌شود. خرس‌ها او را برای انجام کارهای روزانه و پختن کلوچه پیش خود نگه می‌دارند. پدربزرگ و مادربزرگ به کمک اهالی به دنبال گلنار می‌گردند، اما او را نمی‌یابند. خاله قورباغه خود را به گلنار می‌رساند و با هم نقشه‌ای برای فرار می‌کشند.

گلنار به خرس‌ها می‌گوید به شرطی پیش آن‌ها می‌ماند که یک سبد بزرگ کلوچه دست پخت او را برای خانواده‌اش به روستا ببرند. خرس‌ها می‌پذیرند. گلنار در سبد کلوچه پنهان می‌شود و بدین ترتیب همراه خرس به خانه‌شان بازمی‌گردد. داستان این فیلم بر اساس افسانهٔ فولکلوریک روسی نوشته شده‌است.

بنر

بازیگران فیلم گلنار بعد از ۳۳ سال کجا هستند و چه شکلی شدند؟

غزل شاکری

alt

شهلا ریاحی

alt

فرشته طائرپور

alt

کامبوزیا پرتوی

alt

محرم بسیم

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز