بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
«هفت سنگ» نام یک سریال تلویزیونی پرطرفدار ایرانی به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی مجید مولایی است که در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در سال 1393 تولید گردیده بود، بعد از ۹ سال چهره و سرنوشت بازیگران این سریال را ببینید.

هفت‌سنگ نام مجموعه تلویزیونی است که از ۸ تیر ۱۳۹۳ به مناسبت ماه رمضان از شبکه سه پخش می‌شد. این مجموعه شامل ۲۵ قسمت است. کارگردان این مجموعه علیرضا بذرافشان است؛ و پرویز پورحسینی، بهنام تشکر، الهام پاوه‌نژاد، مهدی سلطانی، شبنم مقدمی و فرناز رهنما در آن بازی کرده‌اند. این سریال دربارهٔ سه خانواده است که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و ماجراهای مختلفی برایشان پیش می‌آید. این سریال به تهیه کنندگی مجید مولایی تولید شده‌است. علیرضا بذرافشان، سارا خسروآبادی، حسین تراب نژاد و فروغ فروهیده نیز گروه نویسندگان این مجموعه اپیزودیک را تشکیل می‌دهند.

اگر این سریال را دیده باشید قطعا برایتان جالب خواهد بود بدانید بازیگران سریال هفت سنگ بعد از ۹ سال چه شکلی شدند برای دیدن گذر عمر بازیگران سریال هفت سنگ در ادامه این مطلب از سوربان تا انتها همراه ما باشید.

alt

خلاصه داستان سریال هفت سنگ

این سریال داستان سه زوج را دربرمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجرا هاو داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود، که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

بنر

چهره و سرنوشت بازیگران سریال هفت سنگ بعد از ۹ سال

زنده یاد پرویز پورحسینی در نقش بابا نصیر

alt

مهدی سلطانی در نقش محسن پدیده

alt

شبنم مقدمی در نقش لیلا

alt

بهنام تشکر در نقش روزبه

alt

الهام پاوه‌نژاد در نقش مهری

alt

فرناز رهنما در نقش الهام

alt

ارسلان قاسمی در نقش امیر

alt

حنانه احدی در نقش شادی

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها