بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بازپخش چندین باره سریال یدسف پیامبر از شبکه آی فیلم آن هم بعد از گذشت ۱۵ سال با استقبال ویژه مخاطبان همراه شد در ادامه گفته های کارگردان این اثر فاخر را درمورد هزینه ها و دستمزد های بازیگران این سریال بخوانید.

بازپخش چندین باره سریال «یوسف پیامبر» از شبکه آی فیلم، آن هم بعد از گذشت ۱۵ سال با استقبال ویژه مخاطبان همراه شده است.

معمولا اولین حاشیه ای که پروژه های بزرگ سینمایی و تلویزیونی با آن مواجه می شوند مربوط به هزینه های تولید و دستمزد عوامل از جمله بازیگران مطرح آن پروژه است.

سریال «یوسف پیامبر» هم از این ماجرا مصون نبود و در همان دوران اولین نوبت پخش سریال یکی از شایعاتی که درباره آن منتشر شد هزینه بالغ بر ۱۲ میلیارد تومانی مرتبط با این مجموعه بود امروز شاید این رقم شما را متعجب نکند، اما ۱۵ سال پیش، شرایط متفاوت بود! در ادامه این مطلب از سوربان با ما همراه شوید تا صحبت های فرج الله سلحشور کارگردان این اثر فاخر را درمورد هزینه ها و دستمزد بازیگران سریال یوسف پیامبر را ببینید.

دستمزد زلیخا و دیگر بازیگران سریال یوسف پیامبر چقدر بود؟! | افشای واقعیت ها بعد از 15 سال!

سلحشور همان زمان در واکنش به این اخبار بودجه این سریال را یک چهارم برخی از سریالها خواند و حتی رقم تولید را هم اینگونه اعلام کرد:

۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از بودجه ساخت این سریال از صداوسیما و ۶۰۰ میلیون نیز از منابع دیگر و نیز کمک های مردمی تامین شد.» یعنی بنا گفته فرج الله سلحشور بودجه تولید این سریال ۷ میلیارد تومان بوده که برای آن زمان رقم قابل توجهی است.

نکته جالب اینکه شفاف سازی های کارگردان «یوسف پیامبر» از این هم فراتر رفته و برخلاف روال مرسوم در آن سالهای تلویزیون بخشی از اعداد و ارقام مربوط به دستمزد بازیگران را هم افشا کرد و گفت ؛

برخی اصرار دارند بگویند در این سریال دستمزد های کلان پرداخته شده است. به عنوان نمونه جهانبخش سلطانی (آمن هتپ سوم) در عرض ۵ ماه کارکرد ۸ میلیون تومان و رضا رضوی (سردار هرمهب) ماهانه یک میلیون گرفته اند.

دستمزد زلیخا برای بازی در سریال یوسف پیامبر

تنها بازیگران گران قیمت این سریال محمود پاک نیت و کتایون ریاحی بودند که ماهانه ۳ و نیم میلیون دریافت میکردند. این ارقام در حالی است که در سریالهای دیگر بازیگران ۱۸ تا ۲۰میلیون تومان دستمزد دریافت می کنند.»به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز