بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اگر به دنبال ایده جذابی برای دیزاین میز شب یلدای عروس هستید از شما دعوت می‌کنیم در ادامه تصاویری از دیزاین های فوق العاده زیبا برای شب یلدای عروس که برایتان آماده کرده ایم را دیدن فرمایید.

یکی از رسم و رسوم ایرانی ها در شب یلدا این است که خانواده داماد برای عروس هایی که در دوران نامزدی هستند شب چله هایی را به رسم یادبود می برند که این رسم ها در هر شهری به صورت متفاوت برگزار می شوند از این رو بهتر است برای این شب به یاد ماندنی، ایده های خلاقانه ای برای تزیینات سفره شب یلدا عروس به کار گرفته شود.

ایده هایی برای تزیین سفره شب یلدا برای عروس

شب یلدا یا شب چله برای دخترانی که به تازگی ازدواج کرده اند حال و هوایی دیگر دارد زیرا جشنی باشکوه برای آن ها گرفته می شود که خاطره اش می تواند تا سال ها در ذهن نوعروس ها بماند. در ادامه این مطلب از سوربان تصاویری از تزیین سفره شب یلدای عروس را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد.

alt

تزیینات سفره شب یلدا مخصوص عروس

در زمان های گذشته تازه دامادها در شب یلدا برای نوعروس خود طبق هایی را پیش کش می بردند به صورتی که هدایا روی سینی بزرگی قرار داده می شدند که به سینی طبق گفته می شد سپس داماد سینی را روی سر خود قرار می داد و راهی منزل نوعروس می شد. امروزه تعداد کمی از افراد هدایا را درون سینی می چینند زیرا سبدهای حصیری و جعبه های کادو جایگزین طبق ها شده اند و هدایا و تنقلات به صورت تزیین شده درون سبدها و جعبه های کادو قرار داده می شوند.

بنر

تزیین میز شب یلدای عروس 1402

alt

alt

تزیین سفره شب یلدا لاکچری عروس

alt

alt

تزیین شب یلدا برای عروس ساده

alt

alt

تزیین میز شب یلدا ساده و شیک

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها