بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب فصل عروسی به شرایط و سلیقه شما بستگی دارد اما اگر فصل تابستان برا برای عروسی خود انتخاب کردید لازم است نکاتی که در ادامه مطرح میکنیم را مد نظر داشته باشید.

برخی عروس و داماد ها بنا به شرایطشان و همچنین سلیقه فصل زیبای تابستان را برای برگزاری مراسم عردسی خود انتخاب میکنند فصل تابستان سرسبزترین فصل سال است و می‌تواند فضای زیبای زیادی را برای عکاسی و فیلم برداری از عروس و داماد به فراهم آورد.

همچنین تابستان فصل تعطیلات بوده و در آن خبری از باران های ناگهانی و سرما و برف زمستان نیست اما به دلیل گرمی هوا عروس خانم ها باید نکاتی را رعایت کنند و حتما حواسشان به این نکات مهم باشد در ادامه این مقاله از سوربان همراه ما باشید تا این نکات طلایی را به شما یادآور شویم.

بایدها و نبایدها و همه مواردی که باید درباره عروسی در فصل تابستان بدانید + 6 نکته طلایی تکمیلی

نکات مهم برگزاری عروسی در فصل تابستان

گل های مقاوم را انتخاب کنید

تابستان گرم ترین فصل سال است و گرمای تابستان موجب پلاسیده وپژمرده شدن گل ها می شود پس برای دسته گل خود و گل آرایی مکان برگزاری عروسی و همچنین گل آرایی ماشین عروستان گل هایی را انتخاب نمایید که در گرما مقاوم تر باشند.

کفشتان جلوباز یا صندل باشد

پا قلب دوم شماست پس هر گونه ناراحتی پا بر روی حالات شما اثر می گذارد، اگر مراسم ازدواجتان در تابستان و در گرمی هوا است، کفش جلوباز یا صندل بخرید تا پاهایتان عرق نکرده و احساس بهتری داشته باشید، کفش ها نقش بسیار مهمی در احساس راحتی شما دارند پس انتخاب کفش مناسب و راحت برای مراسم عروسی در تابستان الزامی است.

بایدها و نبایدها و همه مواردی که باید درباره عروسی در فصل تابستان بدانید + 6 نکته طلایی تکمیلی

انتخاب لباس عروس در فصل تابستان

در انتخاب لباس عروس علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه باید به فرم اندام خود و فصل برگزاری مراسم عروسی توجه کنید. لباس عروس دامن ماهی یا پری دریایی انتخاب مناسبی برای فصل تابستان نیستند زیرا این مدل دامن ها با چسبیدن به پای شما سبب تشدید احساس گرما می شوند. لباس عروس کوتاه برای فصل تابستان پیشنهاد می شود اما یک ریسک بزرگ محسوب می شود پس در فرمالیته این لباس را بپوشید و اگر خوشتان آمد شب عروسی نیز به تن کنید.

شینیون موی باز مناسب نیست

انتخاب مدل موهای باز در مراسم عروسی در فصل تابستان کار اشتباهی است زیرا مدل موهای باز موجب تشدید عرق کردن و کلافه شدنتان می شود و در اثر عرق کردن مدل موهایتان سریع تر به هم می ریزد و مجبورید از تافت زیاد استفاده نمایید که استفاده زیاد از تافت موجب ظاهر نازیبا و غیرطبیعی موها می شود.

بایدها و نبایدها و همه مواردی که باید درباره عروسی در فصل تابستان بدانید + 6 نکته طلایی تکمیلی

نکاتی که باید به میکاپ آرتیست خود بگویید

اگر مراسم ازدواجتان در تابستان برگزار می شود از قبل به میکاپ آرتیست خود تاکید کنید که حتما از لوازم آرایشی ضد آب و فیکساتورهای قوی استفاده کند. استفاده از فیکساتورهای قوی سبب می شود که آرایش شما بر اثر جنب و جوش و تعریق زیاد به هم نریزد و کرم پودرتان بر روی صورتتان نماسد.

بادبزن و چتر سفید را فراموش نکنید

در روز عروسیتان که شما زمان زیادی را ممکن است در فضای باز و باغ و زیر نور مستقیم خورشید بگذرانید، بادبزن و چترهای آفتابی را فراموش نکنید. همراه بردن چترهای سفید که زیبایی خاصی دارند و در عکس ها می توانید از آن استفاده نمایید، شما را از اشعه آفتاب مصون می دارد، همراه بردن بادبزن سفید و همرنگ لباستان نیز سبب می شود زمانی که احساس کلافگی نمودید، خودتان را باد بزنید.

بایدها و نبایدها و همه مواردی که باید درباره عروسی در فصل تابستان بدانید + 6 نکته طلایی تکمیلی

نکات تکمیلی در مورد عروسی در تابستان

  1. در مراسم عروسی به فکر مهمانانتان نیز باشید و سیستم سرمایشی مکان برگزاری مراسم را چک کنید تا خودتان و مهمانان از گرما کلافه نشوند.
  2. اگر برای مهمانی شما در باغ برگزار می شود، از چادرهای بزرگ و خوش رنگ استفاده کنید و روی قسمت های نشیمن بکشید تا از تابش آفتاب مستقیم جلوگیری شود.
  3. از رنگ های روشن در مراسم ازدواجتان استفاده نمایید.
  4. از انواع تاج گل های طبیعی استفاده کنید.
  5. سرو کردن بستنی و نوشیدنی های خنک باعث افزایش انرژی و خنک شدن شما و مهمانانتان می شود.
  6. اگر ساقدوش دارید برای آن‌ها لباس‌های رنگی و تابستانی انتخاب کنید.


به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز