بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سریال گناه فرشته ، سریالی معمایی ، پلیسی است که چهره های شاخصی چون شهاب حسینی و امیرآقایی در آن ایفای نقش می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سریال این مطلب را از دست ندهید.

شبکه نمایش خانگی تا کنون، سریال‌های زیادی برای مخاطبان ساخته است، شهرزاد و پوست شیر از آثار به یادماندنی و پرمخاطب نمایش خانگی با بازی شهاب حسینی است، حالا بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال گناه‌ فرشته به سینمای خانگی می آید.

به همین خاطر بسیاری از مخاطبان منتظر این سریال زیبا و اطلاعاتی درباره آن مانند(تعداد قسمت های سریال گناه‌ فرشته، خلاصه داستان سریال گناه‌ فرشته، بازیگران سریال گناه‌ فرشته، زمان پخش سریال گناه‌ فرشته) هستند. شهاب حسینی با گناه فرشته به سینمای خانگی می آید و شما در ادامه این مطلب از سوربان درباره سریال گناه فرشته شهاب حسینی بیشتر می خوانید.

عکس و اسامی بازیگران سریال گناه فرشته + داستان ، زمان پخش و تعداد قسمت ها

بازیگران سریال گناه فرشته

در سریال گناه فرشته بازیگرانی چون

  • شهاب حسینی
  • امیر آقایی
  • لادن مستوفی
  • فرید سجادی‌حسینی
  • پردیس پورعابدینی
  • مهدی سلطانی
  • آشا محرابی
  • دیبا زاهدی

ایفای نقش کرده اند.

سریال گناه فرشته چند قسمت است؟

عکس و اسامی بازیگران سریال گناه فرشته + داستان ، زمان پخش و تعداد قسمت ها

سریال گناه فرشته در 25 قسمت تولید شده است که با توجه به کشش بسیار بالای این سریال برای مخاطب هیچ بعید نیست که فصل‌های بعدی آن نیز تولید شود.

خلاصه داستان سریال گناه فرشته

سریال داستان گناه فرشته (پردیس پورعابدینی را روایت می‌کند که ظاهرا به جرم قتل در آستانه اجرای حکم اعدام قرار دارد. فرشته در خانه یک خانواده ثروت‌مند کار می‌کند که یک شب وقتی قصد دارد به خانه برگردد، متوجه‌ی سر و صداهایی می‌شود و بعد با جنازه‌ خونین مرد خانواده به اسم عشیری مواجه می‌شود.

او توسط قاتل بیهوش می‌شود و چاقویی که قاتل با آن عشیری را به قتل رسانده است، در دست فرشته گذاشته می‌شود. به همین دلیل همه مدارک علیه فرشته است و پدرش(فرید سجادی‌حسینی) که از بی‌گناهیِ دخترش با خبر است، تلاش می‌کند تا از یک وکیل حرفه‌ای کمک بگیرد.

عکس و اسامی بازیگران سریال گناه فرشته + داستان ، زمان پخش و تعداد قسمت ها

در ادامه مشخص می‌شود که عشیری ۱۵ سال قبل در به قتل رسیدن مادر آن وکیل به اسم حامد تهرانی(شهاب حسینی) نقش داشته است.حامد که در ابتدا از پذیرفتن پرونده فرشته خودداری می‌کند بعد از خواندن پرونده، متوجه می‌شود که فرشته بی‌گناه است و تصمیم می‌گیرد که انتقام مادرش را از خانواده عشیری بگیرد.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز