بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه به ۲۰ تکنیک از سیاست های زنانه باهوش می پردازیم که به شما در افزایش عشق و علاقه بین شما و همسرتان و همچنین موفقیت در همسرداری کمک خواهد کرد.

آیا سیاست های زنانه برای دوره عقد وجود دارد؟ آیا می توان با سیاست های زنانه در دوران عقد ازدواج بهتری داشت؟

در این مقاله از سایت سوربان در مورد سیاست های زنانه در دوران عقد صحبت می کنیم که به شما در عاشق کردن بیشتر، و وابسته کردن شوهرتان کمک خواهد کرد.

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

سیاست های زنانه در دوران عقد

سیاست های زنانه در دوران عقد نقش مهمی در جلب توجه همسرتان بازی می کند. البته برای سیاست های زنانه نمی شود همیشه یک قانون کلی پیدا کرد چرا که جذب و عاشق کردن انسان ها بر اساس تجربیات گذشته و معیارهای ضمیر ناخودآگاه متفاوت است. اما می توان استانداردهایی را پیدا کرد که حداقل در بیشتر مواقع تاثیر مثبتی در رفتار با همسر در دوران عقد داشته است.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث سردی و کمرنگ شدن دلبستگی شوهرتان در دوران عقد شود و ازدواج شما را به خطر بیندازد. اما با رعایت این ۲۰ سیاست زنانه در دوران عقد می توانید از این رویداد ناگوار پیشگیری کنید.

در ادامه به ۲۰ تکنیک از سیاست های زنانه باهوش می پردازیم که به شما در افزایش عشق و علاقه بین شما و همسرتان و همچنین موفقیت در همسرداری کمک خواهد کرد.

20 مورد از مهمترین سیاست های زنانه در دوران عقد

شوهرتان را تایید کنید.

یکی از مهمترین سیاست های زنانه در دوران عقد این است که نشان دهید مجذوب همسرتان هستید. مردان به دنبال زنانی هستند که در کنارشان احساس پیروزی داشته باشند. به او اجازه دهید فکر کند در هر کاری که انجام می دهد فوق العاده است و همچنان می تواند باعث افزایش ضربان قلب شما شود. این چیزی است که بوسیله ی آن شوهرتان را تحسین می کنید.

در واقع تعریف کردن از همسر یکی از سیاست های زنانه است که باعث می شود شوهر همچنان خواهان زن باشد و حرف هایش را بیشتر بشنود. البته این بدین معنا نیست که از تعریف کردن از خودتان و نشان دادن توانایی خود قافل شوید. شما همزمان در کنار تایید او باید تصویری از خود نشان دهید که نماینگر داشتن تایید در زندگی تان است.

برای شوهرتان مثل راز باشید.

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

مردها از چالش خوششان می آید اما این چالش را برایشان خیلی پیچیده نکنید. آیا همسرتان همه چیز را راجب شما می داند؟ اگر می داند پس سعی کنید مهارت و یا ایده جدیدی بدست آورید تا برای او مثل رازی شوید که نیاز به کشف شدن دارد. ناشناخته بودن یکی از سیاست های زنانه در دوران عقد است که بسیار موثرمی باشد زیرا وقتی برای شوهرتان مثل یک معما و راز باشید یعنی چیزهایی درباره شما وجود دارد که او هنوز نمی داند؛ در نتیجه می خواهد آن اسرار را کشف کند و از درون شما بیرون بکشد.

یک نامه ی بی نام و نشان برایش بنویسید و در جایی قرار دهید که مشخص نباشد شما آن را نوشته اید. به او پیشنهاد ملاقات دهید سپس با لباس و استایلی جدید سر قرار بروید. اینگونه برایش رمز آلود شوید تا هر دفه به دنبال کشف شما باشد.

ارتباط خود را با خدا تقویت کنید.

چه چیزی واقعا شما را جذاب می کند؟ زیبایی روحانی درون شما. شما با ایمان و دعاهای تان زندگی صمیمانه ای خواهید داشت زیرا خداوند شما را هدایت می کند تا زندگی تان مملو از عشق، لذت، صلح، صبوری، مهربانی، وفاداری، ملایمت و توانایی کنترل خودتان شود. کدام مردی است که به دنبال زنی نباشد که خوب، مهربان، صبور، وفادار، لذت بخش و سراسر از عشق است؟

برای همسرتان همیشه شیک پوش باشید.

برخی از خانم ها به چیزی که می پوشند فکر نمی کنند با این بهانه که به دنبال آخرین مد لباس نیستند یا اینکه فقط برای رفتن به بیرون با دوستان و مهمانی به لباسشان اهمیت می دهند. در واقع برایشان مهم نیست جلوی شوهرشان چه بپوشند. اما مردان شلختگی را تشخیص می دهند و این موضوع اصلا برای مردان جذاب نیست!

برای جذاب بودن اعتماد به نفس کافی داشته باشید.

او یک بار شما را جذاب دیده است و همچنان نیز برایش جذاب هستید. پس مهم نیست خودتان در مورد وزن، اندام، زانوهای بزرگ، سینه های کوچک، سلولیت ها، رگ های مشخص یا هر چیز دیگر، چگونه فکر می کنید مهم این است که شخص مورد نظرتان به این مسائل اهمیت نمی دهد.  در واقع شوهرتان همه ی مشکلات ظاهری که تصور می کنید بسیار آشکار است را نمی بیند. مردان نمی توانند بدن زنان را با جزییاتی که زنان می بینند آنالیز کنند. وقتی شما در راه رفتن، صحبت کردن و... خود به میزان کافی اعتماد به نفس نشان دهید، جذاب خواهید شد.

سعی کنید همیشه دید مثبت داشته باشید.

آیا همسر شما می تواند روی لبخند و مهربانی تان حساب کند؟ یا اینکه همیشه مطمئن نیست در بدو ورود به خانه با چه اخلاقی مواجه می شود؟ افراد مثبت نگر همیشه برای اطرافیانشان رضایت بخش هستند.

پس تمرکز بر روی افزایش سطح رضایت همسر یکی دیگر از سیاست های زنانه در دوران عقد است که باعث می شود مردان همیشه بخواهند در کنار همسر خویش باشند.

در مواردی که برای شوهرتان جذاب است پیشرفت کنید!

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

خانمی از تجربه اش درباره ی جذاب شدن برای همسرش تعریف کرد. او گفت:” من همیشه به همسرم شکایت می کردم که خیلی خسته و کسل هستم و هیچ زمانی برای ورزش کردن ندارم. او به من گفت همه ی وقتت را به بچه ها اختصاص می دهی. در این زمان تنها کسی بودم که می توانستم اولویت بندی کارها را انجام دهم. به حرفش گوش دادم و با بچه ها تمرین کردم تا خودشان با دوچرخه به کارهایشان برسند و من هم شروع به ورزش کردم.

اکنون پس از گذشت یک سال من دیگر زن خسته و پیر و غرغرو نیستم بلکه همسری متفاوت با تناسب اندام عالی هستم که حرف های زیادی برای گفتن دارد. ما با هم درباره ی همه چیز صحبت کرده و حتی گاهی با هم ورزش می کنیم. حالا شور و شوق جدیدی به زندگی ما آمده است و من سعی می کنم جذاب تر شوم.” همانطور که ملاحظه می کنید این خانم با برنامه ریزی توانست یکی از بهترین سیاست های زنانه در دوران عقد را اجرا کند و برای شوهرش جذاب تر شود.

غذا یا دسر مورد علاقه‌اش را درست کنید.

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

یکی دیگر از تاثیر گذارترین  سیاست های زنانه در دوران عقد برای تصرف قلب مردان از طریق شکم است. اجازه دهید بفهمد به علایق او اهمیت می دهید. غذا روش خوبی برای نشان دادن این اهمیت است.

به جای غر زدن او را تحسین کنید.

یکی دیگر از سیاست های زنانه رفتار با همسر در دوران عقد این است که بدانید مردان دوست دارند کوچکترین تغییراتشان را بفهمید. به عنوان مثال وقتی موهایشان را کوتاه می کنند متوجه شوید حتی اگر واقعا تغییری نکرده باشند. وقتی تمام نکات کوچک درباره ی او را ببینید همسرتان میفهمد که به او توجه دارید و مشوقش هستید. همیشه به جای غر زدن او را تحسین کنید. حتی اگر پیراهن چروک پوشیده یا جوراب ورزشی را با کفش رسمی استفاده کرده است باز هم به او غر نزنید.

همسرتان را غافلگیر کنید.

مردان مثل پسر بچه ها هستند. آن ها غافلگیر شدن را دوست دارند. مثلا ببینید چه چیزی را گم کرده است و در مکان و زمان مناسبی با ظاهری آراسته آن را به او بدهید.

دست از کنترل کردن و تصحیح کردن همسرتان بردارید.

اجازه دهید او رابطه را رهبری کند. در این صورت میفهمد که شما به توانایی او در هدایت خانواده ایمان دارید. اینکه در آغاز رابطه خود در دوران عقد چنین اجازه ای به همسر خود بدهید یکی از سیاست های زنانه در دوران عقد است. زیرا باعث افزایش اعتماد همسرتان به شما خواهد شد که باعث می شود پس از ازدواج نیازی به اثبات توانایی خود در رهبری نداشته باشد. در نتیجه بیشتر در تصمیم گیری ها با شما مشورت خواهد کرد.

به شوهرتان و کارهایی که انجام می دهد احترام بگذارید.

همسران بیشتر از آنکه فکرش را بکنید به این مسئله نیاز دارند. احترام یکی از رفتارهای تاثیرگذار با همسر در دوران عقد است.

غیر قابل پیش بینی باشید.

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

یکی دیگر از سیاست های زنانه که باید در مورد  رفتار با همسر در دوران عقد بدانید  این است که غیر قابل پیش بینی باشید. رستورانی را پیشنهاد دهید که قبلا نرفته اید. رنگی را بپوشید که تابحال امتحان نکرده اید. از منطقه امن خود بیرون بیایید و یک کار ریسکی با شوهرتان انجام دهید. با این کارها برای همسرتان تنوع ایجاد می کنید.

با محبت با شوهرتان صحبت کنید.

این سیاست زنانه فقط در دوران عقد کاربرد ندارد، بلکه همیشه باید به آن اهمیت بدهید. توجه به ظاهر و بهداشت فردی یکی از مهمترین سیاست های زنانه در دوران عقد است که باعث تحریک همسرتان خواهد شد و تضمینی است بر تداوم رابطه عاشقانه ای که دارید.

همیشه به ظاهر خود اهمیت دهید.

این سیاست زنانه فقط در دوران عقد کاربرد ندارد، بلکه همیشه باید به آن اهمیت بدهید. توجه به ظاهر و بهداشت فردی یکی از مهمترین سیاست های زنانه در دوران عقد است که باعث علاقه بیشتر همسرتان نسبت به شما خواهد شد و تضمینی است بر تداوم رابطه عاشقانه ای که دارید.

با شوهرتان فیلم یا نمایش مورد علاقه اش را ببینید.

حتی اگر شما برنامه های مورد علاقه ی شوهرتان را دوست ندارید ولی باز هم در کنار او بنشینید و تماشا کنید و سعی کنید به او نشان دهید لذت می برید.

ورزش کنید.

ورزش کردن اخلاق شما را خوب می کند و به حفظ سلامتی کمک می کند. این سیاست باعث می شود برای همسرتان لذت بخش تر باشید. حتی اگر ممکن است با همسر خود ورزش کنید.

بله گفتن را بیشتر کنید.

کلمه ی بله گفتن از طرف شما برای شوهرتان بسیار خوشایند است. قرار نیست بله گفتن به مفهوم همیشه اطاعت کردن باشد. بلکه می تواند اهرمی باشد که از آن برای رسیدن به درخواست های خود نیز استفاده کنید.

مثلا بگویید:” بله می تونیم دوستاتو برای بازی دعوت کنیم؛ البته پس از اینکه خریدمان را رفتیم”، “بله میخوام اون غذای جدید را به خاطر تو امتحان کنم و تو هم آن کار را برای من انجام دهی”، ” بله این لباس را فقط به خاطر تو می پوشم” و …

20 سیاست زنانه در دوران عقد که شوهرتان را بیش از پیش عاشق و شیفته‌ی شما می‌کند!

کلام آخر

اکنون که سیاست های زنانه در دوران عقد را مطالعه کردید شاید پیش خود تصور کنید همه این مقاله به نفع مردان نوشته شده است اما نباید زود برداشت منفی کنید.

تایید کردن، همسر و رفتار طبق میل او به این معنا نیست که باید از توقعات و خواسته های خود دل بکنید و فقط زندگی تان را وقف همسرتان کنید.

بلکه به این معنا است که با سیاست های زنانه دل او را بدست بیاورید، او را وابسته خود کنید و سطح احساسات مثبت ( سیگنال های مثبت) را در رابطه افزایش دهید.

در نتیجه وقتی نوبت توقعات شما یا درخواست های شما شود همسرتان بدون اینکه خود بفهمد یا حتی بخواهد مطیع شما می شود زیرا به هیچ وجه حاظر نیست احساسات خوبی که از شما دریافت می کند را از دست بدهد.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز