بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش به دلیل ابتلا به بیماری سرطان کبد در بیمارستان بستری شده و به کما رفته بود، ساعتی پیش درگذشت.

پردیس افکاری درگذشت

پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی بر اثر سرطان کبد در بیمارستان بستری شده بود امروز پنجشنبه سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ بر اثر این بیماری سرطان کبد درگذشت. سایت سوربان درگذشت این هنرمند باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون را به خانواده و جامعه هنری تسلیت می گوید.

فوت ناگهانی پردیس افکاری بازیگر سرشناس ایرانی بر اثر سرطان در 59 سالگی! +عکس و جزئیات ماجرا

علت فوت پردیس افکاری

محمد نجفی همسر وی در گفت و گو با خبرنگار مهر درگذشت او را تایید و بیان کرد: پردیس افکاری ساعتی پیش در بیمارستان مفرح بر اثر سرطان پیشرفته کبد درگذشت.

پردیس افکاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است و سال ها در عرصه های مختلف هنری فعالیت داشته است.

این هنرمند در تئاتر با کارگردانانی چون زنده‌یاد رکن‌الدین خسروی، مجید جعفری، شکرخدا گودرزی، محمد نجفی و قطب‌الدین صادقی همکاری داشته و از عمده نمایش‌هایی که در آنها بازی کرده می‌توان به آثاری چون «سوسنگرد»، «ابن سینا»، «باغ آلبالو»، «زیرگنبد کبود»، «ژاندارک»، «عروسی»، «عاشق‌کشون»، «دندون طلا» اشاره کرد.

پردیس افکاری سرطان

فوت ناگهانی پردیس افکاری بازیگر سرشناس ایرانی بر اثر سرطان در 59 سالگی! +عکس و جزئیات ماجرا

افکاری در سینما با کارگردانانی چون سیروس الوند، محمد علی سجادی، امرالله احمدجو، حسن فتحی، کریم آتشی، حمید رخشانی و ... همکاری کرده که نتیجه آن بازی در آثاری چون «دخترک کنار مرداب»، «گزل»، «کیفر»، «برخورد»، «پرواز را به خاطر بسپار»، «پنجاه روز التهاب»، «ضربه آخر»، «بانی چاو» ... است.

او در تلویزیون به عنوان عروسک گردان در برنامه«هادی و هدی» حضور  داشته و در سریال هایی چون «در مسیر زاینده رود» و «پنج کیلومتر تا بهشت»ایفای نقش کرده است برای اطلاعات بیشتر درباره این بازیگر فقید مقاله بیوگرافی پردیس افکاری را بخوانید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز