بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
همه بچه ها شیرین و بامزه هستند زمانی که بچه دندون در می آورد پدرمادرش خوشحال می شوند که کودکشان بزرگ شده، به همین خاطر جشن دندونی برای سلامتی کودک می گیرند. می توانید برای تبریک به پدر و مادر کودک پیامی زیبا در این باره ارسال کنید.

پیام تبریک جشن دندونی با متن های زیبا و جذاب

تبریک دندونی : این روزها پدر و مادرها جشن خاصی برای فرزندان خود به نام جشن دندونی برگزار می کنند که به مناسبت اولین رویش دندان های فرزندانشان با دعوت از دوستان و آشنایان خود لحظاتی خوش برای خود و فرزند دلبندشان رقم می زنند.

چنانچه به چنین مراسمی دعوت هستید و یا از دندان درآوردن بچه فامیل و دوستان اطلاع دارید و می خواهید این اتفاق قشنگ و به یادماندنی را به آنها تبریک بگویید
از شما بازدید کنندگان محترم دعوت میکنیم که در این مقاله از سایت سوربان گلچینی از متن های زیبای تبریک این روز خاص را بخوانید و به انتخاب خود بهترین آنها را برای عرض تبریک به خانواده ای که فرزندشان اولین دندانش را در آورده است ارسال کنید.

alt

سلام سلام صد تا سلام
من اومدم با دندونام
میخوام نشونتون بدم
صاحب مروارید شدم
یواش یواش و بیصدا
شدم جز کباب خورا

alt

رویش اولین دندان فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. امیدواریم که همیشه و در همه حال در سلامت کامل به سر ببرد و همواره در لحظات سخت زندگی اش مانند همین دندان که تازه رویش پیدا کرده، روزنه ی امید نمایان شود و او را از سختی نجات داده و به آرامش ببرد.

alt

حالا که دندون در آورده باید کم‌کم مراقب دندوناش باشین که مبادا یهو آقا کرمه بیاد سراغشون و دلی از عزا در بیاره. همیشه با شستن دهنش این کرم شیطون رو غافلگیر کنید.
جشن دندونی این فسقلی جون کلی مبارک

alt

یه روزی چند تا پسته
از مامانم گرفتم
پسته ها خندون بودن
یکی یکی شکستم
یه پسته خندون نبود
سفت و دهن بسته بود
گذاشتمش توی دهنم
شکستمش با دندونم

alt

الان که دعوت شدم به جشن دندونی این ناز پسر/دختر تازه دارم میفهمم که بچه دار شدن چقدر لذت بخشه. ذوقی که الان شما دارید رو با دنیا نمیشه عوض کرد و روش نمیشه قیمت گذاشت. واقعا حس نابیه و من به خاطر همین بهتون کلی تبریک
امیدوارم که دندوناش مثل دونه های انار خیلی قشنگ و مرتب کنار هم دیگه در بیان.

alt

alt

انار دونه دونه
بچه ای دارم دردونه قشنگ و مهربونه
انار دونه دونه
سه چهار روه که بچم
گرفتار دندونه
انار دونه دونه
توی دهان بچم یه گل زده جوونه
گل نگو مرواریده مثه طلای سفیده

alt

متن در مورد جشن دندونی

یه دندون ناز و تازه در اومده که کلی خانواده محترمه رو خوشحال کرده! درست شنیدم؟ میدونم این حس رو میخواین با دنیا هم که شده عوض نکنید. ولی لطفا یک آش دندونی خوب درست کنید که ما براش آرزوی سلامتی کنیم که انشالله دندون های دیگشم مثل همین دندون زودی در بیان.

alt

آی بچه بی دندون
نرو سراغ قندون
نخور زیاد شیرینی
که خواب بد می بینی
خواب یه کرم گنده
که دندوناتو خورده

alt

همیشه اولین ها برایمان معنای دیگری دارد! اولین گریه ی نوزاد، اولین لبخند نوزاد، اولین گام برداشتن نوزاد، اولین کلمه ای که به زبان می آورد و اولین دندانی که از دهانش می روید. امیدوارم که سیر سلامتش همین گونه با موفقیت به پیش برود و نوزادتان در کمال صحت و سلامت بزرگ شود و روی پدر و مادرش را مانند دندان هایش سفید کند.

alt

انگار همین دیروز بود که خبر خوش تولدش رو شنیدم
و حالا خبر اولین دندونش ذوق زدم کرد
قدر این لحظه ها رو بدونید که تا چشم به هم بزنید
باید برای پسر کوچولو برید خواستگاری!

alt

کوچولوی قشنگم!
اولین دندونت از خواب ناز بیدار شده
و برای مامان و بابا دست تکون می ده!
همیشه بخندی عزیزم

alt

alt

خوشبختی یعنی اینکه یه فسقلی داشته باشی که تازه دندونهاش در اومده باشه و تو از شدت ذوق بری کلی خوراکی بگیری براش که حتی خودتم که سی و دوتا دندونت کامله نمیتونی خوب بجوی اونا رو :)
جشن دندونی نوزادتون کلی مبارک

alt

جملات زیبا برای تبریک دندان در آوردن کودک دختر یا پسر

قشنگ‌ترین خنده دنیا به نی نی ها تعلق داره
چه بی دندون باشن چه یه مروارید سفید کوچولو داشته باشن
دعا می کنم نی نی تون همیشه خنده به لب داشته باشه
جشن دندونی مبارک

alt

جشن دندونی نوزادتان را به شما تبریک میگوییم. قطعا این لحظات ناب و زیبا را با هیچ چیز نمی توان عوض کرد. همانقدر که شما خوشحال هستید، ما هم خوشحالیم.

alt

تا دیروز شیر میخوردن، از امروز قراره کباب بخورن. بعله دیگه ایشون با این دندون خوشگلشون کباب نخورن کی بخوره؟ امیدوارم که بقیه دندون هاشم همینقدر زود در بیان و مرتب و قشنگ کنار همدیگه قرار بگیرن

alt

برای من که خیلی شیرینه که یک نوزاد رو ببینم که دندوناش تازه در اومده. دلتون نخواد مدام میخوام دستم رو بکشم رو اون دندون ریزه میزه اش. امیدوارم که همینطور فرصت های خوب برای فرزندتون مثل همین دندونش که اینقدر قشنگ رشد کرده و رویش داشته، رشد کنه و تو زندگیش همیشه وجود داشته باشه. کلی آرزوی خوشبختی هم برا خودتون هم برا این فسقلی میکنم.

alt

متن زیبا برای کارت تبریک جشن دندونی کودک

مروارید در آورده چه مرواریدی *_* من که کلی عاشق اون دندون ریزه میزه اش شدم. امیدوارم که تموم مروارید هاش همینطوری قشنگ رویش داشته باشن، رشد کنن و خوشگل موشگل بزرگ بشن.
جشن دندونی مبارک

alt

alt

حالا به بچه ها می گم
آی بچه های نازنین
غنچه های روی زمین
با دندون ناز و سفید
چیزای سفتو نشکنید
دندونتون درد میگیره
می شکنه و زود می میره
اونوقت می شید بی دندون
از کارتون پشیمون

alt

دوقلوهای خوشگل
دندون درآوردن چه مشکل
حالا می خواهیم جشن بگیریم
دیگه دوقلو ها رو غمگین نبینیم

alt

مبارکا باشه اولین دندون این فسقلی خانم/آقا. میدونم که الان چقدر ذوق دارین. این ذوق کردنا برای پدری که کلی چشم انتظاری کشیده و مادری که نه ماه بچه رو تو شکمش نگه داشته کاملا طبیعیه. امیدوارم که همیشه اینقدر خوشحال باشین و همیشه با این بچه گوگولی به هر چی که میخواین برسین

alt

قند میخوره از قندون
فرشته ای مهربون
آورده براش یه دندون
آش بخوری نوش جون

alt

دوقلو های ما نازن
به دندوناشون مینازن
دوقلوهای ناز ما
دندون درآوردن تازه ها

alt

اولین دندان بچه تون مبارک!

خوردن آش دندونی این فسقلی به قدری لذت بخش بود که با هیچ چیز دیگه عوضش نمیکنم. کلی جشن دندونی کوچولوتون رو بهتون تبریک میگم و انشالله که دندون های دیگش هم خیلی زود و راحت در میاد! بدون اینکه هیچ اذیتی بکنه. کلی خوشحالم براتون. موفق باشید.

alt

دیگه چی میتونه شیرین تر از این باشه که جشن دندونی نوزاد رو کنار خانوادت جشن بگیری. این اتفاق خوشایند رو کلی بهتون تبریک میگم و امیدوارم که همینطوری دندودنای دیگش هم در بیاد و زودی شروع به غذا خوردن کنه که هی اون بخوره و هی ما کیف کنیم.

alt

alt

تبریک جشن دندونی به انگلیسی

HELLO! MR FIRST TOOTH
congratulations on getting your first tooth my dear baby

سلام آقای اولین دندون!
اولین دندونت رو تبریک می گم کوچولوی عزیزم!

alt

I woke up this morning
with my usual smile
but i have something
new it was a TOOTH
there was a TOOTH
in my GRIN today

امروز صبح از خواب بیدار شدم
با لبخند همیشگی ام
اما من یه چیز جدید داشتم
اون یه دندون بود
امروز یه دندون
توی لبخند من بود!به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:

جدیدترین ها