بنر
بنر
بنر
بنر
روز دفاع پایان نامه می تواند یکی از مهمترین روزهای تحصیل هر فرد باشد. دفاع از پایان نامه برخلاف استرسی که دارد از شیرین ترین روزهای تحصیلی است چرا که به نتیجه تلاش های خود می رسید. می توانید این موفقیت را با پیام های زیبا به عزیزان خود تبریک بگویید.

بهترین پیام های تبریک برای دفاع از پایان نامه

تبریک دفاع پایان نامه : متن تبریک دفاع از پایان نامه باید غرورآفرین و با صلابت باشد زیرا می خواهیم در این متن نتیجه سال ها زحمات یک فرد را به او تبریک گفته و برایش آرزوی موفقیت کنیم. همه افراد بعد از چند سال درس خواندن و به قول معروف دود چراغ خوردن، دوست دارند در انتها اطرافیانش با پیام هایی زیبا به او انرژی بدهند.
وقتی یک نفر بعد از چند سال درس خواندن و زحمت کشیدن، بالاخره می تونه به فارغ التحصیلی برسه و پایان نامه اش رو دفاع کنه، اطرافیانش اعم از مادر و پدر، خواهر و و برادر و دوست از شنیدن این خبر خوشحال می شوند و دوس دارند با پیام های انرژی بخش این شخص را شاد کنند.
در این مقاله از سوربان نمونه ای از متن های تبریک دفاع از پایان نامه را برایتان آماده کرده ایم.

alt

سرکار خانم / جناب آقای ………
با سلام و احترام
بدینوسیله دفاع موفقیت آمیز پایان نامه دوره کارشناسی ارشد / دکترای تان را خدمت حضرتعالی تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی توفیق روزافزون داریم.
امید که در تمام مراحل زندگی تان همواره موفق و سربلند باشید.
با تشکر

alt

در پوست خودم نمی گنجم که بالاخره عنوان دکتر قبل از اسمت قرار گرفته
این عنوان نتیجه سال ها شب زنده داری و تلاش های بی وقفه توست
و تو سزاوار آن
موفقیتت را تبریک می گویم

alt

دفاع از پایان نامه یکی از درخشان ترین موفقیت هایت در طول دوران تحصیل توست
اما هرگز در این لحظه و در این جا متوقف نشو که رویاهای بزرگ تر تلاش های بیشتری نیز می طلبد
قبولی ات مبارک!

متن تبریک دفاع پایان نامه دوستانه

خوشحالم که تمام زحمات چندین ساله ات به بهترین شکل ممکن نتیجه داد
قبولی ات در دفاع پایان نامه مبارک دوست من

alt

همیشه می دانستم روزی به آرزویت جامه عمل خواهی پوشاند
و امیدوارم تمام رویاهایت در سایه تلاش روز افزون محقق شوند
دفاع پایان نامه ات مبارک

alt

دفاع پایان نامه نقطه عطفی در مسیر پر از موفقیت زندگی تان است تبریک می گویم
و آرزو می کنم در همه زمینه های زندگی همچنان تلاشگر و موفق باشید

alt

پیام تبریک دفاع از پایان نامه به همسر

سال ها سختی و فدا کاری منجر به بزرگ ترین موفقیتی شد که همیشه به دنبالش بودی همسر عزیزم
برای دفاع پایان نامه ات به تو تبریک می گم و فردا های روشن رو برات آرزو می کنم

alt

تبریک برای موفقیتی که کسب کرده اید همسر عزیزم
امیدوارم هر قدم که بر می دارید شما را به موفقیت های بیش تر نزدیک کند
موفق و سربلند باشی

alt

اولین بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود که به تو افتخار کنم عزیزم
لحظه هایت پر از خوشی و موفقیت
دفاع پایان نامه ات مبارک

alt

پیام تبریک دفاع پایان نامه ارشد و دکتری

امروز یکی از بهترین روز های زندگی تو و من است
به تو افتخار می کنم و می دانم که شایسته ی موفقیت های بیش تر هستی
دفاع با موفقیت از پایان نامه ات بر تو مبارک همسر خوبم

alt

هر موفقیتی کسب می کنید از آن لذت ببرید ولی به آن راضی نشوید؛
صمیمانه ترین تبریکات مرا جهت فارغ التحصیلی خودپذیرا باشید.

alt

اندیشیدن و تفکر یکی از ویژگی های ممتاز انسان است و دانش و اندیشه
دو بال ضروری پرواز به سوی قله های رفیع سعادت و کمال است ؛
اندیشه و ژرف نگری در راه کشف لایه های علوم و فنون به ابتکار، خلاقیت
و تولید علم می انجامد .
بدین وسیله فارغ التحصیلی شما را مقطع کارشناسی ارشد و پشت سر گذاشتن گامی
دیگر از مراحل ترقیتون رو تبریک می گوییم و از خدای منان توفیق
روز افزون شما را در مراحل آتی زندگیتان صمیمانه آرزومندیم.
ان شاء الله پله های ترقی رو بیش از پیش طی کنید و به قلل رفیع ترفیع یابید
و به زودی خبر موفقیت تو مقطع دکتری تونو بشنویم.

alt

متن تبریک دفاع پایان نامه رسمی

همکار عزیز سلام؛
چهار سال به سرعت گذشت با همه شادی و رنج هایش
با وجود همه تلخی ها و شیرینی هایش
و اینک وقت جشن فارغ التحصیلی توست؛
این موفقیت بزرگ و ارزشمند را از صمیم قلب به تو تبریک می گوییم.

alt

اولین نقطه عطف در زندگی تو امروز پدیدار شده است. با همین تلاش و کوشش به راهت ادامه بده عزیزم. این تاج افتخار بر تو مبارک باد

alt

به تو و دستاورد تو افتخار می کنیم و منتظر خلق پیشرفت های دیگر تو خواهیم ماند. فارغ التحصیلی تو مقدمه ای است برای رسیدن به رویاهایت.

alt

متن رسمی دفاع پایان نامه

اولین روز تحصیل، اولین دوست، اولین شکست و همه اولین ها شروع درس های زندگی است. اولین فارغ التحصیلی مبارکت باد.

alt

چند سال از عمرت صرف دانستن چیزهایی شد که برای خوبی و انسانیت به کار بگیری. این است ثمره فارغ التحصیلی تو.

alt

مبارکت باد این تاج افتخار گوارایت باد این عنوان امید بخش.
با کاروانی از دعای خیر،تو را بدرقه میکنم و چشم به راه موفقیتهای بعدی تو هستم.

alt

متن تبریک دفاع از پایان نامه به خواهر

خواهر عزیزم خواستم در روز فارغ التحصیلی ات تمام گل های رنگی رنگی و خوش عطر و بو را هدیه تو کنم ولی دیدم که وجود گل نازنین و خوشرویی چون تو خود گلی هستی که روی تمام گل های عالم را در زیبایی و خوش عطر و لعاب بودن کم کرده است. عزیزترینم با تمام عشق و امید به فردایی روشن و آینده ای درخشان روز فارغ التحصیلی ات را تبریک می گویم و می دانم که وجود فرد تلاشگری چون تو به این حد قانع نیست و این راه پر پیچ و خم را تا به انتهاء طی خواهد کرد.

alt

چقدر شیرین است که در کنار خواهر موفقیت و کوشایی همچون تو نشسته ام و به وجود تو افتخار می کنم. مایه مباهات خانواده ما؛ خواهر عزیز تر از جانم روز فراغت از تحصیل و درس و استرس را صمیمانه تبریک می گویم و امیدوارم زندگیت سرشار از آرامش الهی باشد.

alt

بچه درس خوان خانواده! ای کسی که روز و شب خود را با درس و مطالعه می گذرانی! سرانجام توانستی با رنج و دوری از سفر و هزاران مشکل شخصی و مشکلات دیگر از پس دروس سخت و پیچیده خود با موفقیت بر آیی و همه دروس عمومی و تخصصی خویش را با بالاترین نمره و مدل پشت سر بگذرانی. عزیزم به وجود عالمی همچون تو می بالیم و افتخار می کنیم که انقدر شیفته درس و علم آموزی هستی. روز فراغت از تحصیلت مبارک بهترینم.

alt

متن تبریک دفاع از پایان نامه به برادر

برادر گل و نازنینم کمتر کسی فکرش را می کرد که تو به این درجه از علم و علم اندوزی نائل آیی و بتوانی با معدلی بسیار بالا و خیلی زودتر از موعد مقرر شده خویش به درس خویش پایان دهی و امروز در روز فارغ التحصیلی تو صمیمانه و جانانه هر چه آرزوی خوب و قشنگ در ته دلت را از خداوند منان خواستارم که بتوانی به تمامی آن ها دست یابی.

alt

گام نهادن بهر علم و دانش و موفقیت در این زمینه لایق هر کسی نیست و خیلی ها از رسیدن به این مهم پاپس می کشند و از ادامه راه در می مانند. ولی تو ای برادر عزیز و مهربانم، بی تردید سخت کوش تر از آن هستی که به این سادگی ها پاپس بکشی و امروز با روز فارغ التحصیلی ان به همگان ثابت کردی که تو می توانی و هیچ نشدنی در وجود تو معنا و مفهومی ندارد. دوستت دارم برادر گلم موفقیتت مایه مباهات همه ماست.

alt

بی تردید هر پایانی می تواند شروع دوباره ای باشد که با قدرت و با صلابت بیشتر می توان در آن گام نهاد. برادر عزیزم پایان دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی ات می تواند شروعی باشد برای گام نهادن در مراحل تحصیلی بعدی و آینده درخشانی که در انتظار توست. ان شاءالله روزی به مراحل بالاتری وارد شوی که همه ما را سرافراز کنی.

alt

متن تبریک دفاع از پایان نامه به دوست

دوست عزیزم همیشه به تو حسادتم می شد که تو می توانی با اراده پولادینی که داری به تمامی آرزوهایی که می خواهی دست یابی. امروز هم روز فارغ التحصیلی توست و این روز را از صمیم قلبم به تو رفیق دوست داشتن و گلم تبریک می گویم و امیدوارم همین طور در تمامی ادوار تحصیلی و زندگیت موفق و سربلند باشی و به آرزوهای قشنگ خود دست یابی.

alt

دوست گلم من از نزدیک شاهد تلاش های بی وقفه شبانه روزی ات بوده ام که چندین سال از عمر خویش را صرف مطالعه دروس و آموزش و پژوهش در حوزه های تخصصی رشته خود کرده ای و اینک امروز پس از سال ها مجاهدت و فکر و خیال توانسته ای با موفقیت این مرحله مهم را نیز در زندگی خود پشت سر بگذاری تا رفته رفته راه خود را برای آینده ای روشن هموار و هموارتر سازی.

alt

درس و دانشگاه و تحصیل در این دوره یکی از آرزوهایی است که شاید خیلی از افراد این جامعه آرزوی رسیدن به آن را داشته اند و نتوانسته اند در این راه به موفقیت هایی دست یابند. ولی تو دوست جانم به همه ثابت کرده ای که می توانی به موفقیت هایی دست یابی که برای خیلی از افراد دست نیافتنی اند. چنگ زدن به این آرزوهای دست نیافتنی تنها با همت بلند و تلاش های روزافزونی است که تو از خود به نمایش گذاشته ای. ما همگی به تو افتخار می کنیم.

alt

متن تبریک دفاع از پایان نامه به خواهرزاده

چقدر حس دوست داشتنی و شیرینی است که خواهرزاده ات در دانشگاه و درس خود در مقطع کارشناسی سرانجام پس از چهار سال فارغ التحصیل گردد و با کوله باری از تجربه و تخصص این بار به گونه شخصیتی آکادمیک در جامعه ظاهر شود و ما این را به فال نیک می گیریم و با افتخار به همگان اعلام می داریم که خواهرزاده مان پا روی سکوهای موفقیتی گذاشته است و به قله های امید و آرزویی دست یافته است که کمتر کسی را یارای رسیدن به آن است.

alt

خواهر زاده عزیزم ای کاش من هم یک روزی فارغ التحصیل شوم تا طعم شیرین آن را بچشم. وقتی به لبخندهای نقش بسته رویی صورتت نگاه می کنم، به آن چشمان برق زده ات و آن بال و پر زدنت که دال بر وجود پر شور و شعفت است؛ دلم می خواهد من هم همین الان فارغ التحصیل شوم و با پوشیدن لباس های ارزشمند فارغ التحصیلی وجود خویش را سراسر عشق و امید به آینده ای روشن سازم.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها