بنر
بنر
بنر
بنر

ازدواج سام اصغری و بریتنی

در این مقاله از سایت سوربان با ما همراه باشید تا شما را با جزئیات دقیق تر راجع به مراسم عروسی سام اصغری و بریتنی آشنا کنیم. عروسی سام اصغری و بریتنی در روز پنجشنبه ۹ جون در لس آنجلس برگزار شد. 

alt

بریتنی با لباس عروسی شیک و ساده مدل «shoulder » یا سردوشی محصول ورساچه که اختصاصی برای بریتنی طراحی شده رو به تن کرد با یک چاک یک طرفه پا و یک تور سفید کلاسیک با لبه های ساتن دوزی.

alt

و سام اصغری این ترکیبو با یک کت شلوار رسمی که باز هم طراحی مخصوص ورساچه بوده رو هم به تن کرد و با سردکمه های الماس استایل خودش رو درخشان کرد.

استفانی در مصاحبه ایی ک با ووگ داشته گفته: لباس عروس بریتنی الگو فوق کلاسک داشته با گردنبند ست لباس که وصل بهش نبوده و استفانی اضافه کرد که این لباس در کمترین زمان طراحی شده است. 

alt

و میکاپش هم از محصولات برند (Charlotte )و( Sofia Tilbury ) که باهم همکاری داشتن و البته که تمام میکاپ آرتیست های بریتنی معتقد بودند که چشمای قهوه ایی بریتنی برای جذابیت کافیست و برای همین یک میکاپ لایت و نچرال رو انتخاب کردند. 

برای تکیمل زیبایی ظاهرش از گوشواره های آویزی مروارید و الماس استفاده شده و گردنبند قلبی از الماس به رنگ سفید طلایی و همچنین دستبند بیضی شکل از الماس و سام اصغیری و بریتنی هردو دسبند جفت از برند استفانی داشتند. 

alt

تزئینات فضا پر از رز های سفید و صورتی بوده و به درخواست بریتنی ورود عروس و دوماد با کالسکه و اسب سفید بوده است.

و نکته جالب اینجاست ک شروع رقص مراسم، با سلنا گومز و مدونا شروع شده  است.

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: