بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 در تهران ، مجری و برنامه ساز است فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد که از دستیاری شروع کرد و حالا تهیه کننده ، کارگردان و مجری تلویزیون می باشد، او در شبکه های مجازی با شایعه جدید از ازدواجش روبرو شده است که هنوز واکنشی به آن نشان نداده است.

این روزها سینمای ایران پر از حاشیه و اخبار گوناگون مبنی بر ازدواج چهره هایی است که معروف و محبوب اند. در این بین زندگی خصوصی احسان علیخانی مجری مسلط و توانمند تلویزیون زیر ذره بین و در مرکز توجه مخاطبانش قرار گرفته و در فضای مجازی سخنان و تصاویر فراوانی از ازدواج و همسر این مجری جوان، مطرح و منتشر شده است. در این مطلب از سایت سوربان به این جزئیات این خبر پرداخته ایم.

ازدواج احسان علیخانی ( خبر ازدواج احسان علیخانی !!) + بیوگرافی کامل احسان علیخانی

حاشیه سازی برخی رسانه ها به دلیل شهرت و محبوبیت احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری توانمند و شناخته شده تلویزیون است که نه تنها با اجرای برنامه ماه عسل در رمضان های گذشته مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون کشاند بلکه برخلاف انتقاد بسیاری از منتقدان، تنها در درآوردن اشک مردم استاد نبوده و با اجراهای به یادماندنی خود در چند سال اخیر توانسته تبحر خویش را به رخ بینندگان بکشد و تجربه‌ای متفاوت برای آنان رقم بزند.

به تازگی زندگی خصوصی آقای مجری که برنامه تحویل سال و عصر جدید را اجرا و در چندین برنامه و پروژه سینمایی به عنوان تهیه کننده و کارگردان فعالیت داشته است، مورد توجه برخی افراد قرار گرفته و برخی از کاربران در فضای مجازی از ازدواج احسان علیخانی خبر داده و از جانب خود کاندیداهایی را نیز معرفی کرده اند. به بهانه پخش برنامه عصر جدید و جوکر فرصت را غنیمت شمرده و به این شفاف سازی درمورد ازدواج احسان علیخانی پرداختیم.

شایعاتی که درباره ازدواج احسان علیخانی مطرح شد

از قرار معلوم برخی سودجویان و نیازمندان بازدید و کلیک، هر تصویری از احسان علیخانی را که او را در کنار خانمی نشان میدهد، با تیتر همسر احسان علیخانی منتشر کرده و به این شایعات بی اساس دامن میزنند. شایعاتی که تعدادشان کم نیست و ما به مهم ترین آنها اشاره میکنیم.

ازدواج احسان علیخانی ( خبر ازدواج احسان علیخانی !!) + بیوگرافی کامل احسان علیخانی

شایعه ازدواج احسان علیخانی و مرحومه آزاده نامداری

چند عکس مشترک نقطه آغاز این شایعات بود. سالها پیش تصویری از احسان علیخانی و آزاده نامداری با تیتر "ازدواج احسان علیخانی و آزاده نامداری" در فضای مجازی منتشر شد، عکسهایی آتلیه ای که در واقع مربوط به برنامه سال تحویل بود.

مرحومه آزاده نامداری برای شفاف سازی این توضیحات را در اینستاگرامش منتشر کرده بود:

نمیدونم چه اتفاقی افتاده که سه روز مونده به سال تحویل و همینطور پخش مستند من این همه حاشیه رخ میده…امروز آقای علیخانی چون صفحه ای در اینستاگرام ندارن از من خواستن توضیحی به هوادارانشون و دوستای خوب خودم بدم.

امروز شش تا عکس مربوط به سه سال پیش به ناگهان منتشر شد، نه میدونیم کی و نه میدونیم چرا، فقط باید بگم این عکسها در آتلیه ی آقای بابک مانی برای مجله ای گرفته شد در سال نود و یک که ما به اتفاق سال تحویل اجرا کردیم، فقط همین، آنقدر عادی،،، خلاصه هدف از انتشارش این روزا چی بوده نمیدونم،…ایشالا امسال شبکه سه بهترین خواهد بود مطمئنم… و این حاشیه ها کاری از پیش نمیبره…یاحق

احسان علیخانی و ازدواج با لیلا اوتادی

چهره مشهور دیگری که درگیر شایعات ازدواج با احسان علیخانی مجری مشهور تلویزیون شد، لیلا اوتادی بازیگر بود که با پاسخی جالب به تمامی این اخبار ساختگی پایان داد.

ازدواج احسان علیخانی ( خبر ازدواج احسان علیخانی !!) + بیوگرافی کامل احسان علیخانی

بازیگر سریال گاندو در پاسخ به شایعه ازدواج خود با احسان علیخانی گفت که ایشان را از نزدیک هم ندیده است و از مخاطبانش خواست تا هر شایعه ای را باور نکنند.

ازدواج احسان علیخانی با شرکت کننده عصر جدید

عکس سلفی که یکی از شرکت کنندگان برنامه عصر جدید علیخانی با او منتشر کرده بود هم یکی دیگر از سوژه های شایعه پردازان بود. این خانم شیوا رضوی، یکی از شرکت کنندگان در رشته دوبله بود و هیچ ارتباط دیگری با مجری محبوب ماه عسل نداشت.

علت سکوت احسان علیخانی دربرابر شایعات ازدواجش چیست؟

مجری عصر جدید مجرد بوده و تا کنون خبری از ازدواج خود منتشر نکرده است و تصاویری که از او منتشر می شود، مربوط به طرفدارانش است. او در سال های گذشته به طرفدارانش توصیه کرد گول شایعات مجازی را نخورند و خبرهای صحیح و واقعی مربوط به او را از طریق پیج شخصی و یا رسانه های معتبر دنبال کنند.

واکنش قدیمی احسان علیخانی در مورد شایعات مربوط به ازدواجش در اینستاگرام

احسان علیخانی چندی پیش در پستی موقت به پخش شایعه ازدواجش واکنش نشان داد و نوشت:
"سلام رفقای عزیز، میخندم فقط میخندم به تمام این شایعات، توهم ها، دروغهای مزخرف، سالهاست عادت کردم که قبل و بعد هر کاری که میسازم عده ای بیمار و بی وجدان، دروغهای رنگی و طراحی شده بسازند و بتازند به من و اندک آبرویی که نزد شما دارم، میخندم که بفهمند زندگی انقدرها جدی نیست میخندم که بفهمند اگر آنها با این دروغها، آرزوی رفتن آرامش از زندگی من را دارند من با لبخند برایشان آرزوی آرامش میکنم و حیف از این همه خلاقیت و پشتکار که صرف خلق دروغهای رنگی و شایعات پرطرفدار میکنند.

ازدواج احسان علیخانی ( خبر ازدواج احسان علیخانی !!) + بیوگرافی کامل احسان علیخانی

کاش قلبهایشان قرار بگیرد و کمی به خودشان برسند، همه این دروغها و شایعات برای یکی مثل من طبیعی است اما قسمت تعجب برانگیز، توجه و باور کردن عده ای از شما دوستان عزیز است رفقا این چرندیات ارزش فکر کردن هم ندارد چه برسد به باور کردن،،،

خدایا زور ما به تعدادی از عزیزان دروغ پرداز و شایعه ساز در فضای مجازی نمیرسد تو برایشان خدایی کن و بیدارشان کن که فضای مجازی هم خدایی دارد...

نکته با رفقا:خبرهای صحیح و واقعی مربوط به من یا از طریق خودم و پیج شخصی بنده منتشر میشود و یا رسانه های معتبر...بعضی دوستان در کامتنها با هم دعوا میکنند و توهین...

رفقا کسی که انسان است خانواده میفهمد شرف دارد و نجابت و حتی اندکی تربیت، فحش نمیدهد گفتگو میکند فحش نوشتن کار ساده ایست و نشانه شأن خانوادگی ماست تو آرام باش شعر بنویس و جملات خوب، کسی که فحش میدهد عصبانی است تو بزرگ باش بهش آرامش هدیه بده و جملات خوب، حتما روزی پشیمان میشود و به تو سلام میکند...

مخلص همه، حتی شما دوستان شایعه ساز و دروغ پرداز...."

پیش بینی جالب تاریخ ازدواج احسان علیخانی در عصر جدید توسط یک شرکت کننده

جالب است بدانید یکی از شرکت کنندگان فصل دوم برنامه عصر جدید در سال 98 که از توانایی تبدیل تاریخ های شمسی، میلادی و قمری به یکدیگر برخوردار بود و حتی می توانست روز دقیق مناسبت های خاص در سال های گذشته و آینده را بگوید، به درخواست بشیر حسینی (داور) تاریخ ازدواج احسان علیخانی را پیش بینی نمود و عنوان کرد این مجری در 27 خرداد سال 1403 ازدواج خواهد نمود.به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما: