بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
جنیفر لوپز و بن افلک باهم ازدواج کردند که تصاویری از دکوراسیون مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک را در این مطلب خواهید دید.

ازدواج جنیفرلوپز و بن افلک

جنیفر لوپز مطابق معمول که خبرهای دست اول را ابتدا با طرفدارانش درمیان می گذارد، در خبرنامه خود اطلاعات و تصاویر جدیدی از جشن ازدواج خود منتشر کرده است تصاویر جدیدی از دکوراسیون مراسم عروسی جنیفرلوپز و بن افلک که در این مقاله از سوربان به انتشار این تصاویر پرداخته ایم.

alt

جنیفر لوپز و بن افلک ماه گذشته دومین مراسم عروسی خود را با یک جشن سه روزه در کنار عزیزان و نزدیکانشان جشن گرفتند. آنها کار را با یک شام تمرینی در روز جمعه آغاز کردند، سپس روز بعد برای بار دوم در حضور دوستان و اعضای خانواده خود با یکدیگر پیمان بستند و آخر هفته را با صبحانه و کباب در فضای باز در روز یکشنبه به پایان رساندند.

جنیفر لوپز در خبرنامه شخصی خود در ۲۱ صفحه درباره این آخر هفته به یادماندنی و خاطره انگیز نوشته است. یادداشت جنیفر لوپز با این جمله شروع می شود:

 «این بهشت است. درست همین جا. ما الان در آن هستیم.» این خواننده در ادامه توضیح می دهد که این جمله ای از یکی از فیلم های بن افلک بود که او در مراسم پذیرایی جشن عروسی شان در سخنرانی اش نیز تکرار کرد. البته این جشن چندان بی دردسر هم نبود. جنیفر لوپز در ادامه گریزی به نگرانی های پیش از برگزاری مراسم زده است.

از باریدن هرروزه باران در هفته قبل از عروسی و بیماری که کل خانواده دچارش شده بودند و نگرانی های معمول برای رسیدن یا نرسیدن میهمانان به مراسم. روز عروسی اما همه چیز خوب پیش رفت و طبع شاعرانه خانم افلک این روز را چنین توصیف کرد:

alt

«ساعت شش و چهل و پنج، شنبه بیستم اوت، خورشید رها شد و پرتوهای خود را مانند الماس های کوچکی که در رودخانه پشت محراب موقت در حیاط پشتی می رقصیدند تاباند. آسمان آبی روشن بود و ابرهای سفید پاکی در دوردست ها به چشم می خورد. همان طور که خورشید پشت بلوط های پوشیده با ریسه های خزه غروب می کند، نسیم گرمی روی چمنزاری که نزدیک ترین اعضای خانواده و دوستان ما نشسته اند می وزد و در نهایت من از پله هایی که تبدیل به راهرویی می شدند که مرا به سمت بقیه زندگی ام هدایت می کند، پایین آمدم.

آه... این واقعا اتفاق افتاد...» جنیفر لوپز در ادامه توضیح داده است که بیست سال پیش و در دوران نامزدی اولشان در همین خانه بن افلک که محل برگزاری عروسی شان شد، درباره اینکه آهنگ «هم نشین واقعی» از مارک کوهن بهترین آهنگ عاشقانه برای عروسی است، صحبت کرده بودند.

در ادامه عکس هایی از دکوراسیون مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک منتشر شده است را باهم میبینیم.

دکوراسیون عروسی جنیفرلوپز و بن افلک

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 به این مطلب امتیاز دهید:
(20 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • ناشناس جمعه, 18 شهریور 1401

    خوش به حالشون چه جاهایی زندگی میکنن اونام عروسی مگیرن ما هم ...هیچی تو این مملکت به خودمون ندیدیم

  • سارا دوشنبه, 14 شهریور 1401

    سلام خیلی زیباست عروس و داماد

    پاسخ مدیر:

    سلام ممنون از همراهی شما دوست عزیز سوربان.