بنر
بنر
بنر
بنر

داریوش اسدزاده بازیگر توانمند تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان در سن ۹۶ سالگی دارفانی را وداع گفت. همزمان با انتشار خبر درگذشت این هنرمند، ویدئویی از صحبت‌های او درباره ازدواج اولش با یکی از شاهزاده‌های قاجار در فضای مجازی منتشر شد. این ویدیو و ماجرای ازدواج داریوش اسدزاده با نوه شاه قاجاری را می توانید در پایان این مطلب ببینید و بشنوید.

ازدواج و زندگی شخصی داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد یکم آذرماه ۱۳۰۲ در کرمانشاه بود. او در ۲۰ سالگی وارد عرصه بازیگری شد و سال‌ها در مقام بازیگر، نویسنده و کارگردان در تئاتر تهران (نصر) فعالیت کرد. داریوش اسدزاده در سال 1330 وقتی 28 ساله بود با یکی از طرفدارانش بنام هما شاهرخی که از نوادگان قاجار بود ازدواج کرد اما به علت عدم بچه دار شدن بعد از 17 سال طلاق گرفتند.

همسر قاجاری داریوش زاده

ازدواج دوم در 37 سالگی

استاد در سال 1346 برای دومین بار با سهیلا غزلی ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو پسر شد اما این زندگی هم در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد
 

ازدواج سوم در 76 سالگی

آقای اسدزاده در نهایت برای سومین بار در سال 1378 با طاهره خاتون میرزایی در یک مهمانی آشنا شد و حالا سالهاست کنار هم زندگی می کنند. سومین همسر داریوش اسدزاده بازنشسته مامایی است.

همسر داریوش اسدزاده

بخشی از فیلم یک گفت و گو با داریوش اسد زاده

ازدواج داریوش اسدزاده با نوه احمدشاه قاجاربه این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • رضا عکاس دوشنبه, 15 مهر 1398

    عالی


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها