بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پس از مدت ها دوری و دلخوری بین دو برادر، مرگ ملکه باعث شد آن ها در کنار هم و همسرانشان در انظار عمومی ظاهر شوند.

به تازگی تصاویری از تیپ و استایل عروس های خاندان سلطنتی در مراسم یادبود ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه عموم قرار گرفته برای دیدن استایل عروس های خاندان سلطنتی در مراسم یادبود الیزابت دوم در این مطلب سوربان همراه ما باشید.

alt

تیپ ساده و مشکی پوش عروس های خاندان سلطنتی در مراسم یادبود ملکه

بعد از مرگ ملکه انگلیس، تصویری از انتقال پیکر الیزابت از قلعه بالمورال اسکاتلند به ادینبورو با حضور دو عروس خاندان سلطنتی، یعنی مگان مارکل و کیت میدلتون همسران شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام در مقابل قلعه ویندزور نشان از آن است که پس بلاخره بعد از مدت ها کدورت و دلخوری بین دو برادر، حالا قرار است در کنار هم در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم حضور داشته باشند آنها همچنین در مقابل قلعه ویندزور به کسانی که برای ملکه دسته‌ گل گذاشته بودند ادای احترام کردند.

این عکس ها مربوط به انتقال پیکر ملکه الیزابت از قلعه بالمورال اسکاتلند به ادینبورو منتشر شده است.

همسران شهزاده هری و شاهزاده ویلیام مگان مارکل و کیت میدلتون هستند که گفته شده بعد از مدتی دوری و دلخوری بین دو برادر، مرگ ملکه باعث شد آن‌ها در کنار هم و نیز در کنار همسرانشان در انظار عمومی ظاهر شوند.

لازم به ذکر است که کاخ باکینگهام اعلام کرد که مراسم رسمی تشریع جنازه الیزابت دوم ملکه انگلستان در روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر و در کلیسای وست‌ مینستر برگزار خواهد شد. طبق تصمیم چارلز سوم، پادشاه جدید بریتانیا روز ۱۹ سپتامبر تعطیل رسمی اعلام شده است.

alt

همچنین مراسم بزرگداشت ملکه الیزابت دوم با حضور نخست وزیر لیز تراس و دیگر مقامات عالی انگلستان در کلیسای جامع سنت پل لندن برگزار شد تقریبا ۲ هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.

این مراسم با اتخاذ تدابیر امنیتی گسترده و با حضور خبرنگاران زیادی برگزار شد. افراد زیادی نیز در بیرون از کلیسا حضور داشتند.

لازم به ذکر است الیزابت دوم، ملکه انگلستان در ۹۶ سالگی در قلعه بالمورال اسکاتلند درگذشت.

الیزابت دوم در ۲۱ آوریل ۱۹۲۶ در خانه شماره ۱۷ خیابان بروتون در محله میفر لندن به دنیا آمد.
او پس از مرگ پدرش در ۶ فوریه ۱۹۵۲ ملکه شد و در ۲ ژوئن ۱۹۵۳ طی یک مراسم رسمی تاجگذاری کرد.

استایل عروس های سلطنتی در مراسم یادبود ملکه

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)


نظرات شما: