بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
لیلا حاتمی بازیگر زیبا و برازنده‌ای است که در طول فعالیتش، بارها حضوری بین‌المللی را تجربه کرده است. او امسال از داوران جشنواره معتبر ونیز است. به این بهانه، نگاهی به استایل او خواهیم داشت.

لیلا حاتمی که یکی از داوران اصلی جشنواره ونیز 2022 بود در اختتامیه این فستیوال سینمایی به همراه پسرش مانی حاضر شد لیلا حاتمی با استایل هایی زیبا و البته خاص و جدید در جشنواره ونیز حاضر شد در ادامه با سوربان همراه شوید.

alt

استایل لیلا حاتمی در جشنواره ونیز

جشنواره ونیز یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی دنیاست. این جشنواره که به‌طور سالانه برگزار می‌شود، مهمان چهره‌های معروف دنیای سینما، مُد و مشاهیری از زمینه‌های دیگر است. البته پایه و اساس این جشن سینماست اما حضور رنگارنگ چهره‌های معروف در آن باعث می‌شود که فرصتی عالی برای عرض اندام‌کردن برندها و طراحان دنیای مد هم باشد.

لیلا حاتمی در مهمانی افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز

در مراسم افتتاحیه جشنواره ونیز لیلا حاتمی حضور مطلوبی داشت. او از ترکیب زیبایی از سفید و مشکی برای استایلش انتخاب کرده بود. این ترکیب رنگی برای استایل‌های رسمی، نیمه‌رسمی و اسپرت انتخاب بسیار مناسبی است.

alt
استایل لیلا حاتمی در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز

لیلا حاتمی پیراهنی ماکسی با پلیسه‌های ریز و ظریف در این مراسم به‌ تن کرده بود.  دوخت خوب لباس و هماهنگی رنگ سفید و مشکی باعث شده بود که چشم عکاسان به این هنرپیشه خوش‌سابقه کشورمان خیره شود.

استایل لیلا حاتمی در مراسم فوتوکال جشنواره ونیز

لیلا حاتمی در مراسم فوتوکال جشنواره با استایلی بسیار زیبا و مناسب ظاهر شد. او شومیزی با پارچه معروف پیردوپل به تن کرده بود. قطعا با این طرح پارچه معروف آشنایی دارید. این طرح از محبوب‌ترین و پرسابقه‌ترین‌ها در دنیای مدوفشن است.

alt
لیلا حاتمی در مراسم فوتوکال جشنواره ونیز

موهای ساده و باز او زیر شال نازک مشکی در کنار آرایش ساده صورتش، شخصیت مینیمال‌ پسند او را بار دیگر به‌نمایش گذاشته است. هیچ اکسسوری حتی یک دست‌بند یا حلقه ساده هم در استایل او دیده نمی‌شود. او در نهایت سادگی، بسیار زیبا است و موقر ظاهر شده است.

استایل مشکی و شیک لیلا حاتمی روی فرش قرمز جشنواره ونیز

حضور لیلا حاتمی روی فرش قرمز نشان می‌دهد که واقعا قرار است از دنیای مدوفشن نمرات بسیار خوبی بگیرد. پیراهنی که او انتخاب کرده، کاملاً مناسب شرکت در جشنواره‌ای بسیار مهم و مراسمی با سطح رسمی‌بودن بالا است.

alt
استایل لیلا حاتمی روی فرش قرمز جشنواره ونیز 2022

رنگ مشکی لباس جای ریسکی باقی نگذاشته و هیچ نقدونظری به آن وارد نیست. مشکی همیشه رنگ محبوب و مناسبی است. اگر شما هم در انتخاب رنگ برای شرکت در یک مجلس مهم دچار شک هستید، به رنگ مشکی به‌طور جدی فکر کنید.

لیلا حاتمی به همراه پسرش مانی در روز اختتامیه جشنواره فیلم ونیز حاضر شدند، لیلا حاتمی روز شنبه 10 سپتامبر 2022 با استایلی خاص در جشنواره ونیز حاضر شد.

استایل خاص لیلا حاتمی در اختتامیه جشنواره فیلم ونیز

alt
استایل لیلا حاتمی در اختتامیه جشنواره فیلم ونیز

لیلا حاتمی لباسی با پارچه آبرنگی و به رنگ های بنفش و یاسی در جشنواره فیلم ونیز حضور یافت.

لیلا حاتمی در این دوره از جشنواره فیلم ونیز  برنده جایزه " زن در سینما " هم شد.

لیلا حاتمی در جشنواره ونیز

لیلا حاتمی در طول جشنواره جایزه بهترین بازیگر زن را به کیت بلانشت برای فیلم تار اهدا کرد.

تصاویر لیلا حاتمی در اختتامیه فیلم ونیز 2022

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما: