بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
عکس هایی از بازیگران سینما و تلویزیون ایرانی که شباهت بسیار زیادی با بازیگران ترکیه ای دارند، در فضای مجازی دست به دست می شود در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم.

پیدا کردن شباهت بین بازیگران از کشورهای مختلف بیشتر از آنکه جنبه کاربردی داشته باشد- در واقع هیچ جنبه کاربردی ندارد- یک سرگرمی است. اما اینکه آدمی در این سوی دنیا شباهت به آدمی در آن سوی دنیا دارد و اتفاقا هر دو در یک زمینه کار می‌کنند، برای بسیاری جالب است.

همیشه هم درباره شباهت‌ها افراد نظرهای مختلفی دارند. یک به نظرش این بازیگر خیلی شبیه دیگری است اما به نگاه ما این شباهت مسخره و غیر واقعی است. می‌دانید چرا؟ چون این موضوع تنها به شباهت فیزیکی ربطی ندارد و به انرژی و حسی که ما از یک فرد هم می‌گیریم بستگی دارد.

بارها شده که شما بین دو خواهر و یا یک خواهر و برادر و اصلا دو دوست و زن و شوهر شباهتی می‌بینید که نزدیک‌ترین افراد نه تنها آن را نمی‌بینند که نظر شما برای‌شان دور از واقع و مسخره است.گفتیم این مورد را در ذهن داشته باشید و بعد در روزهایی که حسابی بازار فیلم و سریال‌های ترکی گرم است، در این مطلب از سوربان نگاهی به بازیگران ایرانی و ترکی بیاندازیم که شباهت به همدیگر دارند.

alt

شباهت بازیکران ایرانی و ترکیه ای

پژمان بازغی و کیوانچ تاتلیتوغ

alt

شقایق دهقان و جانان اردوگر

alt

اشکان خطیبی و تانر اولمز

alt

بیتا سحرخیز و اوزلم یلماز

alt

نگین معتضدی و بیگه اونال

alt

پریناز ایزدیار و فاحریه اوجن

alt

ریحانه پارسا و سیمای بارلاس

alt

نگار جواهریان و سریکایا

alt

نرگس محمدی و هانده ارچل

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)


نظرات شما: