بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اولین و مهمترین کاری که برای برگزاری یک مراسم عروسی خوب و بدون نقص، انتخاب و سپردن کارها به یک موسسه ی تشریفات عروسی و خدمات مجلس خوب و قابل اعتماد می باشد اما آیا میدانید قبل از بستن قزارداد با تشریفات عروسی چه سوالاتی باید از مسئول آنجا پرسید؟

در این موضوع که برنامه ریزی عروسی کار مشکل و دقیقی است و احتیاج به صرف زمان زیادی دارد هیچ شک و شبهه ای نیست. خوشبختانه امروزه شرکت های تشریفات عروسی بخش بزرگی از برنامه ریزی عروسی را بر عهده گرفته و بار زیادی را از دوش زوج های جوان و خانواده هایشان برداشته اند. استفاده از تشریفات عروسی نه تنها باعث آرامش خیال شما می شود بلکه یک روز عروسی خاص و خلاقانه را با کمترین هزینه ممکن برای شما به ارمغان می آورد.

اما برای اینکه بتوانید تشریفات عروسی مناسب خود را پیدا و انتخاب کنید باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. قبل از اینکه برای اولین بار با یک شرکت تشریفات عروسی قرار ملاقات بگذارید، لیستی از سوالاتی که دغدغه های اصلی شما و نامزدتان است را تهیه کنید.

رفتن به قرار ملاقات بدون داشتن آمادگی و دانستن اینکه چه سوالاتی از مسئول تشریفات عروسی بپرسیم؟ منجر به تلف شدن وقت شما و دریافت نکردن اطلاعات لازم و اساسی برای تصمیم گیری نهایی تان می شود. به عنوان مثال حتماً باید بدانید که تشریفات عروسی مدنظر شما تجربه برپایی عروسی در تالار پذیرایی موردنظر را دارد یا خیر؟ نحوه مشارکت در کارها و برقراری ارتباط با آنها در حین برنامه ریزی عروسی چگونه است؟ تعداد کسانی که در برنامه ریزی عروسی مشارکت دارند چند نفر است و سوالات فراوان دیگر.

ما در این مقاله از سوربان تعدادی سوال مهم که باید قبل از عقد قرارداد از مسئول تشریفات عروسی موردنظر خود، بپرسید را آورده ایم برای دانستن ابن سوالات و تجربه یک انتخاب عالی تا انتها با ما همراه باشید.

alt

  • نحوه برنامه ریزی شما و تجربه کلی کار با شما چگونه است؟

برنامه ریزی هایی که شرکت های تشریفات عروسی ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت است. بنابراین بسیار مهم است که برنامه ریزی را پیدا کنید که خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهد. گاهی اوقات زوج ها دقیقاً نمی دانند که چه می خواهند اما گفتگو در مورد نحوه برنامه ریزی و زمان بندی تشریفات عروسی به شما کمک می کند تا بدانید چه می خواهید و آن را انجام دهید.

همه روش هایی که شرکت های تشریفات عروسی برای برنامه ریزی عروسی به کار می گیرند درست است. مهم این است که شما چه می خواهید و کدام یک از آنها می توانند نیازهای شما را به بهترین طرز ممکن پاسخگو باشند. اگر مورد خاصی را مدنظر دارید حتماً با آنها در میان بگذارید. اما هرگز به یک راه فکر نکنید و اجازه دهید آنها به شما نشان دهند که چگونه کار می کنند.

  • چگونه می توانم در روند برنامه ریزی عروسی حضور داشته باشم؟

با پرسیدن این سوال می توانید اطلاعات زیادی در مورد سبک برنامه ریزی تشریفات عروسی موردنظر خود به دست آورید. بهتر است تشریفات عروسی را انتخاب کنید که به شما اجازه دخالت در فرآیند برنامه ریزی عروسی و گرفتن تصمیم نهایی را می دهد. چه این برنامه ریزی برای بخش کوچکی از جشن باشد یا کل برنامه ریزی جشن عروسی را در بر بگیرد.

alt

  • در پکیج های شما چه خدماتی ارائه نمی شود؟

بهتر است از آنها بپرسید که چه خدماتی را ارائه نمی دهند. معمولاً شرکت های تشریفات عروسی لیست بزرگی از خدمات خود را در اختیار شما قرار می دهند اما در مورد خدماتی که ارائه نمی دهند صحبتی به میان نمی آورند. به جای اینکه تک تک موارد لیست را بررسی کنید از آنها بپرسید که چه خدماتی را ارائه نمی دهند. در این صورت شما می توانید بسیار بهتر و راحت تر تصمیم گیری کنید.

  • آیا در برنامه ریزی شما تفریح و سرگرمی وجود دارد؟

شرکت هایی که تفریح و سرگرمی را در کار خود قرار می دهند با شور و عشق بیشتری کار می کنند و همچنین از کار کردن با شما استقبال بهتری به عمل می آورند. کار کردن با چنین تشریفات عروسی بسیار دلپذیر و خاطره انگیز است.

alt

  • چند عروسی را در عرض یک سال برنامه ریزی می کنید؟

اطمینان حاصل کنید که شرکت تشریفات عروسی موردنظر شما زمان کافی برای برنامه ریزی جشن عروسی شما را دارد و تمام جزئیات را بررسی خواهد کرد. شرکت هایی که بسیار شلوغ هستند و چندین عروسی را همزمان برنامه ریزی می کنند ممکن است زمان کافی برای اختصاص دادن به تمام جزئیات عروسی شما را در اختیار نداشته باشند. به دنبال کیفیت باشید نه کمیت.

  • چقدر مطمئن هستید که مشتری از کار شما راضی خواهد بود؟

با پرسیدن این سوال به برنامه ریز عروسی خود این امکان را می دهید که به شما بگوید چقدر مطمئن است که شما در پایان روز عروسی خود از کار او  راضی هستید و تجربه خوبی خواهید داشت. همچنین می توانید بفهمید که او چقدر به خودش مطمئن بوده و چقدر تجربه کاری دارد. مخصوصاً اگر عروسی شما قسمت های مختلفی دارد و تعداد مهمانان شما زیاد است حتماً از تجربه و تبحر تشریفات عروسی مدنظر خود مطمئن شوید و کار را به شرکت های کم تجربه نسپارید.

  • ما می خواهیم کارهای الف، ب، پ را انجام دهیم. شما چه فکری می کنید؟

با پرسیدن این سوال از تشریفات عروسی موردنظر خود این شانس را به خودتان می دهید که نظرات برنامه ریزان عروسی خود را دانسته و ببینید که آیا نظرات آنها همسو با نظرات و سلیقه های شما هست یا خیر.

alt

  • بهترین عروسی که در یک سال اخیر برنامه ریزی کرده اید کدام بوده است؟

این سوال شانس دیگری به شما می دهد که پتانسیل های کاری تشریفات عروسی مورد نظر خود را سنجیده و در مورد جزئیات و ایده هایی که آنها را خوشحال و هیجان زده کرده است، اطلاعات کسب کنید. شما با طرح این پرسش می توانید در مورد دیدگاههای برنامه ریز جشن عروسی خود و اینکه چه چیزی در نظر آنها جالب است و چه کارهای خلاقانه ای می توانند برای عروسی شما انجام دهند، ایده های بیشتری دریافت کنید.

  • بودجه عروسی ما با کدامیک از خدمات ارائه شده توسط شما هماهنگ است؟

در برنامه ریزی عروسی بودجه اختصاص داده شده بسیار مهم است و اینکه بودجه شما کفاف چه خرج هایی را می دهد بخش مهمی از برنامه ریزی عروسی را شامل می شود. از آنجا که اکثر شرکت های تشریفات عروسی قادر هستند برای انواع بودجه ها برنامه ریزی کنند، صحبت کردن در مورد میزان بودجه ای که می توانید برای عروسی خود در نظر بگیرید باعث می شود که تشریفات عروسی شما بتواند با توجه به بودجه شما بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام دهد.

alt

کلام آخر

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عروس و دامادهای عزیز در کمک کرده باشیم تا با عنوان کردن سوالات مهمی که باید قبل از بستن قرارداد از تشریفات عروسی خود بپرسید توانسته بهترین و مناسب ترین تیم تشریفاتی را برای اینکه جشن عروسی شما را برگزار کنند انتخاب کنید.

امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید بوده باشد اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین تیم تشریفات عروسی را پیدا و رزرو کنید به بخش تشریفات عروسی در سایت سوربان مراجعه کرده و تشریفات عروسی دلخواه خود را پیدا کنید و مراسم عروسی بدون نقص و به یاد ماندنی برای خود و میهمانانتان برگزار کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما: