بنر
بنر
بنر
بنر
سریال خاطره انگیز شب دهم: حیدر که برای رسیدن به شاهزاده قجری حاضر است هرکاری انجام دهد شرط اجرای تعذیه را می پذیرد و همین شرط زندگی حیدر شخصیت اصلی سریال را با بازی حسین یاری که از لات های کوچه بازار بود دگرگون میکند. ببینید ؛ بازیگران سریال شب دهم بعد ز گذشت 19 سال چه شکلی شدند و کجا هستند!

سریال شب دهم به کارگردانی حسن فتحی در سال ۸۰ ساخته شد که اولین بار در ماه محرم در نوروز سال ۱۳۸۱ از شبکه ۱ صدا و سیما پخش شد. این سریال با استقبال بینظیر مردم روبرو شد و هر ساله در ایام ماه محرم این سریال به یادماندنی بازپخش میشود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بازیگران سریال شب دهم بعد از گذشت 19 سال از پخش این سریال کجا هستند و چه شکلی شدند با ما در این مطلب از سوربان همراه باشید.

alt

خلاصه داستان شب دهم درباره جوانی خوش مرام به نام حیدر است که از لات های تهران قدیم است ؛ او شیفته دختری از تبار قاجار می‌شود و آن دختر شرط ازدواج با حیدر را اجرای تعزیه در ده شب ماه محرم قید می‌کند.
درحالی که برگزاری مراسم تعزیه در آن دوران ممنوع بوده است و ….

سریال شب دهم یکی از سریال های خاطره انگیز آقای حسن فتحی بوده که در سال ۱۳۸۰ تولید و از شبکه اول صدا و سیما بر روی آنتن رفت.

بازیگران سریال خاطره انگیز شب دهم بعد از گذشت 19 سال

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها