بنر
بنر
بنر
بنر
شب اول هجده سالگی، دانلود فیلم شب اول هجده سالگی با بازی ژاله صامتی در نقش مادر مقتول ، فیلم سینمایی شب اول هجده سالگی را در این مطلب از سوربان به صورت کاملا قانونی با لینک مستقیم و کیفیت دلخواه دانلود و تماشا کنید.

فیلم شب اول هجده سالگی ایرانی از جمله فیلم های سینمایی است که در کشور ایران ساخته شده این فیلم در ژانر درام و اجتماعی میباشد این کار سال 1399 به واسطه کارگردانی حامد تهرانی به انتشار رسید. برای دانلود فیلم سینمایی شب اول هجده سالگی به ادامه این مطلب از سوربان مراجعه کنید و فیلم شب اول هجده سالگی را با حجم رایگان و لینک مستقیم به صورت کاملا قانونی دانلود و تماشا کنید.

alt
شب اول هجده سالگی

دانلود فیلم سینمایی شب اول هجده سالگی

برای دانلود فیلم شب اول هجده سالگی روی لینک های زیر کلیک کنید.

لینک های دانلود فیلم سینمایی شب اول هجده سالگی با ۵ کیفیت گوناگون

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی (همه کیفیت ها)

alt

بنر

 

انتخاب کیفیت دانلود

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی - کیفیت Blueray

alt

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی - کیفیت ۱۰۸۰hq

alt

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی - کیفیت ۱۰۸۰p

alt

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی - کیفیت ۷۲۰p

alt

لینک دانلود فیلم شب اول هجده سالگی - کیفیت ۴۸۰p

alt

درباره فیلم شب اول هجده سالگی

شب اول 18 سالگی یا دیاپازون با یک فیلمنامه اجتماعی که نویسندگی آن را حسین تهرانی بر عهده داشته است در لوکیشن های تهران فیلمبرداری شده و ژاله صامتی به عنوان نقش اصلی این فیلم مقابل دوربین رفته است. بهنوش بختیاری، علیرضا استادی و معصومه رحمانی نیز از بازیگران دیگری هستند که در این اثر حضور دارند.در این فیلم حدود 10 بازیگر جوان نیز به ایفای نقش پرداخته اند که همه آنها براساس سابقه حضور در صحنه تئاتر و همچنین گزینش از بین بیش از ١٠٠ متقاضی، انتخاب شده اند.

معرفی بازیگران فیلم سینمایی شب اول هجده سالگی

در این فیلم ژاله صامتى ، بهنوش بختیارى ، علیرضا استادى، مهدى حسینى نیا، بابک نورى، ایلیا کیوان و معصومه رحمانى، و با معرفى علیرضا ساوه درودى، مهرنوش حاجى خانى، شادى گنجى، مهران آتش زاى، مهسا اکبرى، سارا سرابى، غزال غلامى ، یکتا طبیبى ایفای نقش کرده اند.

خلاصه داستان فیلم شب اول هجده سالگی

فیلم سینمایی شب اول 18 سالگی، اگه اولین باری که زد تو گوش خواهرش دستشو میشکوندی کار به اینجا نمی کشید…به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها