بنر
بنر
بنر
بنر

علائم دلتنگی در مردان مغرور چیست؟ چگونه متوجه احساسات یک مرد مغرور نسبت به خود شویم؟ مردهای مغرور دلتنگی خود را چگونه نشان می دهند؟ اگر مردی در زندگیتان است که حس می کنید غرور مردانه دارد و از همین جهت نمی توانید متوجه شوید واقعا عاشق شماست یا دلتنگتان می شود با ما در این مقاله همراه باشید.

غرور یک صفت انسانی است و گاهی اوقات آقایان به خاطر تفاوت ها در بیان احساسات میان زنان و مردان نمی توانند آنطور که باید دلتنگی خود را ابراز کنند و به زبان بیاورند. در این میان کارمان برای تشخیص دلتنگی و دوست داشتن مردان مغرور کمی سخت تر خواهد شد، اما نگران نباشید. علائمی وجود دارد که با توجه به آن ها می توانید متوجه شوید طرف مقابلتان حتی اگر مغرور باشد و احساسات خود را بروز ندهد دلش برایتان تنگ شده یا خیر!

علایم دلتنگی در مردان مغرور چیست؟ - 10 نشانه دلتنگی مردان مغرور

در وقع هر شخص چه زن یا مرد با روش های مختلفی دوست داشتن خود را ابراز می کنند، دلتنگی نیز حسی است که اگر واقعا در کسی رخ دهد شبیه بی قراری و بی علاقگی به چیزهای دیگر خودش را نشان می دهد. اما کسانی که مغرور هستند ویژگی های آن ها در ابراز احساسات کمرنگ تر بوده و کمی سخت تر می توان متوجه آن شد. علائم دلتنگی در مردان مغرور شبیه به هم نیست. آن ها مثل همدیگر احساساتشان را نشان نمی دهند. شاید عصبی شوند، تمایل به تنهایی پیدا کنند و …

در واقع آقایان مغرور در ابراز دلتنگی و علاقه خود، به ندرت در یک پیام یا صحبت کردن به شما می گویند که واقعا دلتنگتان شده اند. برویم سراغ نشانه هایی که به شما ثابت می کند یک مرد مغرور حسابی دلتنگ و بی قرار شما شده!

بنر

alt

تنها، منزوی و گوشه گیر می شوند

یکی از مهم ترین نشانه های دلتنگی در مردان مغرور این است که سعی می کنند در اکثر مواقع تنها باشند تا بتوانند با احساساتشان بهتر مقابله کنند و با آن کنار بیایند. تنهایی به آن ها کمک می کند کس دیگری پی به راز دلتنگی آن ها نبرد.

اعتماد به نفشش کم می شود

کم شدن اعتماد به نفس نشانه دلتنگی مردان پس از جدایی می باشد. در صورتی که این دلتنگی به خاطر جدایی باشد، می تواند موجب از دست دادن اعتماد به نفس مردان مغرور گردد. چرا که در واقع جدایی از کسی که دوستش دارند؛  محدوده امن آن ها را به خطر می اندازد. آن ها تصور می کنند جایگاه خود را از دست داده اند و غرورشان صدمه دیده.

به خصوص اگر باعث جدایی، مواردی مثل خیانت مردان باشد. چون در این صورت عذاب وجدان هم (در صورتی که واقعا عاشق طرف مقابل باشند) آن ها را آزار می دهد. اما مردان بی اعتماد به نفس و مغرور چگونه رفتار می کنند؟

دو حالت کلی دارد، افراط و تفریط در روابطشان با دیگران و حضور در شبکه های اجتماعی! اگر از قبل بیشتر با دیگران در ارتباط هستند به خاطر این است که ناخودآگاه آن ها می خواهد نشان دهد صدمه ای ندیده اند و اگر هم کنج لانه خلوت گزیده اند دلیل آن این است که خوش ندارند کسی متوجه احساس واقعی آن ها شود.

عصبی و خشمگین می شود

اکثر آقایان مغرور در هنگام دلتنگی برای عشقشان عصبی تر رفتار می کنند و این عصبانیت را به بهانه های مختلف به روز می دهند، حتی اگر در رابطه هستید و او دلتنگ شما شده و چند روزی هم شده که یکدیگر را ملاقات نکرده اید ممکن است با خودتان هم بحث و دعوا به راه بیاندازد. مردان مغرور در زمان دلتنگی در انجام کارهای روزمره خود خشم و عصبانیت نشان می دهند و جزو همان کسانی می شود که همه باید از او دوری کنند تا آسیب نبینند!

مضطرب و نگران به نظر می رسد

دوری و بی خبر بودن مرد عاشق و مغرور از معشوقه اش، او را پریشان و مضطرب می کند. به خصوص زمانی که غرورش نمی گذارد از احوال او باخبر شود.

به دوستانتان متوصل می شود

مردی که مغرور است اگر دلتنگ کسی شود که از او خبری نیست ترجیح می دهد به بهانه های مختلف با اشنایان مشترک ارتباط برقرار کند تا به قول معروف آمار طرف را در بیاورد! اگر روزی دوستتان آمد و به شما گفت مرد مغرورتان به او پیام داده و به بهانه ای حرف شما را پیش کشیده، شک نکنید که به شدت دلتنگ و بی قرار شما شده است.

غیر مستقیم به شما نشان می دهد به یادتان است

شخص مغرور بدون این که به شما نشان دهد یا بگوید به صورت غیر مستقیم (ارادی یا غیر ارادی) احساساتش را نشان می دهد، او برای شما آهنگی می فرستد که حرف های دلش را می گویند، با آهنگی استوری می گذارد که همیشه باهم گوش می کنید، در مورد جاهایی که باهم رفته اید و خاطرات مشترکتان صحبت می کند و ... همه این ها علائم دوست داشتن مرد مغرور و نشانه هایی است که به شما می گوید طاقتش تمام شده و دلتنگی امانش را بریده است!

عدم تمرکز

اگر با مرد مغرور خود همکلاسی یا همکار هستید یا به هر دلیلی او را به صورت روزانه میبینید، یکی از علائم دلتنگ شما شدن برای شما این است که تمرکز ندارد و نمی تواند روی کارهایش تمرکز کند!

بی خوابی و بی اشتهایی

این موضوع در همه عاشق ها صدق می کند، شما هم چه مغرور باشید یا نباشید در هنگام دلتنگ شدن برای کسی که دوستش دارید سخت تر غذا می خورید و سخت تر به خواب می روید. به اصطلاح از خورد و خوراک می افتید. پس اگر مرد مغرورتان بی اشتهایی و کم خوابی را در کنار علائم دیگر دارد وقتش رسیده که به یک قرار عالی به دلتنگی اش پایان دهید.

حسادت

یکی از علائم دلتنگی در مردان حسادت می باشد. دیدن شما با یک مرد دیگر مخصوصا پس از جدایی می تواند حسادت آن ها را تحریک کند. این حسادت علاوه بر اینکه به شما می گوید او دلتنگتان است، یکی از علائم عاشق شدن مردان مغرور هم است. اگر هم در رابطه هستید و مدت زیادی است که یکدیگر را ندیده اید، او نشان می دهد که به برنامه های دیگر شما و وقت گذراندن شما وقتی او حضور ندارد احساس خوبی ندارد و ترجیح می دهد هرچه سریع تر یک قرار برای رفع دلتنگی هایش در میان برنامه هایتان با او بگذارید!

 

این هم از مقاله پرطرفدار دلتنگی مردان مغرور که سعی کردیم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم. نظر شما در این باره چیست؟ چه علامت دیگری می تواند نشانه دلتنگ شدن مردان مغرور باشد؟ تجربیاتتان را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز