بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
برخی از خانم ها دائما دچار احساسات ضد و نقیضی هستند و گاهی فکر می کنند همسرشان واقعا عاشق آن ها نیست و دوستشان ندارد . اینکه بفهمید مردی واقعاً دوستتان دارد یا نه خیلی ساده تر از آن چیزی است که اکثر خانم ها فکر می کنند.

آیا همسرم واقعا مرا دوست دارد؟ از کجا بفهمم که همسرم یا نامزدم واقعا عاشقمه؟ آیا میشه فهمید دوست داشتن یک مرد واقعیه یا نه؟ اگر شما هم این ابهام برایتان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد ، این مطلب از سایت سوربان را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.

alt

از کجا بفهمم همسرم واقعا عاشقمه؟!

گاهی ممکن است شک و تردید سراغ مان بیاید و از خودمان بپرسیم آیا همسرمان واقعا به ما علاقه دارد؟ چگونه می توانیم از عشق و احساس او مطمئن باشیم؟ برای این که بدانید همسرتان عاشق شماست یا نه، راه هایی وجود دارد که عبارتند از :

1. یکی از نشانه های مهن دوست داشتن واقعی همسرتان تفریح و بیرون رفتن با شماست

از نشانه های مرد عاشق پیشه این است که دوست دارد اوقاتش را با همسرش بگذراند و او را دائما به بیرون و تفریح ببرد.

2. سر به سر گذاشتن از دیگر نشانه های دوست داشتن و عشق واقعی همسر

یکی از روش های ابراز علاقه غیر مستقیم همسر این است که دوست دارد با شما شوخی کند و سربه سرتان بگذارد.

3. دوست داشتن واقعی همسر با تعریف و تمجید از او

جالب است بدانید مردها از کسی تعریف نمی کنند مگر اینکه به او علاقه مند باشند یا بخواهند قلب او را به دست آورند . اگر همسر شما هم همیشه از محسنات شما تعریف می کند در عشق او شک نکنید.

4. اهمیت دادن به شما یکی دیگر از شاخصه های مهم مردان عاشق پیشه است

اهمیت دادن به همسر یکی دیگر از شاخصه های مردان عاشق پیشه است . اگر همسر شما هنگامی که می خواهید از اوشکایت کنید شما را به دیدن فیلم و خوردن شام دعوت می کند و یا هنگامی که می خواهد معذرت خواهی کند سریع از شما معذرت می خواهد ، بدانید این فرد شما را مهم ترین فرد زندگی اش می داند و به شما اهمیت می دهد.

alt

5. هیجان دادن به زندگی، کار مردان عاشق

اگر همسرتان فردی است که در زندگی با او بسیار دچار هیجان می شوید و کلا زندگیتان پر از لحظه های شاد و هیجان است باید بدانید او عاشق شماست.

نشانه های عشق و علاقه واقعی

6. مردی که عاشق شماست همیشه دوست دارد شما مخاطب صحبتهایش باشید

اگر همسرتان همیشه درباره مسائل گوناگون با شما صحبت می کند و هر چیزی را با شما در میان می گذارد ، باید بدانید که او واقعا عاشق شماست.

7. فهمیدن دوست داشتن همسر از روی شیوه برقراری ارتباط

یکی از نشانه های دوست داشتن واقعی طریقه صحبت کردن است . اگر همسرتان با شما به گونه ای متفاوت تر از دیگران صحبت می کند و مسائل مهم را با شما در میان می گذارد شک نکنید که او عاشق شماست.

alt

8. یکی از راه های نشان دادن علاقه واقعی جلب توجه است

یکی از راه های نشان دادن علاقه مردان ، جلب توجه طرف مقابل است . اگر همسر شما نیز برای اینکه توجه شما را جلب کند و تحت تاثیر قرار دهد با شما صحبت می کند، آهنگ های مورد علاقه اش را با شما در میان می گذارد، هدیه می خرد ، باید بدانید او واقعا عاشق سینه چاک شماست!

9. شوهر عاشق اجازه انتخاب به شما می دهد

اگر به سینما رفتید و همسرتان اجازه داد شما فیلم را انتخاب کنید، غیر مستقیم به شما اعلام کرده است که چیزی که شما می‌خواهید و دوست دارید برای او مهمتر است. انتخاب غذا در رستوران، رنگ اتومبیل، مقصد سفر، و …. او به این طریق با صدای بلند اما خاموش فریاد می‌زند که دوست‌تان دارد و برایش با ارزشید.

10. شوهر عاشق دست شما را می‌گیرد

چه در میان عموم و چه وقتی در خانه تنها هستید، وقتی همسرتان دست شما را می‌گیرد، می‌گوید دوست‌تان دارد. گرفتن دست همسر، ابراز ساده‌ای از عشقی درونی است که بدون اشاره‌ای به جنبه‌های جنسی، تماس فیزیکی برقرار می‌شود. گرفتن دست همسر، ساده‌ترین و فوری‌ترین حرکتی است که یک شوهر می‌تواند برای ابراز احساساتش از صمم قلب انجام دهد.

alt

آیا نامزدم واقعا منو دوست داره؟

اسم مردها در ضعف‌شان برای ابراز احساسات بد در رفته است! مخصوصا وقتی صحبت از این جمله‌ی ساده می‌شود: «دوستت دارم». همسر شما ممکن است جزو افرادی باشد که موقع خداحافظی یا قبل از خواب به شما بگویید که دوست‌تان دارد، اما باورتان بشود یا نه، ابراز ظریف‌ترین و رمانتیک‌ترین احساسات، ویژگی‌ نیست که در بیشتر مردان وجود داشته باشد. در واقع، بروز درونی‌ترین و رمانتیک‌ترین احساسات، چیزی نیست که یک مرد به طور منظم و شفاف بیان کند.

خانم‌های عزیز، اجازه ندهید کم حرف بودن همسرتان، شما را ناراحت کند. هر چند کلمات بسیار مهم و قدرتمند هستند اما ابراز عشق و علاقه همیشه هم زبانی نیست. وقتی شوهر شما در کلام چیزی نمی گوید اما در کارهایی که انجام می‌دهد عشقش به شما را فریاد می‌زند، باید آن را درک کنید.

برخی از رفتارهای همسرتان ممکن است پیامی برای‌ شما نداشته باشند اما ساده و کوچک‌اند و مهم نیستند، ولی زمانی که خود را به جای او می گذارید، فداکاری‌ هایی را که برای شما می‌کند خواهید دید.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها

پیشنهادها برای شما

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات الماسی شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهران