بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آیا اخیرا رابطه ای داشتید که بهم خورده و شریکتان از شما فرصتی دوبار میخواهد و شما از او مطمئن نیستید؟ خواندن این مطلب را به شما توصیه میکنیم.

پس از پایان رابطه دختران و پسران از روی دلتنگی تمایل به بازگشت به رابطه قبلی خود دارند اما پیش از آن باید بدانند که خیلی از روابط ارزش احیا و بازگشت ندارند. سوربان در این مقاله قصد دارد شما را از ویژگی های رابطه ای که ارزش بازگشت را دارد آگاه کند. مارا تا پایان مقاله همراهی کنید.

در چه صورتی میتوانیم بعد از پایان رابطه به شریک خود فرصت دوباره بدهیم؟

از وقتی که از هم جدا شده‌اید، زمان مشخصی گذشته است

زمان همه دردها را درمان می‌کند، درست؟ ممکن است همه آن چیزی که شما نیاز داشتید این بوده که مدتی جدا شوید تا بتوانید روی خودتان کمی خودکاوی انجام دهید یا اینکه، این نیاز می‌توانست این باشد که هر دوی شما با گذر زمان، بالغ‌تر و عاقل‌تر خواهید شد. در اغلب اوقات، با گذر زمان، شما فراموش خواهید کرد که برای چه چیزی می‌جنگیدید، و لذا می‌توانید رابطه را مجدد و با یک پرونده سفید شروع کنید. فارغ از اینکه موضوع جدایی چه بوده، زمان باعث شده هر دوی شما متوجه شوید که آیا می‌خواهید با کس دیگری وارد رابطه شوید یا خیر، پس دیگر معطلی برای چه؟

مشکل قابل حل است

اگر مشکلی که باعث جدایی شما شده دیگر وجود نداشته باشد، پس هر طور هم که شده، کار بازگشت به رابطه را انجام بدهید. ممکن است دلیل جدایی شما و دوست پسرتان این بوده که شما از هم دور بودید و اکنون هر دوی شما در یک شهر زندگی می‌کنید. ممکن است شما به این دلیل جدا شده‌اید که طرف مقابل شما همیشه درگیر کار بوده و اکنون متوجه این نکته شده که برای زندگی بیشتر وقت بگذارد. زمانی که متوجه شدید که این مشکل حل شده، بازگشت به رابطه مشترک به نظر ساده‌ترین راه است.

هر دوی شما اکنون دنبال یک هدف مشترک هستید

گاهی اوقات ممکن است با کسی آشنا بشوید و متوجه شوید که اهداف‌تان مشترک نیست. رابطه باید تمام شود، چرا که این نوع رابطه راه به جایی نمی‌برد. این هدف مثلا می‌تواند این باشد که شما نمی‌خواهید بچه داشته باشید و او دوست دارد بچه‌ داشته باشد. گرچه، انسان‌ها عوض می‌شوند، و به همین ترتیب خواسته‌ها و نیازهای ما نیز دچار تغییر می‌شوند. شما می‌توانید ذهن‌تان را تغییر داده و بعدا تصمیم به بچه‌دار شدن بگیرید، و با هم بخواهید که بچه‌دار شوید. اگر هر دوی شما در حال حاضر اهداف مشترکی را دنبال می‌کنید، به نظر می‌رسد که گذر زمان به نفع شما بوده است.

مطمئن هستید که این فرد برای شما بهترین است

اگر فردی را که با او آشنا شده‌اید یا هنوز آشنا نشده‌اید از زندگی‌تان حذف کنید و ببینید که زندگی‌تان امروز چگونه میشد، آیا خصوصیات این فرد با چیزهای ابتدایی که شما در رابطه نیاز دارید در یک ردیف قرار می‌گیرد؟ برخی زنان به یک شریک عاطفی وفادار نیاز دارند، برخی دیگر به کسی نیاز دارند که آنها را باور داشته باشد، در حالی که برخی دیگر از آنان می‌گویند که همین که یک مرد درستکار و صادق باشد، از همه چیز مهم‌تر است. یک لیست کوتاه از نیازهای خود را بدون تصور کردن او در زندگی‌تان تهیه کنید و سپس گزینه‌های مرتبط به او را خط زده و ببینید که او کجای لیست شما قرار می‌گیرد. اگر با جواب‌های خودتان صادق باشید، خیلی سریع خواهید فهمید که آیا انجام این کار یک ایده خوب است یا خیر.

نسبت به قبل بالغ‌تر و عاقل‌تر شده‌اید

زمان می‌گذرد و شما هم عاقل‌تر و بالغ‌تر می‌شوید. در اینگونه موارد، همه چیز برای هر دوی شما کاملا متفاوت خواهد شد. در رابطه‌ مجددتان با یکدیگر به احتمال زیاد یک حساسیت متفاوت‌تر و بالغ‌تر وجود خواهد داشت.

هر دوی شما به فرصت دوباره اعتقاد دارید، و می‌خواهید مشکلات را حل کنید

چه کسی گفته که شما نباید به کسی فرصت دوباره بدهید؟ هیچ قانون مشخصی وجود ندارد که بگوید دادن فرصت دوباره در یک رابطه ممنوع است. این بستگی به شما دارد که تصمیم بگیرید آیا دادن یک فرصت دوباره انتخاب خوبی برای شما خواهد بود یا خیر. ممکن است شما و طرف مقابل‌تان اشتباهی انجام داده باشید، و هر دوی شما قادر باشید از آن اشتباه درس گرفته، همدیگر را ببخشید و جلو بروید. اگر هر دوی شما تصمیم گرفته‌اید که روی رابطه‌تان کار کرده و یک فرصت دوباره به آن بدهید، پس این کار را انجام بدهید.

منبع: رادیو عشقبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)


پیشنهادها برای شما

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس بلانش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها