بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مانتوهای مشکی به دلیل رنگ خنثی و تیره ای که دارند از آیتم های جدانشدنی کمد بانوان ایرانی هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو مشکی جلب می نماییم. 

alt

مانتو مشکی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو مشکی " مانتو مشکی اسپرت | مانتو مشکی ساده | مدل مانتو مشکی جدید 1401  | مانتو مشکی جدید | مانتو مشکی مجلسی کار شده | مانتو مشکی دخترانه کوتاه | مانتو مشکی ساده کوتاه | مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو مشکی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.
برای آنکه تیپی متفاوت و جذاب با مانتو مشکی داشته باشید شما می توانید از یک پیراهن یا شومیز رنگی و یا سفید در زیر مانتو مشکی خود استفاده کنید. همچنین با خارج کردن یقه و سرآستین‌ های پیراهن از داخل مانتو از یکرنگ بودن تیپ خود جلوگیری کرده و ظاهری شیک و جذاب پیدا خواهید کرد.

مانتو مشکی 1401

رنگ مشکی یک رنگ فرمال و شیک به حساب می‌آید که در ساخت استایل های رسمی جدیدا کاربرد زیادی پیدا کرده است. مانتوهای ساده ی یقه انگلیسی که در ناحیه شانه ها اپل دارند، یکی از ترندهای بهار امسال هستند که می‌توانند در استایل های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. در کنار این مدل مانتو با انتخاب شلوارهای بوت‌کات پارچه ای می‌توانید یک استایل کلاسیک و رسمی برای مهمانی های رسمی یا محیط کار بسازید. ترکیب هیجان انگیز بعدی، انتخاب جین مام استایل در کنار این مدل مانتو مشکی است که برای شما استایلی به سبک Vintage می‌سازد.
شومیز های سفید حریر، گیپور یا پلیسه که اخیرا به اقبال زیادی در صنعت پوشاک زنانه دست پیدا کرده اند، آیتم مناسبی برای قرار گرفتن زیر مانتوهای مشکی کوتاه و ساخت یک استایل جذاب و رسمی هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر از متریال های مجلسی برای انتخاب شومیزتان استفاده می‌کنید، شلوارهای جین را کنار بگذارید و از شلوارهای جیر، چرم و یا پارچه ای استفاده کنید. کیف های کوچک بندی و انگشترهای متعدد ظریف، مکمل خوبی برای این استایل رسمی هستند.

مانتو مشکی 2022

alt

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم 

alt

مانتو مشکی ساده کوتاه  

alt

مانتو مشکی دخترانه کوتاه  

alt

مانتو مشکی مجلسی کار شده  

alt

مانتو مشکی جدید  

alt

مدل مانتو مشکی جدید 1401   

alt

مانتو مشکی ساده  

alt

مانتو مشکی اسپرت  

alt

مانتو مشکی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(67 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما: