بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در واقع، گیاه بگونیا به دلیل گل‌ها و برگ‌های خیره‌کننده خود به‌صورت گسترده‌ای پرورش می‌یابد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای گل عروس جلب می نماییم. 

alt

گل عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" گل عروس " دسته گل عروس 2022 | دسته گل عروس جدید | دسته گل عروس ۱۴۰۱ | دسته گل عروس ۱۴۰۰ | دسته گل عروس لاکچری | مدل دسته گل عروس مصنوعی | دسته گل عروس اروپایی | لاکچری دسته گل عروس اروپایی بگونیا دارای گونه‌های مختلفی است که مهم‌ترین آن گونه برگی، گونه تکمه‌ای و گونه گل‌دار است. نوع معروف بگونیا یعنی بگونیا عروس در گونه بگونیا گل‌دار قرار می‌گیرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل گل عروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

گل عروس 1401

بگونیا عروس یکی از زیباترین گل‌ها برای تزیین و نگهداری در خانه است. این گیاه چند ساله و دارای گل‌های زیبایی است که به رنگ صورتی، سفید، قرمز و در این طیف رنگی قرار می‌گیرند. برگ‌های این گیاه براق و ساقه‌های آن سرخ است. بگونیا نیاز به نور زیادی دارد ولی اگر در فصل گرم تابستان و روزهایی که خورشید مستقیم می‌تابد در زیر نور خورشید قرار بگیرد ممکن است برگ‌های آن بسوزد.بگونیا تکمه‌ای یکی از پرطرفدارترین انواع بگونیا و گیاهان گلخانه‌ای به شمار می‌رود که به رطوبت فراوان و نور غیرمستقیم خورشید نیاز دارد. البته پس از پایان گل‌ریزان باید میزان آبیاری را کاهش داد. بگونیا تکمه‌ای دارای ساقه ضخیم و آبدار و برگ‌های گوشتی است که اغلب در تمامی رنگ‌ها دیده می‌شوند. غده‌ها در کشت این گیاه باید در دمای ۱۳ درجه و در خاک پیت یا مخلوطی از پیت و ماسه قرار گیرند.

همچنین اگر برای دسته گل عروس، به دنبال یک مراکز خرید هستید، بازدید از لیست مراکز خرید دسته گل طبیعی و مصنوعی عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

گل عروس 2022

alt

لاکچری دسته گل عروس اروپایی 

alt

دسته گل عروس اروپایی  

alt

مدل دسته گل عروس مصنوعی  

دسته گل عروس لاکچری 

alt

دسته گل عروس ۱۴۰۰ 

alt

دسته گل عروس ۱۴۰۱  

alt

دسته گل عروس جدید  

alt

دسته گل عروس 2022  

alt

گل عروس 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(32 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

پیشنهادها برای شما

دسته گل عروس ژورنالی گلستان خاطره تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

دسته گل عروس ژورنالی ملودی در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

دسته گل عروس الینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

دسته گل عروس اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

فروش پایه دسته گل عروس در تهران

شروع قیمت: ۶,۰۰۰ تومان
تهران

دسته گل عروس در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز