بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خرید لایک اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها و همچنین کم هزینه ترین راه های افزایش لایک اینستاگرامی می باشد که روند بسیار آسانی دارد

اهمیت خرید لایک اینستاگرام

با گذر زمان و اضافه شدن شبکه های مجازی به زندگی عموم مردم ، این فضاها جایگاه خاصی را به خود اختصاص دادند و امروزه به بخش جدا ناپذیری از زندگی مردم تبدیل شده اند و به دلیل اینکه توانایی زیادی در سرگرم کردن مردم دارند نقش پر رنگ تری را به خود اختصاص داده اند .

از جمله شبکه های بزرگ مجازی که صاحب طرفداران زیادی در سرتاسر ایران و کل جهان می باشد شبکه بزرگ اینستاگرام است با توجه به فرصت های متنوع پولسازی در این شبکه علاقمندان به اینستاگرام افزایش پیدا کرد و هم اکنون نیز افراد زیادی در حال اضافه شدن به این شبکه و ایجاد کسب و کار برای خود هستند .

با تبدیل اینستاگرام به بستری برای پولسازی و کسب و کار ، افراد جذب این شبکه شده و بیزنس خود را شروع کرده اند ، و روزانه در حال تولید محتواها و جذب افراد بیشتر به پیج خود هستند . یکی از بزرگ ترین اهداف افراد فعال حوزه اینستاگرام جذب افراد بیشتر به صفحات خود و به دنبال آن افزایش لایک صفحات خود هستند تا بدین ترتیب به رشد بیشتری برسند .

رشد و پیشرفت در اینستاگرام و به دست آوردن مشتریان به همین سادگی نیست و نیازمند جذب فالوور ها و لایک های زیاد می باشد که این کار بسیار دشوار و نیازمند زمان و سرمایه بیشتری است در نتیجه افراد ساده ترین راه پیش رو که در واقع خرید لایک اینستاگرام می باشد را انتخاب کرده اند و در این مقاله قصد داریم اهمیت خرید لایک اینستاگرام را بررسی کنیم.

 

خرید لایک اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها و همچنین کم هزینه ترین راه های افزایش لایک اینستاگرامی می باشد که روند بسیار آسانی دارد و بعد از ثبت سفارش به سرعت به پیج شما اضافه میشوند و سبب افزایش آمار پیج های خریداری شده میشوند که شما می توانید شاهد افزایش سریع لایک خود شده و سریع تر به نتیجه برسید .

 

معنی لایک چیست و به چه منظور استفاده میشود ؟

در فضای اینستاگرام و در بخش پست ها و یا هر محتوای به اشتراک گذاشته شده بخشی وجود دارد که لایک نامیده میشود حالت قلبی شکل دارد که با پررنگ کردن و قرمز کردن آن افراد علاقه خود را به این محتوا نشان میدهند ، افزایش تعداد فالوور ها با تعداد لایک ها رابطه مستقیم دارد و هرچه تعداد فالوور شما بیشتر باشد تعداد لایک ها نیز افزایش پیدا میکند اما بدست آوردن فالوور نیز کار سختی می باشد و برای بدست آوردن تعداد لایک بیشتر نیازمند فعالیت مستمر و یا خرید فالوور هستید .

شما برای افزایش تعداد لایک خود می توانید افراد دیگر را حمایت کنید تا آنها نیز شما را حمایت کنند و به این ترتیب رشد کنید اما اینکار نیازمند زمان بسیار زیادی می باشد یا می توانید با انجام تبلیغات تعداد فالوور های خود را بالا ببرید که اینکار نیز نیازمند سرمایه بیشتری می باشد در نتیجه راحت ترین راه برای افزایش تعداد لایک خرید لایک اینستاگرام می باشد .

 

اهمیت خرید لایک اینستاگرام برای صفحات پیج چیست ؟

شبکه بزرگ اینستاگرام یک فضای بزرگ برای به اشتراک گذاشتن محتواهای تولیدی که می توانند در موضوعات مختلف ایجاد شده باشند همانند ،ترفند ها،آموزش ها ، لایف استایل ها ،سرگرمی ها ، گردشگری ، اوقات فراغت ، معرفی استعداد ، مقایسه و... باشد ، در نتیجه کاربران اینستاگرام می توانند هر کدام از این محتواها را که می تواند در قالب پست ، استوری ، ویدیو و ریلز باشد را تولید کرده و به اشتراک بگذارند و سپس بقیه افراد می توانند آن را ببینند ابتدا افراد دنبال کننده آن را می بینند و در صورت اینکه این افراد این موضوع را دوست داشته باشند و از آن حمایت کنند این پست به افراد بیشتری نشان داده میشود .


یکی از موارد بسیار مهم در اینستاگرام لایک و فالوور زیاد می باشد چرا که تعداد بالای لایک و فالوور نشان دهنده این است که این محتوا علاقمندان زیادی را داشته و معروفیت بیشتری بین مردم دارد ، همچنین تعداد لایک بالا خود از عوامل جذب افراد می باشد و همچنین نشان دهنده اعتبار یک پیج می باشد .

وجود لایک و فالوور زیاد، بیشتر برای پیج های بیزنسی و افراد معروف حیاتی و مهم می باشد چرا که اعتبار این صفحات به وجود لایک و فالوو زیاد وابسته است ؛ به عبارتی هر چه تعداد این دو فاکتور بالا باشد صاحب اکانت به معروفیت بیشتری می رسد و یا می تواند مشتریان بسیاری را جذب کند و به رشد زیاد برسد .


از دیگر اهمیت های لایک بیشتر می توان به موضوع بدست آوردن ویو بیشتر نیز اشاره کرد ، در اینستاگرام برای کلیپ های به اشتراک گذاشته شده قسمتی وجود که نشان می دهد چه تعداد از افراد از این کلیپ دیدن کرده اند زمانی که شما اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید در این زمان افراد ضمن دیدن کلیپ آن را لایک می کنند و همین مورد از عوامل افزایش ویو اینستاگرام شمرده میشود ، ویو بالا اهمیت شایانی برای پیج ها دارد و هر چقدر بیشتر باشد آنقدر سبب موفقیت صاحبان پیج ها می شود برای همین است که امروزه افراد به دنبال ویو میلیونی هستند تا با استفاده از آن پله هی موفقیت را سریع تر طی کنند .

با توجه به اهمیت های گفته شده چه برای پیج های عادی و چه برای پیج های کاری و بیزنسی بایستی متوجه این شده باشید که اصول موفقیت در اینستاگرام بر پای لایک و فالوور بیشتر می باشد و هر چقدر که بتوانید آنها را افزایش دهید موفقیت شما بیشتر و بیشتر می‌شود و هیچ سقف معینی برای این پیشرفت وجود ندارد ، پس خرید لایک اینستاگرام برای رشد پیج ضروری می باشد با خرید لایک اینستاگرام شما سریع به اهداف خود می رسید .

اهمیت خرید لایک اینستاگرام

 

تاثیرات خرید لایک اینستاگرام

بایستی بدانید که پیج هایی که تعداد لایک آنها پایین تر از حد معقول می باشد یا به عبارتی تعداد لایک آنها پایین است رشد خوبی ندارند اما در عوض پیج هایی که تعداد لایک آنها بالا تر می باشد و تعامل در پیج ها نیز بیشتر می باشد رشد بیشتری دارند و افراد زیادتری به آنها اعتماد می کند ، اما بدست آوردن لایک زیاد سخت می باشد و افرادی که در حوزه اینستاگرامی فعالیت دارند می دانند که رشد و پیشرفت در اینستاگرام سخت می باشد به ویژه اگر پیج ایجاد شده نوپا باشد که در این صورت زمان زیادی را خواستار است که به رشد معقول خود برسد و افراد آن را لایک کرده و دنبال کنند .

راه حل ساده همان طور که دانستید خرید لایک اینستاگرام می باشد ، شما با خرید لایک اینستاگرام ابتدا آمار بالایی در پیج خود بدست می آورید و سپس افراد دیگر جذب شما می شوند و شما را حمایت میکنند و با ادامه داشتن این روند به طرز شگفت انگیزی رشد می کنید .

در ادامه به بررسی مزایا و تاثیرات خرید لایک اینستاگرام در رشد پیج خواهیم پرداخت .

 

دیده شدن و معروفیت

یکی از بزرگ ترین اهداف افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند دیده شدن و معروفیت بیشتر می باشد ، افرادی که در اینستاگرام توسط کاربران بیشتری دیده می‌شوند مشتریان بیشتر خواهند داشت و همچنین اگر صاحب برند خاصی هستید آن برند معروف تر میشود و اگر صاحب پیج های تبلیغاتی هستید می توانید سود بیشتری را بدست آوردید در نتیجه خرید لایک اینستاگرام برای شما بسیار مهم است .

زمانی که تعداد لایک شما در صفحاتتان بالا میرود و افراد بیشتری شما را می بینند بلافاصله محتوای شما به افراد بیشتری نشان داده خواهد شد و به دنبال آن بر اساس الگوریتم اینستاگرام پست تولید شده شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود ، زمانی که پست وارد این قسمت می‌شود افراد بیشتری پست شما را خواهند دید و اگر تمایل داشته باشند وارد پیج شما میشوند و ادامه پست ها و استوری شما را می بینند و سپس شمارا فالوو میکنند و به راحتی صاحب تعداد بالای فالوور میشوید .

 

بدست آوردن اعتماد

یکی از دشوارترین کارها در اینستاگرام جلب اعتماد مخاطبان می باشد به علت اینکه در این فضا هویت واقعی افراد ناشناخته می باشد و افراد یکدیگر را نمی بینند اعتماد کردن کار دشواری می باشد و همچنین در این فضا امکان کلاهبرداری بسیار بالا می باشد به همین مراتب اعتماد کردن بسیار سخت می باشد ، از جمله عواملی که بتوان به پیجی اعتماد کرد تعداد بالای لایک و فالوور آن می باشد پس برای همین است که افراد سعی در افزایش تعداد لایک و تعامل خود دارند و پیوسته در تلاش برای افزایش آن می باشند .

تعداد بالای لایک خود به تنهایی نشان دهنده معروفیت و محبوبیت پیج می باشد ، و همچنین نمایانگر این است که افراد بیشتری به این پیج اعتماد دارند ، در نتیجه این اکانت معتبر شناخته میشود و طیف افرادی که وارد این پیج شده و از آن خریداری میکنند افزایش پیدا خواهد کرد .


تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان ثابت

باید بدانید که در فضای اینستاگرام تنها تولید محتوای با کیفیت و اصولی و همچنین داشتن محصولات باکیفیت و درجه یک کافی نیست و به همین راحتی این موارد نمی توانند تعداد لایک شما را افزایش دهند ، همچنین افرادی که تازه پیج خود را افتتاح کرده اند و تعداد فالوور های پایینی دارند این شرایط بیشتر دیده میشود ، چرا که علاوه بر اینکه افراد کمی به این پیج ها اعتماد می‌کنند از طرف دیگر به علت کمبود فالوور ها و دنبال کننده های این پیج ها مشتریان کمتری وجود دارد که از آنها خرید کنند و افراد بیشتر بازدید می‌کنند تا خرید کنند .
در نتیجه شما نیاز به خرید لایک اینستاگرام دارید تا به سرعت پیج خود را در معرض عموم قرار دهید تا افراد بیشتری شما را دنبال کنند و تعداد لایک شما بالاتر برود تا مشتریان شما افزایش پیدا کند .

بعد از خرید لایک اینستاگرام برای افزایش مشتریان پیج شما نیاز دارید که همان تولید محتوای با کیفیت و داشتن محصولات عالی را داشته باشید تا در ادامه افرادی جذب پیج شما میشوند افزایش پیدا کند و از طرفی لایک خود را با خرید افزایش دهید تا همزمان اعتبار خود را بالا ببرید .

 

ورود به اکسپلور

گرچه ورود به اکسپلور اینستاگرام بسیار سخت و یکی از آرزوهای بزرگ ادمین های اینستاگرام می باشد اما جای نگرانی نیست چرا که شما به راحتی می تواند وارد اکسپلور اینستاگرام شوید راه حل خرید لایک اینستاگرامی می باشد ؛ از زمانی که الگوریتم اینستاگرام وارد عرصه شد ورود به اکسپلور سخت تر شد قبل از آن پست ها بر حسب زمان به مخاطبان اینستاگرامی نشان داده میشد اما بعد از یه وجود آمدن الگوریتم پست هایی وارد اکسپلور می‌شوند که تعداد لایک و ویو بیشتری داشته باشند .

راه حل ساده برای ورود به اکسپلور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام می باشد بعد از ثبت برای خرید لایک اینستاگرام تعداد زیادی لایک به پست شما اضافه میشود و زمانی که اینستاگرام متوجه این موضوع میشود میفهمد که این پست محتوای محبوب ترین داشته برای همین به افراد بیشتری آن را نشان میدهد .

 

نتیجه گیری

با تبدیل شدن اینستاگرام به بستری برای پولسازی و کسب درآمد های بسیار بالا و سقف نامعلوم افرادی بیشتری در سرتاسر دنیا جذب اینستاگرام شده و شروع به فعالیت کرده اند و هدف آنها بدست آوردن درآمد زیاد می باشد و به اینستاگرام به چشم منبع درآمد نگاه می کنند .

ساخت یک پیج در اینستاگرام کار بسیار آسانی می باشد اما افزایش و رشد آن کار بسیار سختی می باشد که نیازمند حوصله زیاد و وقت زیادتر می باشد و همچنین رعایت یک سری نکات اساسی که بدون رعایت آنها پیج نمی تواند رشد کند و شما نیازمند استفاده کردن از یک سری خدمات اینستاگرامی می باشید و در میان آنها خرید لایک اینستاگرام یکی از بهترین روش ها می باشد .به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: