بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شانس قبولی برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا بین 65 تا 80 درصد است. این در حالی است که شما در پرونده خود هیچ مشکل و نقصی نداشته باشید و تمامی فرم‌ها به دقت و بدون اطلاعات اشتباه ثبت شوند. به دلیل یک سری از مسائل در سال‌های قبل، شانس قبولی ویزاهای گردشگری کمی پایین آمده است اما برای اینکه شانس قبولی ویزای خود را بالا ببرید حتما از متخصصان، وکلا و مشاوران سازمان مهاجرتی نگار کمک بگیرید.

ویزای توریستی کانادا یکی از محبوب‌ترین ویزاهای این کشور در سال‌های قبل بوده است و سالانه خیل بسیاری از مردم از این ویزای موقت استفاده می‌کنند. جالب است تا بدانید، سالانه میلیون‌ها نفر از این کشور دیدن می‌کنند که بسیاری از آن‌ها دارای ویزای موقت گردشگری هستند. با این حال، شاید اخذ این نوع مجوز کمی دشوار باشد که در این مطلب شما را با روش های افزایش شانس ویزای توریستی آشنا می‌کنیم.

روش های افزایش شانس دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟ + سریع ترین روش اخذ ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان

ویزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا یک نوع مجوز موقت است که اعتبار محدودی دارد. فرد امکان این را دارد تا در این مدت در خاک کانادا حضور پیدا کرده و برای مقاصد گردشگری از آن استفاده کند.

دقت در این موضوع حائز اهمیت است که ویزای توریستی تنها برای اهداف گردشگری در این کشور کاربرد دارد و با استفاده از آن به هیچ عنوان نمی‌توان در کانادا کار کرد یا ادامه تحصیل داد. البته، پس از حضور در این کشور با این مجوز، مشکلی از نظر تبدیل ویزا به یک ویزای کار یا تحصیل وجود ندارد.

چند نوع ویزای گردشگری در کانادا وجود دارد؟

در حالت کلی، 2 نوع ویزای موقت گردشگری در این کشور مشاهده خواهید کرد.

ویزای گردشگری یک بار ورود که با نام ویزای سینگل نیز شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین ویزاهای توریستی کانادا است. این مجوز به شما این امکان را خواهد داد که تنها یک بار و حداکثر تا 6 ماه در خاک کانادا حضور پیدا کنید.

ویزای گردشگری چند بار ورود یا ویزای مولتی یک مجوز 5 ساله است که با استفاده از آن امکان ورود و خروج به دفعات به این کشور وجود دارد. با این حال، در هر بار ورود بیشتر از 6 ماه نمی‌توان اقامت موقت داشت.

روش های افزایش شانس دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟ + سریع ترین روش اخذ ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان

لیست روش های افزایش شانس ویزای توریستی کانادا

هر متقاضی برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید شرایطی را ارائه دهد. در غیر این صورت، امکان ریجکتی در مرحله سفارت وجود دارد. برای افزایش شانس در این مورد، می‌توان روی روش‌های زیر تمرکز کرد تا بتوانید در مدت زمان سریع‌تری به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

تمکن مالی و گردش حساب قوی

یک نکته مهم در مورد روش های افزایش شانس ویزای توریستی کانادا داشتن تمکن مالی مناسب در حساب بانکی است. این تمکن مالی بهتر است حداقل 300 تا 350 میلیون تومان باشد تا سفارت از نظر نبود مشکل در مدت زمان حضور در خاک این کشور قانع شود.

هر قدر تمکن مالی داوطلب بالاتر باشد، شانس پذیرش ویزای توریستی نیز افزایش خواهد داشت. دقت داشته باشید که گردش حساب در 6 ماهه اخیر نیز بسیار اهمیت دارد و بهتر است به صورت یکجا این مبلغ به حساب واریز نشود تا در مورد تمکن مالی تردیدی در سفارت به وجود نیاید.

دعوت نامه ویزای کانادا

داشتن دعوت نامه یک مدرک پشتیبان قوی برای ویزای این کشور است. درست است که ارائه دعوت نامه برای اخذ ویزای گردشگری الزامی نیست، اما این نامه می‌تواند شانس شما را چند برابر کند. این دعوت نامه می‌تواند از طرف یکی از دوستان شما باشد یا حتی می‌توانید آن را از اعضای خانواده درجه یک خود دریافت کنید.

ارائه مدارک بی نقص در پرونده

هر درخواست ویزا در سفارت این کشور با یک پرونده ارائه می‌شود که شامل مدارک مورد نیاز است. هر گونه نقص یا اشتباه در ارائه اطلاعات شانس داوطلب را تا حدود زیادی کاهش خواهد داد. در صورتی که قبلا ویزای این کشور را دریافت نکرده‌اید، بهتر است از یک متخصص یا وکیل مهاجرت کمک بگیرید. در این صورت مطمئن خواهید بود که در مبحث مدارک و فرم‌ها نقصی مشاهده نخواهد شد.

مدارک اثبات وابستگی‌ها در ایران

آفیسر سفارت این کشور دقت زیادی در وابستگی‌های داوطلب در کشور مبدا دارد. این وابستگی‌ها باید به صورتی باشند که آفیسر از بازگشت داوطلب به کشور مبدا اطمینان حاصل کند. نیاز است شرایط را طوری نشان دهید که در آینده نزدیک و پس از حضور در خاک کانادا به کشور خود باز خواهید گشت و از مدارک مهم مورد نیاز می‌توان به وجود شغل یا روابط خانوادگی اشاره کرد.

وجود قراردادهای سرمایه گذاری یا داشتن یک شرکت در کشور مبدا مشخص کننده وجود وابستگی‌های قوی است. این موارد نشان می‌دهند فرد نیاز به ترک کشور خود و پناهنده شدن در کانادا را ندارد.

ارائه برنامه دقیق سفر

در تمامی ویزاها و روش‌های مهاجرتی این کشور نیاز به یک برنامه سفر قوی است. برنامه سفر قوی است که آفیسر را از نظر نبود مشکل برای ویزا متقاعد خواهد کرد.

مواردی مانند مدت زمان حضور در خاک این کشور و هدف شما از سفر به کانادا در برنامه سفر ذکر می‌شود و بهتر است در این مورد دقت لازم را به خرج دهید. در صورتی که قبلا یک برنامه سفر ننوشته‌اید، بهتر است از یک متخصص مهاجرت کمک بگیرید.

روش های افزایش شانس دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟ + سریع ترین روش اخذ ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان

سریع‌ترین روش اخذ ویزای توریستی کانادا

سریع‌ترین روش اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام به موقع و با مدارک مطمئن است. بهتر است قبل از هر کاری لیست مدارک مورد نیاز را به دقت بررسی کنید تا یک پرونده کامل و بی نقص به ثبت برسانید. در صورت نیاز به اخذ ویزای توریستی در آینده نزدیک، متخصصان سازمان مهاجرتی نگار شما را یاری خواهند کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرونده خود را کامل کرده و در وب سایت مورد نظر به ثبت برسانید.

سازمان مهاجرتی نگار با مدیریت نگار پورعالی (با شماره رسمی R712360 عضو فعال انجمن مهاجرت کانادا ICCRC) و با بهره مندی از برترین مشاوران مهاجرتی و حقوقی متخصص و وکلای رسمی در زمینه مشاوره امور مهاجرت و اخذ انواع ویزای کانادا، به خصوص ویزای توریسیتی، فعال است.

سخن آخر

شانس قبولی برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا بین 65 تا 80 درصد است. این در حالی است که شما در پرونده خود هیچ مشکل و نقصی نداشته باشید و تمامی فرم‌ها به دقت و بدون اطلاعات اشتباه ثبت شوند. به دلیل یک سری از مسائل در سال‌های قبل، شانس قبولی ویزاهای گردشگری کمی پایین آمده است اما برای اینکه شانس قبولی ویزای خود را بالا ببرید حتما از متخصصان، وکلا و مشاوران سازمان مهاجرتی نگار کمک بگیرید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: