بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

چه ویژگی موجب می شود یک جراح بینی به بهترین و مشهور ترین فرد در حیطه کار خود بدل شود ؟ اصلا دقت کرده اید چرا برخی از جراحان درصد رضایت بیشتری دارند ؟ علت بهتر بودن دکتر در روند عمل بینی چیست ؟ جواب تمامی این سوالات در این مقاله برای شما آورده شده است. بهترین جراح بینی تهران بهتر است مدرک تحصیلی لازم را در بهترین دانشگاه کسب کرده باشد.  بایستی به اصول درست عمل بینی تسلط داشته باشد.

دکتر متخصص قبل از عملی کردن پروسه زیبایی ، فرد متقاضی را به طور کامل معاینه می کند و بررسی های لازم را انجام می دهد تا در صورتیکه فرد به اشتباه تصمیم به جراحی دارد ، بتواند وی را از انجام این روند پشیمان سازد ؛ زیرا سلامتی افراد را در اولویت کار خود قرار داده است. بهترین متخصص بایستی قبل و بعد از عمل زیبایی بینی سلامت بیمار را تضمین کند و برای تسریع در روند دوره نقاهت به او داروهای مورد نیاز را داده باشد. در حین پروسه جراحی بایستی دقت بالایی را به کار ببرد که اشتباهی رخ ندهد که خدایی نکرده شخص مجبور به جراحی ثانویه گردد.

بهتر است بدانید رینوپلاستی به دو روش باز و بسته انجام می شود که به کمک بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی صورت می گیرد. تمامی جراحی ها عوارض و خطرات مختص به خود را دارند اما به خاطر داشته باشید که تخصص جراح ، به شدت این میزان خسارات و عوارض را به حداقل ترین حالت خود می رساند. شایان ذکر است که بهترین جراح کسی است که بتواند از پس تمامی خواسته های فرد متقاضی بر بیاید. تجربه و مهارت جراح خوب باعث می شود شخص از نتیجه کار ترسی نداشته باشد و مطمئن از این باشد که فرم بینی جدید کاملا مطابق با خواسته او خواهد بود.

تمامی این پیامد ها تنها بخاطر انتخاب بهترین جراح بینی است که با سابقه کاری مرتبط او به سادگی از پس تمامی چالش های پیش آمده در زمان جراحی بر آید و کمترین عارضه را از جراحی برای شما برجای بگذارد. یکی از عوارض هر پروسه جراحی رد بر جای مانده از بخیه های زده شده است که بهترین متخصص سعی بر این دارد که کمترین جای زخم را باقی بگذارد. که در روش عمل زیبایی بینی با تخصص در این زمینه به راحتی می تواند میزان اسکار باقی مانده را به حداقل رساند. زیرا روش جراحی بسته از تخصصی ترین پروسه ها به حساب می آید که برش درون سوراخ بینی ایجاد می شود و جای بخیه ای بر جای نمی گذارد که این امر موجب شده بیشترین طرفدار را داشته باشد.

بهترین جراح بینی در عصر حاضر کیست ؟

برای دانستن این سوال راه حل های بسیاری وجود دارد اعم از پرس و جو از اطرافیان ، استفاده از اینترنت ، تحقیق و مطالعه در ارتباط با روند جراحی و بعد از بررسی های ذکر شده لیستی از پزشک های معرفی شده را تهیه کنید و به مطب دکتر بروید و درخواست نمونه کارهای انجام شده را داشته باشید و طبق دیده ها و شنیده ها به راحتی می توانید بهترین جراح بینی را از بین تمامی پزشکان انتخاب کنید. دوره حاضر را عصر زیبایی شناسی می دانند به بیان ساده تر یعنی انسان ها ، زمان حال را اختصاص داده اند به زیبایی و زیباتر شدن خود . به این معنا که همگی در پی رفع نواقص پیش آمده در ظاهر خود هستند. نقص ها و ایراداتی که متاسفانه در شخص باعث سرکوب و نارضایتی او از خود می شوند. به عنوان مثال ، در زمان ملاقات و دیدار با یک شخص چهره او بیشترین میزان توجه را به خود اختصاص می دهد ، برجسته ترین عضو صورت فرد نیز بینی او است که طبیعتا ایرادات و نواقص آن بیشتر از دیگر نواحی به چشم می آید. این امر موجب شده اشخاصی که از فرم بینی خود راضی نیستند از اعتماد بنفس پایینی برخوردار باشند و این پایین بودن باعث شده است ، یکسری از موفقیت ها را از دست بدهد و نتواند آنگونه که باید ، موفق باشد. در نتیجه بهترین راهکار برای برطرف شدن این مشکل ، جراحی بینی است. شایان ذکر است که عمل بینی در راستای درمانی و زیبایی قابل انجام است و تنها برای زیبایی مورد استفاده قرار نمیگیرد. در سال 1400 بیشترین تعداد عمل بینی را داشته ایم. این بدان معناست که اشخاص توجه ویژه ای به خود دارند و به فکر رفع ایرادات داشته یا پیش آمده هستند.

برترین جراح بینی 1400

در سال 1400 به علت های متفاوت اعم از کرونا و دیگر موارد بیشترین درخواست را برای جراحی بینی داشته ایم. درخواست بالای این روش جراحی بر آن شد که جراحان تمرکز را بر نتیجه بی نقص بگذارند که در پی آن بتوانند بیشترین بازخورد را از رضایت متقاضیان داشته باشند. این رضایت ها از بهترین جراح بینی به علت میزان درصد بالای رضایت افراد از فرم کلی بینی جدید خود بوده است. گفتنی است این میزان بهره وری از یک جراحی به علت تجربه و مهارت بالای بهترین پزشک  است که با تخصص او در زمینه جراحی زیبایی بینی توانسته است از بهترین روش برای عمل کردن بینی استفاده کند. همانطور که اطلاع دارید رینوپلاستی به دو صورت انجام می سود ، روش بسته و باز. که طبیعتا هر یک خصوصیات مختص به خود را دارند و جراح  بر اساس این خصیصه ها از متد مد نظر استفاده می کند.

همانگونه که می دانید در روش بسته به علت تخصصی تر بودنش و ریزه کاری های بیشتری که  دارد از سخت ترین پروسه های عمل بینی به حساب می آید و اکثر جراحان در موارد معدودی از این فرآیند استفاده می کنند و به سمت روش باز میل دارند که با ایجاد برش زیر دو سوراخ بینی ، پوست را کامل از روی استخوان بلند می کنند و به طور کامل آناتومی بینی را در دیدرس خود دارند و بعد از اعمال اصلاحات خواسته شده با بخیه زدن مجدد فرم نهایی را به دماغ میدهند و دوره نقاهت طولانی را برای فرد متقاضی به دنبال خواهد  داشت. اما یکی از فاکتورهایی که یک جراح را به برترین جراحی بینی سال 1400 می رساند این است که فرد متخصص در این زمینه با سابقه کاری مرتبط و همچنین استفاده از روش های که کمترین دوره نقاهت و ریکاوری را به دنبال دارد همانند روش بسته که جای آسکاری را برای بیمار برجای نمیگذارد. تمامی این موارد می تواند از فاکتور های احتسابی بهترین جراح بینی باشد که همگی آن ها در کنار هم عنوان برترین جراح سال را برای بهترین متخصص به همراه می آورد.

منبع : www.dr-zeighami.comبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها