بنر
بنر
بنر
بنر

چین دارای جذابیت‌های زیادی است که افراد زیادی برای سفر تفریحی و اقتصادی به آنجا سفر می‌کنند و دارای بیشترین تردد مسافرت‌های هوایی دنیاست به همین دلیل شرکت های هواپیمایی داخلی و ایرلاین‌های خارجی مختلفی برای مسیر هوایی به شهرهای چین برنامه ریزی کرده‌اند. فاصله ی تهران تا پکن ۵۶۴۴ کیلومتر، تا شانکهای ۶۴۰۵ کیلومتر و تا گوانگجو، ۶۰۷۳ کیلومتر است.

قیمت بلیط هواپیما شانگهای چین

تهران و شانگهای در فاصله 6513 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 09:18 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد).

برای پرواز به سمت چین شما می توانید با شرکت های هواپیمایی ماهان ایر، هواپیمایی قطر، شرکت هواپیمایی امارات و چاینا ساترن به سوی این کشور پرواز کنید. فرودگاه اصلی شانگهای در منطقه پودونگ واقع است که با یک مونوریل خارج شهری به شهر شانگهای وصل می‌شود.

اختلاف ساعت گوانگجو تا تهران-4.30
فاصله هوایی گوانگجو تا تهران : 7.50

قیمت بلیط هواپیما شانگهای چین

اطلاعات پرواز چین

ایرلاین‌هایی که پرواز به شانگهای را برگزار می‌کنند:

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان سه مسیر را برای سه شهر چین در برنامه پروازهای چارتر و سیستمی خود دارد:
مسیر هوایی تهران – شانگهای – تهران مستقیم بدون توقف با طول پرواز حدود ۹ ساعت هفته‌ای شش پرواز
مسیر هوایی تهران – پکن – تهران مستقیم بدون توقف با طول پرواز ۷ ساعت و هفته‌ای چهار پرواز
و مسیر هوایی تهران – گوانگجو – تهران مستقیم بدون توقف با طول پرواز حدود ۸ ساعت هفته‌ای سه پرواز

این مطلب را هم بخوانید: برگزاری جشن ها و مهمانی های در ویلاهای کردان

 شرکت هواپیمایی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر مسیر تهران – پکن – تهران مستقیم بدون توقف با طول پرواز حدود ۷ ساعت هفته‌ای یک پرواز

قیمت بلیط هواپیما شانگهای چین

شرکت هواپیمایی چین جنوبی (چاینا ساترن یا CZ)

شرکت هواپیمایی چین جنوبی (چاینا ساترن یا CZ) مسیر هوایی تهران – ارومچی – تهران با طول پرواز ۴ ساعت هفته‌ای چهار پرواز، ادامه مسیر به بقیه شهرهای چین با پروازهای داخلی چین بعد از رد شدن از گیت‌های چک پاسپورت و تعویض ترمینال و هواپیما بعد از حداقل چهار ساعت (شهر ارومچی در استان شینجیان در شمال غربی چین نزدیکترین استان به ایران است) (این شرکت هواپیمایی چینی در آغاز کار خود خدمات خوبی ارائه می‌کرد ولی در چند سال اخیر علاوه بر گرانی قیمت بلیط از خدمات خوبی برخوردار نیست.)

شرکت هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات مسیر هوایی تهران – دوبی – شانگهای و تهران – دوبی – گوانجو هر روز یک پرواز با توقف در دوبی و پیاده شدن درترمینال فرودگاه ، تعویض هواپیما و ادامه مسیر بعداز حداقل چهار ساعت

قیمت بلیط هواپیما شانگهای چین

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در لاین هوایی تهران – دوحه – شانگهای و تهران – دوحه – پکن و تهران – دوحه – هنگ کنگ با متوقف شدن در شهر دوحه قطر و پیاده کردن مسافران در ترمینال و تعویض هواپیما به ادامه مسیر به انواع شهرهای چین (توقف در ترمینال دوحه قطرگاهی اوقات به ۷ تا ۸ ساعت و یک روز هم می‌رسد که این ایرلاین طبق قانون یاتا برای مسافران تور گردش داخل شهر و پذیرایی و برای توقف بیش از یک روز هتل در شهر تدارک می‌بیند) در مواقع تهیه بلیط شانگهای در اطلاعات پرواز چین از برنامه دقیق خود اطلاع کسب کنید.
 

شرکت هواپیمایی کتی پسیفیک (هواپیمایی هنگ کنگ)

شرکت هواپیمایی کتی پسیفیک (هواپیمایی هنگ کنگ) از مسیر دوبی – هنگ کنگ – دوبی روزی دو پرواز. استفاده از این مسیر هوایی بیشتر برای مسافران هنگ کنگ مقرون به صرفه است که قصد سفر به شهرهای جنوبی چین را دارند. (این مسافران اگر قصد ماندن در هنگ کنگ را دارند علاوه داشتن ویزای هنگ کنگ باید ویزای چین را هم تهیه کنند) هنگ کنگ در منطقه ای استراتژیک در نزدیک مرز جنوبی چین و همجوار شهرهای مهم شنزن و گوانجو است. فاصله فرودگاه هنگ کنگ تا این دو شهر با کشتی ، قطار و یا ماشین حدود یک ساعت است.

 شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت. رابط میان چین و دنیای خارج. شهری که حزب کنونی چین در آن پایه گذاری شد. به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است. شهر شانگهاي به بهشت خريد يا پاريس شرق معروف است. بنابراين اگر شما به چين سفر مي كنيد بازديد و خريد از اين شهر را از دست ندهيد.
 شانگهاي شهري است كه مسافران غريب را با مظاهر مدرنيته با آن ساختمان‌هاي سر به فلك كشيده آشنا مي‌كند. وجود بلندترين هتل دنيا ، برج تلويزيون (TV Tower) و همچنين وجود سريعترين ترن دنيا با سرعت 431 كيلومتر بر ساعت از نمونه‌ اي بارز پيشرفت و تكنولوژي بود.

درباره شرکت‌های هواپیمایی باید بدانید که اگر از ایران بخواهید سفر کنید همه پروازهای ایرانی از فرودگاه امام خمینی در زمان اولیه شب انجام می‌شود.
همه پروازهای ایرانی مستقیم است و مسافر مجبور نیست در فرودگاه‌های دیگر کشورها به ناچار از هواپیما پیاده شد.

از بابت قیمت مبلغ کمتری پرداخت می‌کنید.

لازم به ذکر است شهرهای مهم چین و فرودگاه‌های آن بدین صورت است:

پروازهای تهران به مقصد پکن در فرودگاه بین المللی بجینگ به زمین می‌نشیند.

پروازهای تهران به مقصد شانگهای در فرودگاه بین المللی پودونگ به زمین می‌نشیند.

پروازهای تهران به مقصد گوانگجو در فرودگاه بین المللی بایون به زمین می‌نشیندبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها