بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

بوی گل ، واژه ای آشنا زمانی که عاشق گل و گیاه باشید . بوی گل یعنی حس خوب ... اگر دوست دارید این حس خوب را به بهترین شکل به عزیزترین و بهترین آدم های زندگی خود هدیه دهید . شکی نیست انتخاب شما بوی گل خواهد بود . انتخاب خاص بودن و ایجاد تفاوت ها ... بوی گل به عنوان بزرگ ترین و بهترین آموزشگاه گل آرایی در ایران تصمیم به توسعه خدمات خویش در قالب تاسیس بزرگترین گل فروشی آنلاین ایران کرد . این گل فروشی با داشتن مجرب ترین و حرفه ای ترین نفرات در حرفه گل آرایی شما را به مطالعه ادامه این مطلب دعوت می کند .

بوی گل , تجربه خرید گل خاص باب میل شما

بوی گل شاید قبلا تنها یک آموزشگاه گل آرایی بود . اما امروز با داشتن بیش از 350 گل آرا خبره در سرتاسر کشور آماده خدمت رسانی به شما است . بوی گل با طراحی آکادمیک گل ها بر پایه ریتم ، الگو ، خلاقیت ، فرم دهی و اشکال برای اولین بار در ایران یک کار تخصصی به شما هدیه خواهد داد . بوی گل به کمک گل آرا های حرفه ای خویش ، خاص ترین و زیبا ترین گل آرایی ها را به شما تقدیم خواهد کرد . کافی است نگاهی به صفحه اینستاگرام بوی گل یا صفحه وب سایت ما بندازید تا از دیدن نمونه کار های خاص ما لذت ببرید .

آموزش گل آرایی در آموزشگاه گل آرایی بوی گل

آموزش گل آرایی برای اولین بار در سال 1394 توسط آموزشگاه گل آرایی بوی گل در ایران توسط کارآفرین مهندس آرمان سفیدی پایه گذاری شد . این آموزشگاه با تکیه بر استاندارد های World skills بین المللی مهارت گل آرایی و گل فروشی توانست اولین آموزشگاه آکادمیک و تخصصی را پایه گذاری کند . این آموزشگاه با برگزاری دوره جامع گل آرایی و ایجاد کارورزی و تمرین و تکرار شما را آماده ورود به بازار کار گل آرایی در ایران می کند . اگر همیشه آرزو تاسیس یک گلفروشی را داشته اید . بوی گل ماشین رسیدن شما به آرزوهایتان است تا بهترین خودتان در این حرفه باشید .

خرید بهترین باکس گل

همیشه یکی از زیباترین و بهترین نمونه کار ها سفارش باکس گل است . این کار زیبا را می توانید هر مناسبتی به عزیزترین شخص زندگی خود هدیه دهید . همانطور که می دانید گل ها در مقابل هدایا دیگر بسیار ارزشمند تر هستند . زیرا خالص بودن نیت و قلب شما را به مخاطب خاص خود اعلام می کند . که این کار از طریق انرژی گل ها انجام خواهد شد . ما در بوی گل با خلق باکس های خلاقانه و مناسبتی همیشه آماده یاری رساندن به شما برای خنداندن عزیزانتان هستیم . پس همین امروز تصمیم بگیرید که قشنگ ترین روز زندگی مخاطب خود را بسازید !

دسته گل های خاص و حجیم

هنر دیگر بوی گل پروراندن خلاقیت یک گل آرا است . ما در بوی گل در سبکی جدید درحال خلق بزرگترین و خاص ترین دسته گل ها هستیم تا مخاطب خاص شما را حیرت زده و ذوق زده کنیم. چه چیزی زیباتر از یک دسته گل به وسعت قلب مهربان شما ؟ وسعت قلب بزرگ خود را با یک هدیه ارزشمند به شریک خاص خود نشان دهید . یک لبخند دلنشین و پر از عشق از عمق قلب هایشان می تواند ریشه های عشق شما را محکم تر کند .

بوی گل و خدمات گل آرایی مجالس

اگر نمی دانید ؟ بدانید و آگاه باشید . بوی گل با داشتن بیش از 350 گل آرا خبره و حرفه ای ، آمادگی گل آرایی مراسم خاص شما است . اگر به دنبال یک دیزاین منحصربفرد و خلاقانه هستید . اما بودجه کمی دارید . ما حاضر هستیم به همان بودجه حداقلی که خودتان پیشنهاد می دهید یک دیزاین معرکه خلق کنیم . زیرا بودجه محدودیت نیست . ذهن افراد فقیر همیشه به دنبال گل های گران قیمت هست . ما با گل های ارزان قیمت شاهکار هنری خلق می کنیم زیرا این کار تخصص ما است . شما مستقیما با چند ده گل آرا حرفه ای در ارتباط خواهید بود .

خدمات گل آرایی تالار و باغ و عمارت

بوی گل آماده گل آرایی سالن ، گل آرایی تالار یا گل آرایی باغ و عمارت شما است . گل آرایی مجالس تخصص ما است . زیرا ما با آموزش گل آرایی مجالس در کلاس هایمان ، بهترین نیرو ها را برای خدمت رسانی آماده می کنیم . افرادی که شروع به گل آرایی مراسم شما می کنند همگی دارای تجربه گل آرایی بیش از 100 مجلس عروسی و تولد بوده اند . لذا با خیال راحت و آسوده می توانید روی گل آرایی های ما حساب کنید .

سفارش تاج گل ترحیم و سفارش تاج گل تبریک

یکی از باشکوه ترین گل ها ، قطعا تاج گل است . که البته با نام پایه گل نیز شناخته می شود . تاج گل نمایش عمق و میزان اهمیت ارتباط شما است . اگر قصد دارید در شادی ها و در غم ها در کنار عزیزانتان شریک باشید . سفارش تاج گل در تهران را به ما بسپارید . تاج گل های ما الهام گرفته از طبیعت و با خلاقیت بی نظیر هنرمندانمان در بوی گل است . با خرید تاج گل از بوی گل منتظر یک شاهکار هنری خواهید بود . در صورتی که به دنبال خاص بودن هر چه بیشتر هستید . به دنبال تاج گل سازه باشید . ارایه کار خاص تخصص ما است .

خرید دسته گل یک طرفه

دسته گل ها یک طرفه همه یک ویژگی عمده دارند . چیزی که آن ها را از سایر نمونه کار ها خاص متفاوت می سازد این است که فقط یک زاویه دید دارند . به عبارتی تنها از یک سمت گل ها قابل دیدن هستند . این ویژگی سبب خواهد شد که حجم گل های کمتری در دسته گل کار شود و عزیزانی که به دنبال کار های ساده و مینیمال هستند . قطعا مشتریان پر و پا قرص این کار ها خواهند بود . دسته یک طرفه معمولا با گل های لیسیانتوس ، رز ، میخک ، نرگس ، زنبق و ... طراحی می شوند و برگ اکالیپتوس نیز جذب کننده این کار زیبا است .

خرید دسته گل گرد

دسته گل های گرد همیشه بسیار جذاب هستند . زیرا در آن ها در عین بی نظمی ، نظم خاصی وجود دارد . این را در طبیعت نیز می توانید مشاهده کنید . دسته های گرد بوی گل نیز از این قاعده مستثنی نیستند . دسته گل گرد بوی گل خارق العاده جذاب و از رنگ های پاستیلی استفاده می کنند . کاغذ های استفاده شده در این نوع ، دسته گل های گرد بسیار ساده و در عین حال خاص هستند . مشاهده نمونه دسته گل های گرد گل فروشی اینترنتی بوی گل گویا همه چیز خواهد بود . پس حتما از سایت ما دیدن کنید .

گل آرایی ماشین عروس در بوی گل

یکی دیگر از خدمات گل فروشی اینترنتی بوی گل ، گل آرایی ماشین عروس شما در محل شما است . به عبارتی بدون چالش و دغدغه می توانید به کارهایتان برسید و گل آرا های ما ماشین شما را در هر کجا که باشد . گل آرایی خواهند کرد . از مزیت های دیگر گل آرایی ماشین عروس شما در محل ، استفاده از روش های نوین گل آرایی است که هیچ آسیبی به رنگ خودرو شما نخواهد زد . با این روش دیگر نیازی به چسباندن چسب بر روی رنگ خودرو نخواهید داشت و ارزش خودرو شما نیز حفظ خواهد شد .

گل آرایی سبد گل

یکی دیگر از خدمات خاص مجموعه بوی گل ، ارایه سبد گل های مناسبتی و خاص و چند طبقه است . ما اعتماد داریم باید خاص و متفاوت باشیم . امضا ما در کار ها نیز همین خواهد بود . تمامی کار های گل آرایی در بوی گل با استفاده از تکنیک های مدرن و خلاقانه است . شما لایق این زیبایی خاص هستید . کافی است نگاهی به سبد گل های بوی گلی بندازید . در سبد گل های ما ریتم ، رنگ ، الگو ، اشکال همه المان های زیبایی طراحی شده اند . لذا امضا ما زیبایی چند برابری است که روی کارهایمان زده ایم .

سفارش دسته گل عروس آبشاری

یکی دیگر از دسته گل های عروس که فوق العاده زیبا است و مشتریان خاص خود را دارد . دسته گل عروس است . دسته گل عروس در فرم های آبشاری ، کلاسیک ، سازه ، گرد طراحی می شوند . ما در کارهایمان انواع دسته گل عروس را خلق کرده ایم . تا شما به راحتی باب سلیقه خود بتوانید یک کار خاص را دریافت کنید . دسته گل های عروس ما با توجه به لباس عروس شما و تالار ی باغ و عمارت شما طراحی می شوند . اگر آن ها را زود تر به ما اطلاع دهید .

دسته گل سازه

دسته گل سازه با المان های چوب ، مروارید ، پلاستیک ، المان های تزیینی و ... ساخته می شوند . انتخاب نوع بافت سازه وابسته به ایده گل آرا دارد . انتخاب متریال ، جنس متریال ، شکل هندسی و ... همه چیز وابسته به این است . گاهی گل آرا از طبیعت الهام می گیرد و از بافت چوب استفاده می کند و آرایش گل ها را به مانند طبیعت انجام می دهد . گاهی نیز الهام اون از مو های سر یک اسب است ! سازه ها بر اساس خلاقیت ذهنی گل آرا خلق می شوند . ما در بوی گل بیش از 100 دسته گل سازه داریم . 

هنر نزد ایرانیان است و بس !

ما در بوی گل با ترکیب سبک گل آرایی شرق و غربی و سبک گل آرایی ایرانی ، یک کار خاص برای شما خلق می کنیم . هنرمندان ما مدام در جلسات شورای سیاست گذاری در حال تغییر کار ها ، باب سلیقه شما هستند تا هرچه بیشتر بتوانیم لبخند رضایت را بر لب های شما قرار دهیم . این هنر ما است . پس بر روی هنر ما حساب کنید. امضا بوی گل کار های متفاوت ، خلاقانه و ترکیبی از تمام سبک های گل آرایی است . امیدواریم با انتخاب بوی گل بتوانیم یک تجربه فوق العاده برای شما رقم بزنیم .

سخن آخر

در صورتی که به آموزش گل آرایی و یادگیری این مهارت و هنر زیبا علاقه مندید . تردیدی در انتخاب آموزشگاه بوی گل نداشته باشید . اگر بزودی مجلس یا دورهمی شیرینی دارید . نام ما را برای زیبا کردن مجلس و محفل خود فراموش نکنید . اگر به دنبال شاد کردن دل مخاطب خاص خود یا عزیزترین افراد خانواده یا اقوام خود هستید . بوی گل نیاز شما را برطرف خواهد کرد . برای ارتباط با ما می توانید از طریق صفحات اینستاگرام یا تلگرام اقدام نمایید یا به وب سایت ما سری بزنید . شماره تماس 02128424059 نیز دیگر راه ارتباطی با ما است . ممنون که تا آخر این مطلب در کنار ما بودید . روزتان خوش و یادتان گرامیبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: