بنر
بنر
بنر
بنر
در سفره عقد مدرن از مجسمه های زیبا و نورپردازی های خاص استفاده می شود. جهت تزیین هر چه بیشتر سفره باید پارچه های مدرن را به کار برد.در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای سفره عقد مدرن سالن عقد ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

سفره عقد مدرن سالن عقد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" سفره عقد مدرن سالن عقد " دیزاین جدید به کار رفته در سفره عقد مدرن منحصر به فرد می باشد و ازدواج شما را به یک مراسم ایده آل و رؤیایی تبدیل خواهد کرد.مراسم ازدواج در زندگی هر فردی یک اتفاق بسیار مهم است. از اصلی ترین تدارکات برای مراسم ازدواج، سفره عقد می باشد. اگر برای مراسم ازدواج از یفره عقد مدرن استفاده شود، مراسم ازدواج بسیار زیبا و باشکوه برای عروس و داماد و حتی مهمانان خواهد بود.

از جمله ویژگی هایی که یک سفره عقد مدرن دارد این است که نباید روی آن را پر از اشیای مختلف و بی مصرف کرد. این سفره باید دارای اجزایی باشند که نشان دهنده مراسم عقد هستند. بهتر است برای نورپردازی سفره از رنگ های شیک استفاده شود و از تنوع رنگ در آن خودداری کرد.سفره عقد مدرن بسیار زیبا و شکیل می باشد و استفاده از شمع و گل در دیزاین آن، یک طراحی بسیار زیبا را برای شما عروس و داماد جوان فراهم خواهد آورد.  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سفره عقد مدرن سالن عقد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

سفره عقد مدرن سالن عقد 1402

مراسم ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی شما می باشد. سفره عقد یکی از مهم ترین تدارکات در مراسم عقد به شمار می رود. انتخاب یک سفره عقد مدرن و لوکس تأثیر بسیار زیادی در باشکوه تر کردن مراسم ازدواج شما دارد و می تواند مراسم عقد و عروسی شما را به یکی از بهترین روزهای زندگی تان تبدیل کند.

بنر

اجزای سفره عقد مدرن نیز مثل همان اجزای به کار برده در سفره عقدهای قدیمی هستند با این تفاوت که طریقه استفاده از این اجزا فرق کرده است. در سفره عقدهایی که به شیوه مدرن چیده می شوند یک قرآن با قالب شیک و آینه شمعدان های زیبا و شیک وجود دارد. نقل، سکه و تخم مرغ از اجزایی هستند که در سفره های عقد مدرن به عنوان نماد ادامه نسل به کار می روند. گل های سرخ که دارای تزیینی خاص باشند و ظرپف زیبای شیشه ای و کریستال از دیگر اجزای به کار رفته در این نوع سفره عقد هستند.
سفره عقد مدرن یک انتخاب عالی برای فراهم آوردن مقدمات یک عروسی فراموش نشدنی و خاطره انگیز می باشد.

همچنین اگر برای مراسم عقد، به دنبال یک مرکز اجاره سفره عقد هستید، بازدید از لیست مراکز اجاره سفره عقد تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

سفره عقد مدرن سالن عقد 2023

alt

سفره عقد مدرن سالن عقد 

alt

سفره عقد خانگی 

alt

سفره عقد لاکچری   

alt

سفره عقد جدید 

alt

سفره عقد ساده و شیک 

alt

سفره عقد لاکچری اینستا     

alt

سفره عقد محضری 

alt

سفره عقد لاکچری در خانه 

alt

وسایل سفره عقد   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها