بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل ایده تزیین جام عروس و داماد 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
تزیین جام عروس و داماد

ایده تزیین جام عروس و داماد 1400

برای مشاهده تصاویر جدیدترین ایده تزیین جام عروس و داماد ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع ​​​​ایده تزیین جام عروس و داماد 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم.اول تصمیم بگیرید که می خواهید سفره عقدتان را به سبک سنتی بچینید و یا مدرن. برای طراحی سنتی بهتر است از پارچه های ترمه و یا قلم کار استفاده کنید. در ادامه تزیین های بسیار زیبا از جام عسل برای سفره عقد های محضر عقد، سفره عقد خانگی و یا سفره عقد در تالار میبینید. با سوربان همراه باشید.

در چیدمان سنتی سعی کنید انتخاب اولتان ظروف سفالی و یا فلزی باشد. ظروف سفالی به نسبت ظروف فلزی بیشتر در دسترس هستند و از سویی قیمت پایین تری هم دارند. در چیدمان مدرن دستتان برای انتخاب ظروف بیشتر باز است. ظروف شیشه ای مثل کریستال و یا ظرف های گیلاسی شکل بزرگ جلوه زیبایی دارند.ظرف عسلی که انتخاب می کنید بهتر است کوچک و سبک باشد. روی آن را هم می توانید چند تا گل نرگس بگذارید. اگر نمی خواهید عسل را با دست در دهان هم بگذارید، از قاشق مخصوص عسل خوری استفاده کنید و آن را کنار ظرف بگذارید.

توجه داشته باشید که زاویه ی قرار گرفتن آیینه را با جایی که صندلی های عروس و داماد قرار دارد، جوری تنظیم کنید که هر دو با نزدیک کردن سرهایشان به یکدیگر بتوانند تصویر خود را در آیینه ببینند. با در نظر گرفتن اندازه شمعدان هایتان و البته ترکیب رنگی که در سفره از آن استفاده کردید، شمع مناسبی برای سفره تان تهیه کنید.

alt
تزیین پارچ و لیوان عروس
alt
تزیین لیوان عروس و داماد با تور
alt
تزیین لیوان عروس و داماد جدید
alt
تزیین شربت عروس و داماد
alt
تزیین جام عروس با روبان
alt
تزیین تنگ شربت عروس
alt
مدلهای جدید تزیین جام عروس و داماد
alt
مدل لیوان عروس و داماد
alt
مدل تزیین جام عروس و داماد با طراحی شیک و زیبا
alt
آموزش تزیین لیوان و جام مهمانی شیک و لاکچری
alt
تزیین لیوان و چند ایده تصویری

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
  • حنانه يكشنبه, 07 آذر 1400

    سلام ببخشید میشه وسایل لازمش بنویسید