بنر
بنر
بنر
بنر
پیش از انتخاب رنگ پرده ها، یک نگاه به مبلمان، فرش، کاغذ دیواری ها و سایر لوازم دکوری بیندازید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل پردهای جدید جلب می نماییم. 
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی 2020 اینستاگرام

مدل پردهای جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل پردهای جدید " رنگ انتخابی شما، می بایست در توناژ رنگ های موجود در خانه، بصورت تک رنگ و یا ترکیبی از دو رنگ موجود دردکوراسیون، انتخاب شود.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پردهای جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. همخوانی طرح پرده، با سبک حاکم در دکوراسیون خانه، یک منظره چشم نواز و متعادل ایجاد می کند. با اینحال اگر دکوراسیون شما از سبک های ساده و خلوت تبعیت می کند.

مدل پردهای کوتاه جدید پذیرایی 1400

در خانه های شلوغ، حتی اگر به انتخاب پرده های طرح دار اصرار دارید، دنبال مدل هایی باشید که از طرح های ظریف ساخته شده اند. جنس پارچه، همانند رنگ آن در ایجاد حس و حال متفاوت، موثر است. حتما تجربه کرده اید که پرده هایی نظیر کتان، پنبه و یا تور، حال و هوای دکوراسیون را فرح بخش و شاداب می سازند. بنابراین هنگام انتخاب پارچه به نور فضای خانه‌تان توجه کنید و از فروشنده بخواهید چراغ‌های متمرکزش را خاموش کند تا شما در نور غیر‌مستقیم هم رنگ پارچه را ببینید‌. البته بهتر است که روز برای خرید پرده اقدام کنید تا هر دو نوع نور در دسترس باشند‌.

همچنین اگر برای خرید لوازم منزل عروس، به دنبال یک مرکز خرید هستید، بازدید از لیست مراکز خرید لوازم خانگی جهیزیه شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل پردهای جدید 2022

alt
مدل پردهای جدید با تم قرمز رنگ
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی ۱۴۰۰
alt
مدل پردهای جدید طوسی رنگ
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی خاکستری رنگ
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی 1400 اینستاگرام
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی ساده
alt
مدل پردهای جدید تیره رنگ
alt
مدل پردهای جدید پذیرایی 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • مریم نجفی رحیمیان جمعه, 12 فروردين 1401

    بسیار عالی و زیبا

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنون از لطف شما دوست عزیز.


عناوین جذاب امروز