بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
فرش 6 متری بر خلاف ابعاد کوچکی که دارد جلوه و زیبایی بسیار زیادی داشته و گاهی حتی برای زیباتر شدن اتاق های بزرگ هم به صورت حرفه ای از آن استفاده می کنند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای فرش ۶ متری جلب می نماییم. 

alt

فرش ۶ متری با طرح های شیک و زیبا مد سال

" فرش ۶ متری " یکی از مهم‌ترین نوع بافت فرش مورداستفاده شما، از احساس و راحتی زیر پا گرفته تا دوام و چگونگی فرسودگی آن در طول زمان را تعیین می‌کند و توجه به آن در خرید فرش بسیار با اهمیت است. در زیر خلاصه‌ای از رایج‌ترین تکنیک‌های قالی‌بافی و جوانب مثبت و منفی هر یک از آن‌ها آورده شده است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش ۶ متری فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

alt

فرش ۶ متری 1401

 استفاده از فرش 6 متری در دکوراسیون باید بر اساس قواعد و اصول خاصی صورت گیرد تا نتیجه کار جذاب و البته شیک به نظر برسد. اول اینکه ببینید رنگ غالب در فرش 6 متری چه رنگی است و آن را رنگ را به عنوان رنگ اصلی بیرون بکشید و بعد همه وسایل و ملزومات بعدی دکوراسیون را بر اساس آن انتخاب نمایید. یعنی اگر رنگ غالب سفید بود شما باید اصول دکوراسیون مربوط به رنگ سفید را در محیط اجرا کنید.
انتخاب رنگ قالی یک تخصص و مهارت است و باید در کنار هنر و سلیقه قرار بگیرد. اینکه شما بدانید برای یک دکوراسیون تیره و یا روشن از چه رنگی فرشی استفاده کنید قطعا برای دلچسب شدن محیط به شما کمک بیشتری خواهد کرد. مثلا استفاده از یک تخته فرش 6 متری قرمز در محیطی که پرده ها و تم رنگی فضا قرمز است اصلا جالب نخواهد بود و باعث ایجاد استرس و هیجان بیش از حد در محیط خواهد شد. یا اینکه برای خانه هایی که به صورت مدرن یا کلاسیک دکور شده اند هم باید رنگ فرش 6 متری یا 12 متری که انتخاب می شود با نوع دکوراسیون همخوانی داشته باشد.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست خرید فرش دستبافت تبریز، ترک ، نایین و فرش ماشینی و ترک شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

فرش ۶ متری 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)

بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: