بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
داشتن یک میز تحریر جدید که سلیقه بچه ها در آن اعمال شده باشد، می تواند نقش مهمی در پشت میز نشستن برعهده داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین میز تحریر جلب می نماییم. 

alt

تزیین میز تحریر با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین میز تحریر " تزیین میز تحریر دخترانه | تزیین میز تحریر دخترانه ساده | تزیین میز تحریر ساده | ولاگ تزیین میز تحریر | تزیین میز تحریر کتابخانه دار | تزیین میز تحریر با کاغذ | تزیین میز تحریر کهنه | تزیین میز تحریر قهوه ای از آنجا که میز کار شما بسیار مهم است چون وقت زیادی روی آن صرف می کنید ، پر کردن آن با چیزهایی که می خواهید واقعاً همیشه رو به روی شما باشند بسیار مهم است. ما برخی از میز های کامپیوتر و میزهای طراحی را گردآوری کرده ایم تا به شما نکاتی در مورد چگونگی ایجاد فضای داخلی در شیکترین میز کار تاکنون ارائه دهیم.  ب همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین میز تحریر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین میز تحریر 1401

برای ساخت میز تحریر باید طول میز را بین ۱۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر در نظر بگیرید. همچنين می توانید برای عمق صفحه میز عددی بین ۶۰ تا ۷۵ سانتیمتر را در نظر بگیرید ارتفاع میز از زمین بین ۷۷ تا ۷۳ سانتیمتر است و در صورتی که نیاز دارید از پایه و یا چرخ استفاده کنید باید ارتفاع چرخ یا پایه را به ارتفاع میز اضافه کنید ضخامت مناسب صفحه میز تحریر دست کم ۱۶ میلیمتر است و در صورت تمایل می توانید به صفحه را به صورت دوبله بسازید که ضخامت آن به ۳۲ میلیمتر افزایش پیدا می کند.چنانچه اتاق کودک شما یک تم مشخص دارد یا بر مبنای یک رنگ خاص طراحی شده و می خواهید که میز تحریرها هم از آن نظم پیروی کنند، هماهنگی آن با فضای قبلی را زمان خرید به یاد داشته باشید.

تزیین میز تحریر 2022

alt

تزیین میز تحریر قهوه ای 

alt

تزیین میز تحریر کهنه  

alt

تزیین میز تحریر با کاغذ  

alt

تزیین میز تحریر کتابخانه دار  

alt

ولاگ تزیین میز تحریر 

alt

تزیین میز تحریر ساده  

alt

تزیین میز تحریر دخترانه ساده  

alt

تزیین میز تحریر دخترانه  

alt

تزیین میز تحریر 1401  

alt

altaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها